Pozycjonowanie Kielce – Pozycjonowanie stron www Kielce

POZYCJONOWANIE STRON Kielce

Pozycjonowanie stron www w Kielcach pozwala uzyskać wiele satysfakcjonujących rezultatów. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że lokalne działania SEO (ang. Search Engine Optimization) umożliwiają pozyskanie wartościowych klientów – a wszystko za sprawą wygenerowania wysokiej jakości ruchu z wyszukiwarek. Dodatkowe wejścia pochodzą z osiągnięcia wysokich pozycji w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania. Za pomocą pozycjonowania zbudujemy również wizerunek marki w Internecie, uzyskując także wyższy zwrot z inwestycji.

Jeżeli chcesz zmaksymalizować konwersje zakupowe i stworzyć firmę, która będzie przynosiła wysokie zyski – koniecznie zadzwoń na: 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.p. Pomożemy Ci zareklamować Twoje przedsiębiorstwo w taki sposób, aby pozyskać większą liczbę osób odwiedzających Twoją witrynę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług już dziś.

Pozycjonowanie Kielce – najważniejsze plusy związane z inwestycją w pozycjonowanie stron internetowych

Biorąc pod uwagę obecne standardy, warto wspomnieć o kilku bardzo istotnych zaletach związanych z pozycjonowaniem stron www w Kielcach. Otóż lokalne działania SEO wpływają na m.in.:

 • zwiększenie liczby osób odwiedzających Twoją stronę internetową;
 • maksymalizację zysków Twojego przedsiębiorstwa (np. dzięki dodatkowym wejściom na podstrony produktowe lub usługowe);
 • budowę rozpoznawalności Twojej marki w sieci.

Dzięki pozycjonowaniu uzyskasz większy zwrot z inwestycji, poznasz oczekiwania klientów i spopularyzujesz w znaczącym stopniu swoją ofertę. To tylko kilka z najważniejszych zalet pozycjonowania. Warto również wspomnieć o tym, że pozycjonowanie jest jednym z najpopularniejszych kanałów marketingowych oraz umożliwia wypracowanie konkurencyjnej przewagi, wspierając również inne kanały marketingowe.

Pozycjonowanie stron www Kielce – wady lokalnej optymalizacji stron pod kątem Google

Jakie są wady lokalnej optymalizacji stron pod kątem Google? Na pytanie to nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ finalnie pozycjonowanie wyróżnia się samymi zaletami. Biorąc natomiast pod uwagę obecne standardy, możemy stwierdzić, że:

 • Pozycjonowanie wymaga czasu – w tym przypadku chodzi przede wszystkim o czas oczekiwania na pierwsze rezultaty, który może wydłużyć się nawet do kilku miesięcy. Wiele zależy od konkurencji działającej w naszej branży oraz rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych, natomiast nie warto nastawiać się na natychmiastowe efekty, ponieważ SEO wymaga po prostu czasu.
 • Pozycjonowanie nie daje efektów na samym początku – nawet pomimo inwestycji kilku lub kilkunastu tysięcy złotych netto miesięcznie, możesz nie widzieć rezultatów w pierwszych 2-3 miesiącach. Pamiętaj natomiast, że później uzyskasz satysfakcjonujący zwrot z inwestycji, gdy już zdobędziesz wystarczającą liczbę klientów.
 • Pozycjonowanie jest relatywnie drogim procesem – w tym przypadku można powiedzieć, że SEO jest drogie, natomiast jeśli porównamy jego efekty do nakładów finansowych, sprawa będzie wyglądała zupełnie inaczej. Wówczas pozycjonowanie nie będzie wymagało żadnej inwestycji (ponieważ zyski będą bardzo duże). Należy jednak na zyski oraz szacowany zwrot z inwestycji poczekać minimum 3-18 miesięcy.

Pamiętajmy, że pozycjonowanie to długotrwały proces. W konsekwencji, jeżeli mamy zbyt silną branżową konkurencję, możemy na satysfakcjonujące rezultaty czekać nawet rok (lub ponad). Istotny jest również fakt, iż nawet pomimo szybkich działań pozycjonerskich i wdrożenia wszystkiego w kilka dni, roboty Google indeksują poszczególne podstrony, co może chwilę potrwać. W konsekwencji największym minusem SEO (ang. Search Engine Optimization) jest czas oczekiwania na efekty. Uważamy natomiast, że rekompensują to przede wszystkim zalety pozycjonowania stron www w Kielcach.

