Jako eksperci w organizacji eventów dla firm jesteśmy metodyczni, skrupulatni i wymagający. Naszym głównym celem jest kreowanie jak najlepszego wizerunku naszych klientów.

Planujemy imprezy firmowe dopasowane do Twoich potrzeb

Mamy duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych!

Organizowane przez nas imprezy firmowe mają na celu osiągnięcie jasnych celów biznesowych. Ramię w ramię z naszymi klientami opracowujemy briefing, dostarczając odpowiednie propozycje i pomysły, aby stworzyć idealne wydarzenie.

Obsługa organizacji imprez

Niezależnie od wydarzenia SEOSEM24 koordynuje wszystkie aspekty organizacyjne:

  • od wstępnego spotkania z określeniem celów i koncepcji,
  • napisanie kluczowych przesłań,
  • wybór miejsca,
  • logistyka,
  • komunikacja,
  • atmosfera,
  • wystrój,
  • produkcja wideo i zdjęć itp.

Filozofią SEOSEM24 jest zapewnienie obsługi imprezy na wysokim poziomie dzięki doświadczonemu zespołowi.

Naszą rolą jako organizatora wydarzenia jest zrozumienie Twojej firmy, jej usług, jej wartości, jej celów, aby móc zaoferować najlepsze doświadczenia dostosowane do Twoich wydarzeń. Celem jest bycie partnerem, wspólnikiem i rozwijanie długotrwałych relacji. Niezależnie od wydarzenia, nasz zespół wspiera Cię w Twoich strategiach marketingowych, reklamowych, promocyjnych, social media i eventowych.

Jak planujemy eventy – organizacja imprez dla firm z SEOSEM24

Podejście pomysłowe

Pierwszym krokiem po zebraniu konkretnych potrzeb klienta jest opracowanie projektu ze wstępnymi pomysłami wszystkiego, co będzie zawierało wydarzenie na poziomie ogólnym.

Definicja celów

Każde wydarzenie traktujemy w sposób w 100% spersonalizowany. Określamy przekaz, odbiorców, do których będzie kierowany, a także widoczność medialną, która ma być rozpowszechniana.

Koordynacja ogólna

Ważne jest zaplanowanie wszystkich szczegółów (gości, obecności władz, wystąpień, zaproszonych mediów, nagrania wydarzenia itp.)

Wykonanie zadania

Zaczynamy od logistyki (zarządzanie zaproszeniami, wynajem hostess, catering, rezerwacja miejsca, dekoracje, upominki, transfery, noclegi itp.)

Zmień swój pomysł w rzeczywistość z najlepszą organizacją imprez firmowych w Polsce

Naszym celem jako agencji organizującej imprezy firmowe jest przekształcenie Twoich potrzeb w wydarzenie, które oddaje profesjonalizm Twojej firmy.

Firmy organizują wydarzenia, aby przyciągnąć klientów, generować synergie, wzmacniać pozycję swojej marki, przyciągać uwagę mediów, prezentować nowe produkty, przekazywać idee… Niezależnie od celu, specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń, wyjątkowych wydarzeń i doświadczeń dla firm.

Nasza filozofia jako agencji eventowej

Integralna organizacja imprez i eventów firmowych to nasza specjalność. Będziesz mieć spersonalizowaną uwagę we wszystkich usługach związanych z wydarzeniem, uzyskując w ten sposób jakość i optymalizację zasobów dostępnych na wydarzenie.

Jesteśmy pasjonatami środowiska B2B, dlatego przekazujemy maksymalny entuzjazm w organizacji każdego wydarzenia.

Elastyczność

Ważne jest, aby wiedzieć, jak dostosować się do unikalnych potrzeb każdego klienta i dostosować je do dostępnych środków.

Kreatywność

Istotne jest wnoszenie innowacyjnych pomysłów. Priorytetem musi być stworzenie wydarzenia, które stanie się niezapomnianym doświadczeniem.

Efektywność

Jasność i bezpośredniość w zarządzaniu jest niezbędna do rozwiązywania (czasem trudnych) incydentów w organizacji wydarzenia.

Korzyści z organizacji eventów i imprez firmowych z SEOSEM24!

Impreza firmowa to działanie marketingowe, które działa zarówno na komunikację zewnętrzną (Twoich klientów, dostawców, mediów itp.), jak i komunikację wewnętrzną (członków Twojej firmy).

Wzmacnia relacje

Na imprezach firmowych networking jest głównym gościem. Innymi słowy, promuje relacje między profesjonalistami w sektorze. To zachęca do wymiany pomysłów, współpracy i biznesu.

Lojalność wobec klientów

Kiedy klienci biorą udział w imprezach firmowych organizowanych przez firmę, nawiązują z nią bliższe relacje, zwiększając w ten sposób lojalność wobec marki.

Przyciągnij zainteresowanie nowych klientów

Imprezy branżowe są idealnym miejscem do promocji marki wśród uczestników, którzy nie są jeszcze klientami. To sposób na dotarcie do ludzi i przekonanie ich do siebie.

Popraw komunikację

Tworzenie wydarzeń wewnętrznych umożliwia optymalizację procesów komunikacji pomiędzy członkami firmy, służąc jednocześnie poprawie relacji pomiędzy pracownikami.

Chcemy zaplanować Twoją kolejną imprezę firmową!

Organizacja imprezy to zadanie, które wymaga dużo czasu i stresu. Z naszą agencją SEOSEM24 chcemy, abyś o wszystkim zapomniał. Organizujemy imprezy od wielu lat i wiemy czego potrzebujesz.

Chcemy, aby Twoja marka była punktem odniesienia w Twojej branży

Pracujemy z przekrojową, cyfrową i kreatywną wizją, wprowadzając innowacyjne, wydajne i dochodowe pomysły w sektorze komunikacji. Naszym celem jest przekształcenie naszych klientów w bardziej skuteczne, widoczne i konkurencyjne firmy.

Jesteśmy agencją specjalizującą się w planowaniu i zarządzaniu projektami komunikacyjnymi i digital marketingowymi. Oferujemy biuro prasowe, doradztwo PR, organizację eventów, zarządzanie reputacją w Internecie, zarządzanie mediami społecznościowymi, pozycjonowanie SEO oraz projektowanie stron internetowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najlepszych usług dostosowanych do każdego klienta i jesteśmy doceniani za naszą pracę. Nasza zwinna struktura i zdolność adaptacji pozwalają nam dostosować się do wszystkich typów projektów. Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń!