Pozycjonowanie Toruń – Pozycjonowanie stron www Toruń

Pozycjonowanie stron www w Toruniu to rozwiązanie reklamowe, które pozwoli zarobić Twojej firmie więcej. Inwestując w optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek, czyli m.in. Google, Bing, Yahoo czy też Baidu i DuckDuckGo pozwalasz nam zwiększyć ruch na Twojej stronie, co przekłada się także na maksymalizację konwersji zakupowych. Biorąc pod uwagę obecne standardy, usługi lokalnego pozycjonowania są obecnie jednymi z najbardziej popularnych rozwiązań promocyjnych.

Jeżeli interesuje Cię sposób na zwiększenie zysków, który jest skuteczny, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Z chęcią pomożemy Twojej firmie wypracować przewagę konkurencyjną, zbudować zaufanie wśród konsumentów i wykreować wiarygodność marki. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pozycjonowanie Toruń – jakie zalety wiążą się z pozycjonowaniem stron www w Toruniu?

Jakie zalety wiążą się z pozycjonowaniem stron www w Toruniu? W pierwszej kolejności należy wspomnieć o głównym celu usług pozycjonowania, czyli maksymalizacji zysków Twojego przedsiębiorstwa. Poboczne rezultaty prowadzące do osiągnięcia większych profitów związanych z zakupami produktów lub korzystaniem z Twoich usług są m.in.:

 • stanie się autorytetem w swojej dziedzinie,
 • wypracowanie przewagi konkurencyjnej,
 • stworzenie wizerunku eksperta,
 • zwiększenie ruchu w witrynie,
 • zbudowanie zaufania wśród konsumentów.

Warto również wspomnieć, iż pozycjonowanie stron www w Toruniu wspiera inne kanały marketingowe, pozwala lepiej poznać się z konkurencją i wyróżnia się relatywnie niskimi cenami, jeżeli pod uwagę weźmiemy wysoki współczynnik zwrotu z inwestycji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety pozycjonowania z perspektywy specjalistów SEOSEM24.

Możliwość wypracowania przewagi konkurencyjnej – pierwsza zaleta pozycjonowania w Toruniu

W pierwszej kolejności, jeżeli mówimy o zaletach, powinniśmy wspomnieć o możliwości wypracowania przewagi nad konkurencją. W tym przypadku jest to bardzo łatwe, ponieważ po mniej więcej 6-18 miesiącach, gdy już ukierunkujemy wszelkie działania SEO (ang. Search Engine Optimization) jesteśmy w stanie w łatwy sposób wypracować taką przewagę, aby osiągnąć czołowe miejsca w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania. Biorąc pod uwagę aktualne standardy, przeciętny współczynnik klikalności na pierwszych pozycjach w Google wynosi aż 19% (źródło: https://blog.hubspot.com/marketing/google-search-statistics).

Właśnie dlatego dążymy do uzyskania jak najwyższych pozycji w SERP-ach (ang. Search Engine Results Page), czyli organicznych wynikach wyszukiwania. W SEOSEM24 specjalistów nie zadowalają TOP 10 i TOP 5. Celujemy wyłącznie w TOP 3 i TOP 1 wyników wyszukiwania. Jeżeli chcesz razem z nami uzyskać tak dobre rezultaty – Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl

Zwiększenie ruchu w witrynie – druga zaleta pozycjonowania stron www w Toruniu

Wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania to większy ruch w witrynie. Ten z kolei przekłada się na dodatkowe wejścia, które skutkują konwersjami zakupowymi lub innymi działaniami obejmującymi konwersję (np. wypełnienie formularza kontaktowego).

Zbudowanie zaufania wśród konsumentów – trzecia zaleta pozycjonowania w Toruniu

Zbudowanie zaufania wśród konsumentów jest trzecią i jedną z najważniejszych zalet pozycjonowania w Toruniu. Dlaczego? Ponieważ im wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania osiągasz, tym bardziej ufają Ci konsumenci. Widzą oni w Tobie autorytet.

Stworzenie wizerunku eksperta – czwarta zaleta pozycjonowania stron w Toruniu

Pozycjonowanie Toruń

Wizerunek eksperta zależy nie tylko od wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania (chociaż jest to bardzo ważny element), ale także jakości treści, które są widoczne w Google. Otóż im lepsze jakościowo (i pod kątem wartości merytorycznej) treści udostępniasz, tym większy współczynnik wejść odnotujesz. Wchodzić wówczas na Twoją stronę będą klienci zainteresowani danym tematem, którzy po zapoznaniu się z nim prawdopodobnie dokonają konwersji zakupowej.

Maksymalizacja makro – oraz mikro konwersji – ostatnia, ale nie mniej ważna zaleta pozycjonowania stron www w Toruniu

Wszystkie zalety pozycjonowania prowadzą jak już wcześniej wspomnieliśmy do jednego, głównego celu, jakim jest maksymalizacja makro – oraz mikro konwersji. Przejawia się to w pozyskaniu klientów, którzy zdecydują się na wykonanie wartościowych pod kątem biznesowym czynności, tj.:

 • wypełnienie formularza kontaktowego,
 • zapisanie się do newslettera,
 • rezerwacja szkolenia,
 • kliknięcie numeru telefonu lub napisanie maila ofertowego,
 • obejrzenie wideo produktowego.

Dotyczy to również bezpośrednio zakupu produktu i skorzystania z Twojej usługi. Jakie cele pozycjonowania możesz wybrać? To zależy od Twoich indywidualnych preferencji, natomiast zazwyczaj może być to m.in.:

 • zwiększenie konwersji,
 • zbudowanie rozpoznawalności marki,
 • popularyzacja oferty.

Jeżeli interesują Cię tego typu zagadnienia, które obejmują pozycjonowanie Toruń – zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się ze specjalistami SEOSEM24. Pamiętaj pozycjonujemy nie tylko na całą polskę ale też na zagranicę w 16 różnych językach:

 1. Angielski
 2. Chiński (w tym Mandaryński i Wu)
 3. Hindi
 4. Hiszpański
 5. Francuski
 6. Arabski
 7. Bengalski
 8. Rosyjski
 9. Portugalski
 10. Indonezyjski
 11. Japoński
 12. Niemiecki
 13. Francuski
 14. Włoski
 15. Ukraiński
 16. Polski

Pozycjonowanie stron www Toruń – jakie są wady pozycjonowania i czy okazują się one istotne?

Biorąc pod uwagę obecne standardy, nie możemy mówić o wielu wadach pozycjonowania. W pierwszej kolejności warto wymienić oczywiście fakt, że SEO wymaga czasu. Dodatkowo jest to proces, który nie przynosi satysfakcjonujących rezultatów na początku współpracy i okazuje się to stosunkowo drogim rozwiązaniem.

Z doświadczenia natomiast możemy śmiało stwierdzić, że każda wada SEO jest rekompensowana przez minimum 3-5 zalet pozycjonowania. Otóż w praktyce SEO wymaga czasu, natomiast po 6-18 miesiącach pozwala uzyskać bardzo satysfakcjonujący stopień konwersji.

Warto również wspomnieć o tym, że na początku współpracy nie ma satysfakcjonujących rezultatów, natomiast po pewnym czasie odnotujemy ogromny ruch w witrynie, przekładający się na popularyzację danej oferty.

Ostatnia wada, czyli SEO to drogie rozwiązanie. Pomimo tego, że pozycjonowanie Toruń jest drogie, to relatywnie szybko się zwraca. Naszym klientom usługi SEO zwracają się całkowicie mniej więcej po 6-18 miesiącach. Jest to uśredniony czas, ponieważ może to zająć zarówno 3 miesiące, jak i 24 miesiące, w zależności od danej branży.

Pozycjonowanie Toruń – 5 najważniejszych składowych obejmujących optymalizację stron pod kątem wyszukiwarek

5 najważniejszych składowych obejmujących optymalizację stron pod kątem wyszukiwarek to m.in.:

 • starannie dobrane prace audytorskie,
 • dobrze przygotowana strategia pozycjonerska (z uwagą na właściwy dobór słów kluczowych),
 • optymalizacja strony pod kątem technicznym,
 • optymalizacja contentu w Twoim serwisie,
 • link building (nazywany również działaniami obejmującymi pozyskiwanie wartościowych linków wychodzących).

Poniżej przedstawiamy szczegóły. Opisujemy elementy, na które zwracamy największą uwagę podczas przygotowywania się do pozycjonowania stron naszych klientów, a także podczas prac właściwych. Zachęcamy do sprawdzenia!