Pozycjonowanie Kielce

Pamiętaj, że wykonujemy też pozycjonowanie w całym kraju jak i międzynarodowe. Pozycjonujemy w 15 różnych językach po za Polskim:

 1. Angielski
 2. Chiński (w tym Mandaryński i Wu)
 3. Hindi
 4. Hiszpański
 5. Francuski
 6. Arabski
 7. Bengalski
 8. Rosyjski
 9. Portugalski
 10. Indonezyjski
 11. Japoński
 12. Niemiecki
 13. Francuski
 14. Włoski
 15. Ukraiński

Pozycjonowanie Kielce – sprawdź TOP 5 najważniejszych składowych pod kątem pozycjonowania stron

Pozycjonowanie w Kielcach jest procesem bazującym na on-site SEO (czyli pracach wewnątrz serwisu) oraz off-site SEO (czyli pracach poza serwisem). W ich skład wchodzą m.in.:

 • regularne przeprowadzanie audytów SEO,
 • przygotowanie strategii pozycjonerskiej,
 • optymalizacja techniczna i optymalizacja treści.

Powyżej przedstawiliśmy wyłącznie działania on-site SEO. Jeżeli chodzi o off-site SEO, wyróżniamy link building polegający na pozyskiwaniu wartościowych linków zewnętrznych, które mają na celu poprawić profil linków domeny, a co za tym idzie – zwiększyć jej wartość z punktu widzenia robotów Google (tzw. crawlerów, spiderów lub pająków indeksujących).

Regularne przeprowadzanie audytów SEO

Regularne przeprowadzanie audytów SEO jest bardzo ważne na każdym etapie pozycjonowania. Jako specjaliści jednej z największych agencji pozycjonerskich w Polsce przygotowujemy swoim klientom audyt SEO jeszcze przed rozpoczęciem pozycjonowania – w celu przedstawienia wad oraz zalet danego serwisu, a także wyjaśnienia, jakie elementy należy naprawić i ile to dokładnie będzie kosztować.

Jaka powinna być częstotliwość przeprowadzania audytów pozycjonerskich?

W przypadku pozycjonowania stron www Kielce należy przeprowadzić audyt minimum 3-4 razy w roku po każdym ważniejszym projekcie. Dzięki temu dowiemy się najważniejszych informacji o wadach i zaletach strony, a także o tym, co warto jeszcze poprawić, aby uzyskać najwyższe pozycje w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania.

Przygotowanie strategii pozycjonowania

Strategię pozycjonowania przygotowujemy na podstawie przeprowadzonego audytu SEO. Podczas wysokiej jakości prac zwracamy uwagę na m.in.:

 • dobór właściwych słów kluczowych,
 • działania pozwalające zmaksymalizować wydajność,
 • optymalizację ścieżki konwersji,
 • responsywność,
 • inne działania obejmujące UX strony (np. wdrożenie certyfikatu SSL).

Jak już dokładnie zaplanujemy, które działania chcemy wdrożyć, będziemy powoli wdrażać je za pomocą umiejętności naszych web developerów oraz content marketerów.

Implementacja działań obejmujących techniczne SEO

Na sam początek optymalizujemy techniczne SEO. W skład zaawansowanych prac optymalizacyjnych wchodzą m.in.:

 • kompresja kodu HTML i CSS,
 • zmniejszenie rozmiarów obrazków,
 • wdrożenie poprawnej struktury linków.

Robimy również wszystko, aby strony naszych klientów były interaktywne, responsywne i stabilne wizualnie. W tym celu optymalizujemy najważniejsze wskaźniki Core Web Vitals (np. LCP, FID i CLS) odpowiadające kolejno za m.in.:

 • szybkość ładowania się poszczególnych elementów (LCP – Largest Contentful Paint);
 • interaktywność (FID – First Input Delay);
 • stabilność wizualną domeny (CLS – Cumulative Layout Shift).

Z naszego doświadczenia wynika, że LCP powinien ładować się maksymalnie 2,5 sekundy. Eksperci SEOSEM24 każdy wskaźnik minimalizują do maksimum, aby Twoja strona była jak najszybsza.

