Pozycjonowanie zagraniczne

Prowadzisz biznes poza granicami swojego kraju? Chcesz poszerzyć rynek zbytu i wypozycjonować swoją stronę w innym języku? Z pomocą SEOSEM24 i pozycjonowania zagranicznego rozwiniesz skrzydła i zdobędziesz nowych klientów z innych krajów. Jak wygląda u nas pozycjonowanie zagraniczne? Już wyjaśniamy!

Pozycjonowanie zagraniczne jest coraz częstszą praktyką. Nikogo nie dziwi już fakt, że na stronie internetowej znajduje się treść w kilku wersjach językowych, a sklepy chcą zdobywać nowe rynki.

Każdy, kto chce zająć się pozycjonowaniem zagranicznym, powinien mieć na uwadze specyfikę rynku, na którym chce zaistnieć. Bardzo łatwo napotkać różnice kulturowe, dlatego należy dobrze poznać lokalną społeczność, jej oczekiwania, potrzeby i wartości. Dzięki temu możemy przewidzieć zachowania i odczucia naszej grupy docelowej. W końcu to, jak poprowadzimy działania SEO, ma ogromny wpływ na to, jak firma zostanie odebrana. Trzeba więc dmuchać na zimne i unikać sytuacji, które mogłyby wywrzeć negatywny wpływ na decyzje zakupowe użytkowników z zagranicy.

 

ZAGRANICZNE_2

Pozycjonowanie zagraniczne – o czym pamiętać

Przeprowadzając pozycjonowanie zagraniczne należy zwrócić szczególną uwagę na język. Dobrze przemyślmy więc frazy kluczowe i sprawdźmy poprawność zapisu. Kolejnym istotnym elementem, który trzeba mieć na uwadze, jest wyszukiwarka. W końcu nie w każdym kraju najpopularniejszą wyszukiwarką jest Google. Prowadząc pozycjonowanie zagraniczne należy więc dowiedzieć się, z jakich narzędzi korzystają użytkownicy wybranego rynku i zapoznać się z ich specyfikacją.

Pozycjonowanie zagraniczne nie jest łatwe, ale z odpowiednim doświadczeniem, znajomością CMS-ów i rynków zagranicznych można z powodzeniem wypromować stronę wśród dowolnej społeczności lokalnej.

W SEOSEM24 zajmujemy się pozycjonowanie zagranicznym od lat. Za każdym razem budujemy pozytywny wizerunek marki i robimy, co w naszej mocy, by strona była dobrze widoczna w sieci, a konwersja jak najwyższa. Zapraszamy!

Zobacz też inne usługi pozycjonowania stron: https://seosem24.pl/uslugi/pozycjonowanie-stron-www