Starannie dobrane prace audytorskie

Starannie dobrane prace audytorskie – nazywamy tak audyt SEO, który wykonujemy, aby wskazać dobre i słabe strony witryn naszych klientów. Dzięki odpowiednio dobranym pracom audytorskim będziemy mogli udzielić klientowi rekomendacji, co dokładnie trzeba na stronie zrobić, żeby uzyskać wysokie pozycje w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania. Pamiętajcie by nie ufać darmowym audytom SEO są one robione tylko po to by zwabić klientów i zawsze wykażą błędy.

Dobrze przygotowana strategia pozycjonerska

Przygotowując strategię pozycjonerską zwracamy największą uwagę na dobór właściwych fraz kluczowych. W tym przypadku dbamy o selekcję ogólnych wyrażeń generycznych (czyli składających się z maksymalnie 2-3 słów kluczowych), ale także long tail, są to wyrażenia z długiego ogona słów kluczowych bazujące na minimum 3-4 frazach kluczowych.

Dlaczego decydujemy się na wdrożenie do strategii zarówno wyrażeń ogólnych, ale także long tail? Ponieważ według badań 50% użytkowników wyszukiwarek wykorzystuje więcej niż 4-5 słów do wyszukiwania potencjalnych produktów (źródło: https://www.wordstream.com/blog/ws/2015/10/06/smx-east).

Pozycjonowanie Toruń

Jest to bardzo dużo, dlatego long tail okazują się absolutnym “strzałem w dziesiątkę”. Co ciekawe – wyrażenia ogólne przyciągają w większości przypadków niezdecydowanych klientów, którzy chcą wyłącznie zapoznać się z daną ofertą. Jeżeli natomiast mówimy o frazach long tail, pozwalają one przyciągnąć klientów, którzy są realnie zainteresowani i wyróżniają się dużym prawdopodobieństwem na zakup.

Działania obejmujące techniczne SEO

Jakie działania obejmują techniczne SEO? Przede wszystkim te, które umożliwiają poprawę  responsywności, interaktywności oraz wydajności serwisu. W tym celu nasi web developerzy zajmują się m.in.:

 • dostosowanie strony www do urządzeń mobilnych – tj. smartfony, tablety i smartwatche;
 • profesjonalna optymalizacja struktury adresów na stronie – w taki sposób, żeby były przyjazne użytkownikom i wspierały aspekt UX;
 • poprawa wyglądu meta tagów lub ich wdrożenie – zwracamy uwagę na meta title, czyli tag odpowiadający za tytuł witryny oraz meta description, tag będący opisem witryny.

Warto również wspomnieć, iż działania obejmujące techniczne SEO to m.in. kompresja kodu HTML strony. W skład technicznego SEO wchodzi również minimalizacja struktur CSS, a także konsolidacja skryptów Java.

Optymalizacja contentu

Pozycjonowanie Toruń

W skład optymalizacji contentu wchodzi tworzenie jak najwyższej jakości treści. Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym pozycjonowaniem, powinieneś zainwestować w usługi SEO agencji, która wyróżnia się jakościowymi pracami związanymi z content marketingiem. W SEOSEM24, aby rozwiązać problemy z UX strony internetowej naszych klientów oraz jej niewłaściwym pozycjonowaniem dokonujemy takich działań, jak:

 • urozmaicenie struktury nagłówków – dodajemy do nagłówków słowa kluczowe i tworzymy nagłówki od H1 do H5, które mają za zadanie poprawić czytelność treści na stronie;
 • wzmocnienie linkowania wewnętrznego i zewnętrznego – w tym przypadku dbamy o balans pomiędzy linkami zewnętrznymi a wewnętrznymi (linki wewnętrzne dodajemy do poprzednich wpisów blogowych lub wartościowych kategorii, a linki zewnętrzne do wartościowych źródeł, aby udowodnić swoją tezę rzetelnymi badaniami lub statystykami);
 • poprawa istniejących na stronie treści – w taki sposób, aby były poprawne nie tylko merytorycznie, ale również gramatycznie, fleksyjnie i ortograficznie.