Warto także wspomnieć o kompleksowym dostosowaniu każdego elementu strony pod kątem responsywności. Dzięki temu strona jest adekwatna nie tylko do komputerów i laptopów, ale także smartfonów, tabletów i smartwatchy.

Content marketing, czyli optymalizacja treści pod kątem SEO

Content marketing jest bardzo ważny. Dzięki właściwie zoptymalizowanym elementom contentowym Twoje treści zarankują w minimum TOP 3, z naciskiem na TOP 1 organicznych (naturalnych) wyników wyszukiwania.

Aby skutecznie wypromować stronę w organicznych wynikach wyszukiwania za pomocą optymalizacji contentu, stosujemy takie zabiegi, jak;

 • korekta istniejących treści,
 • wzmocnienie linkowania,
 • wdrożenie właściwych nagłówków.

Dodajemy również do tekstów wypunktowania, tabelki i nagłówki, aby były one czytelne, przyjazne robotom Google oraz użytkownikom, a także użyteczne i pomocne.

Link building nazywany inaczej pozyskiwaniem linków zewnętrznych

Na przestrzeni lat zauważyliśmy, że bardzo istotny jest link building związany bezpośrednio z pozyskiwaniem linków zewnętrznych. Aby urozmaicić profil linków Twojego serwisu, stosujemy różne rozwiązania. Metody, które są nam bardzo pomocne to m.in.:

 • tworzenie viralowych treści – czyli takich, którymi użytkownicy bardzo się interesują;
 • linkowanie z katalogów – zwracamy uwagę na ich jakość, aby zdywersyfikować wartościowe odnośniki;
 • listy firm – na nie również linkujemy, aby jeszcze bardziej urozmaicić profil linków (pomimo licznych aktualizacji negujących taki link building, sposób ten nadal działa i jest bardzo szanowany w środowisku).

Ze względu na duże doświadczenie specjalistów SEOSEM24 w link buildingu, zajmujemy się również relinkowaniem. Co to oznacza? Że za pomocą narzędzia Majestic SEO robimy weryfikację profilu linków wybranej konkurencji, a następnie po prostu linkujemy do odpowiednich źródeł.

Pozycjonowanie Kielce

Pozycjonowanie stron www Kielce – jakie elementy i aspekty zweryfikować podczas wyboru agencji pozycjonerskiej?

Podczas wyboru agencji pozycjonerskiej należy zweryfikować przede wszystkim 3 niezbędne aspekty i elementy. Są to m.in. referencje w wizytówce Google, kompleksowość oferty oraz cennik.

Ze swojej strony polecamy również sugerować się referencjami papierowymi znajdującymi się na stronie agencji. Istotne są także promocje oraz materiały blogowe oznaczające, że firma dba o klienta. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Referencje w wizytówce Google Moja Firma

Referencje w wizytówce Google Moja Firma są najważniejsze. Jako najlepsza agencja SEO w Polsce mamy ponad 800 opinii, z czego 99% jest zweryfikowana przez Google. Dowodzi to, że nasi klienci są rzeczywiście zadowoleni z proponowanych usług i regularnie z nich korzystają.

Chcesz dowiedzieć się, kto jest najbardziej rzetelną agencją w branży? Sprawdź opinie w Google – to one decydują o renomie przedsiębiorstwa.

Oferta agencji SEO

W zależności od własnych preferencji, możesz zdecydować się na różnorodne usługi obejmujące m.in.:

 • analitykę internetową.
 • audyty,
 • content marketing,
 • kampanie reklamowe,
 • szkolenia & consulting,
 • tworzenie i pozycjonowanie stron www.

Poniżej przedstawiamy szczegóły naszej oferty, która jest kompleksowa i dowodzi rzetelności naszej agencji.

Pozycjonowanie i tworzenie stron www

Oferta pozycjonowania i tworzenia stron www:

 • analiza konkurencji,
 • pozycjonowanie zagraniczne,
 • analiza profilu linkowania,
 • pozycjonowanie Google Maps,
 • pozycjonowanie lokalne,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • tworzenie wizytówek,
 • tworzenie blogów,
 • tworzenie serwisów internetowych,
 • tworzenie portali internetowych.

