Wizytówka

Strona internetowa typu wizytówka to jedna z najpopularniejszych witryn w sieci. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o firmie, dane kontaktowe i mapkę, ułatwiającą dojazd na miejsce. To idealne rozwiązanie dla tych firm, które chcą aktywnie promować się w sieci, nie wydając przy tym fortuny na zaawansowaną stronę www. Wizytówka jest stosunkowo niedroga i niewymagająca w prowadzeniu.

Wizytówka z reguły jest o wiele tańsza niż standardowa strona internetowa. Dzięki temu jest to dobre rozwiązanie dla mniejszych firm i freelancerów, którzy chcą wypromować firmę niskim kosztem. Jej głównym celem jest zaprezentowanie oferty w prosty i czytelny sposób oraz zachęcenie użytkowników do kontaktu. Zwykle wizytówka zawiera tylko kilka zakładek: o firmie, oferta, galeria, referencje i kontakt.

 

strona wizytówka

Co dokładnie zawiera wizytówka?

Strona wizytówka zawiera wszystkie podstawowe informacje o firmie, tj. logo firmy, jej nazwę, dane kontaktowe, adres, zdjęcia etc. Jeśli zamówisz stronę wizytówkę w SEOSEM24, możemy przygotować dla Ciebie: logo (jeżeli Twoja firma jeszcze go nie ma) oraz treść poszczególnych zakładek. Pomożemy też w zakupie i rejestracji domeny, na której postawiona będzie strona, przygotujemy i wdrożymy projekt wizytówki (do wyboru kilka szablonów), mapkę Google oraz formularz kontaktowy. Jeśli nie masz własnych zdjęć, możemy zakupić zdjęcia komercyjne przeznaczone do publikacji na stronie.

Witrynę zainstalujemy na wskazanym serwerze. Na życzenie możemy także zgłosić stronę do Google, co przyspieszy indeksację i ułatwi jej pozycjonowanie w sieci. Wizytówka zawierała będzie panel CMS, który pozwoli Ci samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie, publikować treści itp.

Jaka jest największa zaleta strony wizytówki? Wizytówka powstaje szybko, a mimo to jest nowoczesna, w pełni responsywna oraz bezpieczna dla Ciebie i odwiedzających ją użytkowników. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem wizytówki – napisz do nas!

Zobacz nasze pozostałe usługi tworzenia stron www: https://seosem24.pl/uslugi/tworzenie-stron-www