Do optymalizacji contentu wykorzystujemy wiele innowacyjnych narzędzi, które są bardzo zaawansowane technologicznie. W zależności od specyfiki danego projektu oraz konkretnych założeń naszych specjalistów posługujemy się m.in.:

 • Senuto – profesjonalne narzędzie do doboru słów kluczowych oraz ewentualnie generowania raportów;
 • Contadu i Surfer SEO – narzędzia optymalizacyjne służące do poprawy wartości SEO tekstów (mające one również opcje generowania wysokiej jakości treści za pomocą sztucznej inteligencji, co wpływa na optymalizację naszego czasu pracy);
 • Ahrefs i Majestic SEO – bardzo zaawansowane i jednocześnie niezwykle drogie instrumenty analityczne pozwalające nie tylko dobierać słowa kluczowe, ale także analizować content konkurencji.

Istotny okazuje się także edytor tekstów w narzędziu SEMRush. Jest on bardzo dobry, pozwalając przygotowywać wartościowy content (nawet bez umiejętności pisania pod SEO – polecamy to naszym klientom, którzy samodzielnie pozycjonują swoje strony www).

Link building jako jeden z kilku najważniejszych elementów pozycjonerskich

Obecnie link building jest jednym z kilku najważniejszych elementów pozycjonerskich. Aby pozyskać wartościowe linki i zwiększyć profil linków Twojej strony posługujemy się metodami tj.:

 • dodawanie komentarzy na forach, blogach i portalach – jest to sposób, który wychodzi już z użycia natomiast często udaje nam się znaleźć wartościowe portale;
 • posługiwanie się katalogami SEO – w tym przypadku chodzi o serwisy dedykowane do wdrożenia konkretnego linkowania branżowego (ten sposób również jest na “skraju”, natomiast w przypadku znalezienia wartościowych źródeł, warto z niego skorzystać);
 • linkowanie z własnych zaplecz SEO – jeden z najlepszych sposobów na pozyskiwanie wartościowych linków (dzięki niemu możemy w łatwy, ale relatywnie kosztowny sposób pozyskać wartościowe odnośniki do Twojej witryny, które w przyszłości spowodują, że pozycja strony na dane słowa kluczowe ulegnie zwiększeniu).

Jeżeli chodzi o link building, testujemy bardzo często różne metody linkowania i biorąc pod uwagę nasze doświadczenia, warto wzorować się na linkach pozyskiwanych przez konkurencję. W tym przypadku pomocna okaże się metoda relinkowania, która polega na sprawdzeniu profilu linków konkurencji (np. za pomocą narzędzia Majestic SEO), a następnie linkowanie do podobnych źródeł.

Pozycjonowanie stron www Toruń – na te kryteria powinieneś zwrócić szczególną uwagę przy wyborze agencji SEO!

Wybierać agencję marketingową, zwróć uwagę na m.in.:

 • referencje dodane przez klientów agencji,
 • kompleksowość oferty,
 • analizę cennika.

Poniżej przedstawiamy szczegóły na temat wyboru agencji SEO do działań związanych z pozycjonowaniem stron www w Toruniu.

Kompleksowa analiza proponowanej oferty

Analiza proponowanej oferty to drugi, najważniejszy element. Jak to powinno wyglądać w praktyce? Otóż większość agencji specjalizuje się wyłącznie w jednym aspekcie (np. w pozycjonowaniu lokalnym). Jest to dobre, natomiast najlepsze podmioty marketingowe są wyspecjalizowane dosłownie we wszystkim. Właśnie dlatego oferta SEOSEM24 uwzględnia m.in.:

 • lokalne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych,
 • pozycjonowanie ogólnopolskie,
 • pozycjonowanie międzynarodowe,
 • analitykę internetową,
 • audyty SEO,
 • kampanie reklamowe,
 • content marketing,
 • tworzenie stron www.

W zależności od własnych preferencji, możesz zdecydować się na dowolną usługę z naszej oferty. Wystarczy, że napiszesz do nas maila lub zadzwonisz. Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji mailowo, lub telefonicznie. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na pytania, które nam zadasz.

Weryfikacja kosztów pobocznych i oficjalnego cennika współpracy

Biorąc jednak dużą różnorodność branżową i specyfikę konkretnych projektów, rekomendujemy ze swojej strony, aby zapytać o cenę indywidualnie – będzie to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Naszym zdaniem najlepsze agencje marketingowe wyceniają każdy projekt indywidualnie (tak, jak SEOSEM24). Ceny podane na stronie są jak najbardziej w porządku, natomiast raczej proponujemy sugerować się cennikiem indywidualnym po uprzedniej konsultacji.