Szkolenia i consulting

Oferta szkoleń i consultingu:

 • szkolenia Google Ads (dawniej AdWords),
 • szkolenia copywriting,
 • szkolenia Google Analytics,
 • szkolenia z podstaw SEO,
 • szkolenia White Hat SEO,
 • inne wartościowe szkolenia.

Kampanie reklamowe

Oferta kampanii reklamowych:

 • Google Ads,
 • Remarketing,
 • Kampanie w wyszukiwarkach,
 • Kampanie YouTube,
 • Pozyskiwanie Google Grants.

Content marketing

Oferta content marketingowa:

 • Tworzenie i prowadzenie blogów i video blogów,
 • Tworzenie rankingów

Audyty

Oferta audytorska:

 • Porównanie widoczności domen,
 • Audyt profilu linków,
 • Analiza widoczności.

Analityka internetowa

Oferta analityki internetowej:

 • Analityka ruchu na stronie,
 • Testy A/B,
 • Google Tag Manager.

Czy wiesz, że aż 95% nowych stron nie osiąga pierwszy dziesięciu pozycji w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania? (źródło: https://ahrefs.com/blog/how-long-does-it-take-to-rank/). Jeżeli chcesz być w 5% które osiągają TOP 3 i TOP 1 na najbardziej konkurencyjne i sprzedażowe frazy kluczowe w branży, skontaktuj się ze specjalistami SEOSEM24. Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji mailowo, lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej agencji marketingowej.

Finalne koszty współpracy

Finalne koszty współpracy obejmują przede wszystkim cennik. Warto natomiast wspomnieć, iż oprócz cennika standardowego, należy zweryfikować, ile wynosi koszt zerwania umowy. W nierzetelnych agencjach SEO, które chcą wyłącznie pieniędzy od klienta nie ma umów, które obejmują kary za zerwanie współpracy. Przedsiębiorstwa, które się cenią i faktycznie inwestują w klientów niestety dają takie kary, ale świadczy to o ich profesjonalizmie i wysokim poziome inwestycji już na samym początku współpracy. Dobra agencja SEO wrzuci minimum połowę budżetu od razu na start w działania. Tym właśnie objawia się dobre pozycjonowanie. Tak naprawdę umowa to kredyt nieoprocentowany. Równie dobrze klient może za całość prac zapłacić w miesiąc i mieć wszystko zrobione w 3 miesiące. Ale ile firm stać by zapłacić np 240 tyś jednorazowo. A po 10 tyś netto miesięcznie już tak nie boli. To właśnie z tego powodu firmy mają duże kary umowne.

Tak naprawdę rekomendujemy wybierać wyłącznie te agencje, które dysponują karami umownymi. Jeżeli tak jest, to gwarancja tego, że inwestują w klienta ogromne środki w perspektywie długofalowej (np. 12-48 miesięcy). Właśnie z tak długich inwestycji wynikają kary umowne – agencja wówczas może odzyskać chociaż część pieniędzy. Pamiętaj też, że umowy nie są robione tylko pod Twoją firmę a szkice są robione nawet pod międzynarodowe pozycjonwoanie. Stąd właśnie tak ważne są zabezpieczenia.

Pozycjonowanie Kielce – po jakim czasie nadejdą efekty wdrożenia lokalnej strategii pozycjonowania?

Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania w Kielcach? Zazwyczaj jest to czas rzędu od 3 do 18 miesięcy. Warto natomiast pamiętać, że wiele zależy od m.in.:

 • rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych,
 • przeznaczonego budżetu,
 • specyfiki Twojej branży,
 • konkurencyjności pozycjonowanych fraz,
 • innych elementów związanych z pozycjonowaniem.

O innych elementach możesz dowiedzieć się po umówieniu bezpłatnej konsultacji ze specjalistami SEOSEM24. To nic nie kosztuje, a może doprowadzić Cię do maksymalizacji konwersji. Wchodzi w to? W takim razie zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Pozycjonowanie Kielce

Pozycjonowanie stron www Kielce – ile właściwie kosztują usługi pozycjonowania?

Lokalne pozycjonowanie stron www Kielce to koszt rzędu od 1 000 do 100 000 zł netto miesięcznie. Wiele zależy od konkurencyjności Twojej branży oraz rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych (long tail SEO czy ogólne wyrażenia). Z naszego doświadczenia wynika, że każda współpraca jest ustalana indywidualnie, dlatego, jeżeli chcesz poznać finalną cenę, skontaktuj się ze specjalistami SEOSEM24.