Pozycjonowanie Toruń – kiedy odnotujesz rzeczywiste rezultaty skutkujące konwersją?

Rzeczywiste rezultaty skutkujące konwersję odnotujesz prawdopodobnie po mniej więcej kilku lub kilkunastu miesiącach od rozpoczęcia właściwych działań pozycjonowania. Wiele zależy od przeznaczonego budżetu oraz planu strategicznego i specyfiki Twojej branży. Aby poznać konkretny czas oczekiwania na efekty, powinieneś skontaktować się ze specjalistami SEOSEM24. Określimy wówczas bardziej precyzyjnie czas oczekiwania na rezultaty, natomiast finalne będziemy musieli poczekać na pierwsze efekty prawdopodobnie przez kilka miesięcy.

Pozycjonowanie stron www Toruń – ile kosztuje SEO w agencji marketingowej SEOSEM24?

Pozycjonowanie stron www Toruń kosztuje od kilku do kilkunastu tysięcy złotych netto miesięcznie. To zależy od m.in.:

 • długości trwania umowy – rekomendujemy współpracę od 12 do 36 miesięcy;
 • rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych – generycznych lub long tail SEO;
 • konkurencyjności Twojej braży – najdroższe pozycjonowanie jest w branżach typu meblarska, odzieżowa i farmaceutyczna, finansowa.

Warto również wspomnieć, iż wszystkie ceny są podawane orientacyjnie. Dopiero po indywidualnej konsultacji i zapoznaniu się ze specyfiką Twojego biznesu będziemy mogli w łatwy sposób określić koszt SEO.

Pozycjonowanie Toruń – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Pozycjonowanie Toruń może przynieść zadowalające rezultaty. W pierwszej kolejności odnotujesz większy ruch w witrynie, który przełoży się na pozyskanie dodatkowych klientów, a następnie wygenerujesz dodatkową sprzedaż. Istotne jest również zbudowanie wizerunku marki oraz wykreowania zaufania wśród konsumentów.

Każda osoba, której zależy na wysokiej jakości usługach SEO powinna zdecydować się na pozycjonowanie Toruń. Jeżeli chcesz zmaksymalizować liczbę makro- oraz mikro konwersji, napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż i zbudować widoczną przewagę konkurencyjną. Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

 

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Toruń]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania w Toruniu?

1. Ile właściwie trzeba zapłacić za pozycjonowanie w Toruniu?

Za pozycjonowanie w Toruniu trzeba zapłacić minimum tysięc złotych. Najtańsze oferty SEO zaczynają się od minimum 1 000 zł netto miesięcznie, jednak nie jest to regułą. Aby poznać konkretną cenę, skontaktuj się z wybraną agencją marketingową.

2. Dlaczego rozpoczęcie pozycjonowania  Toruniu to dobre rozwiązanie pod kątem biznesowym?

Pozycjonowanie w Toruniu to dobre rozwiązanie pod kątem biznesowym, ponieważ pomaga zmaksymalizować sprzedaż i zwiększyć popularność Twojej oferty.

3. Jak długo będę musiał czekać na efekty pozycjonowania w Toruniu?

Efekty pozycjonowania w Toruniu zauważysz zazwyczaj po mniej więcej 6-18 miesiącach od wdrożenia właściwej strategii optymalizacyjnej.

4. Czy pozycjonowanie w Toruniu może całkowicie zastąpić Google Ads?

Pozycjonowanie Toruniu nie może zastąpić Google Ads (dawniej AdWords). Ze swojej strony proponujemy inwestycję 70% budżetu w SEO i 30% w Google Ads oraz inne formy promocji w Internecie (np. social media marketing).

5. W jakim okresie biznesowym pozycjonowanie w Toruniu może się opłacać?

Pozycjonowanie w Toruniu może opłacać się dla osób, które rozpoczynają swoje działania w Internecie. Pozycjonowanie dedykujemy nowym przedsiębiorstwom, jak i firmom działającym na rynku przez wiele lat, ale mającym małe zyski.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x