Pozycjonowanie Kielce – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Pozycjonowanie Kielce umożliwia wygenerowanie sporego ruchu z organicznych (naturalnych i bezpłatnych) wyników wyszukiwania. Dzięki temu pozyskasz wyłącznie stałych i wartościowych klientów, którzy będą regularnie kupowali Twoje produkty lub korzystali z proponowanych usług, a dodatkowo polecali ofertę znajomym.

Inwestując w pozycjonowanie Kielce zbudujesz wiarygodność swojej marki oraz renomę wśród konsumentów. Zmaksymalizujesz sprzedaż i zdobędziesz dodatkowych klientów, którzy będą zasilali budżet Twojego przedsiębiorstwa. Jesteś zainteresowany wspomnianymi usługami? W takim razie zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl Z chęcią pomożemy Ci w promocji Twoich usług w zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i globalnym.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Kielce]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania Kielce?

1. Jaki jest koszt pozycjonowania w Kielcach?

Pozycjonowanie w Kielcach wiąże się z kosztem rzędu ok. 1 000 – 100 000 zł netto miesięcznie. Finalnie ceny są ustalane indywidualnie na podstawie specyfiki Twojej branży, konkurencyjności wybranych fraz kluczowych oraz innych istotnych elementów, o których znaczeniu dowiesz się po konsultacji z naszymi specjalistami.

2. Dlaczego powinieneś zacząć lokalne pozycjonowanie w tym momencie?

Pozycjonowanie lokalne w Kielcach jak i w każdym innym mieście zacznij już dziś ze względu na to, że jest to długofalowy proces, którego efekty zobaczysz najszybciej po kilku lub kilkunastu miesiącach. Im wcześniej zdecydujesz się na inwestycję, tym szybciej zwiększysz konwersje zakupowe i zmaksymalizujesz sprzedaż.

3. Po jakim czasie nadejdą efekty pozycjonowania w Kielcach?

Rezultatów związanych z pozycjonowaniem w Kielcach możesz spodziewać się po 2-3 miesiącach w postaci dodatkowego ruchu z organicznych (naturalnych i bezpłatnych) wyników wyszukiwania. Mniej więcej po 6-12 miesiącach zauważysz zdecydowany wzrost konwersji, który przełoży się na zwiększenie długofalowych zysków Twojego przedsiębiorstwa.

4. Czy pozycjonowanie Kielce i Google AdWords to dobre połączenie?

Tak. Zdaniem specjalistów SEOSEM24 pozycjonowanie Kielce można jak najbardziej połączyć z kampaniami Google Ads (nazywanymi wcześniej Google AdWords). Dzięki temu możemy w łatwy sposób zmaksymalizować sprzedaż jeszcze bardziej – nie tylko w bezpłatnych (naturalnych) wynikach wyszukiwania, ale także w płatnych wynikach.

5. Kiedy pozycjonowanie Kielce się opłaca?

Pozycjonowanie Kielce opłaca się przede wszystkim w przypadku przedsiębiorstw działających lokalnie – na samym początku ich rozwoju. Warto również wspomnieć, iż usługi SEO (ang. Search Engine Optimization) są dedykowane także osobom, które borykają się z małymi dochodami i chcą je naturalnie zwiększyć relatywnie niskim kosztem w ujęciu długofalowym.

6. Jaka powinna być częstotliwość inwestycji w audyt SEO podczas trwania procesu pozycjonowania w Kielcach?

Audyt SEO należy wykonywać minimum 3-4 razy w roku (np. przed migracją na inny CMS lub przed wdrożeniem gruntownych zmian optymalizacyjnych). Audyty pozycjonerskie są istotne także przed wdrożeniem nowej strategii SEO.

7. Pozycjonowanie Kielce – komu dedykujemy lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Google?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Google dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą wypromować swoją firmę lokalnie. Skorzystają na tym m.in. fryzjerzy, tatuażyści oraz lokalne sklepy stacjonarne.

5 9 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel

Świetnie napisany artykuł. Czytanie to sama przyjemność tego wpisu. Szczególnie podoba mi się bardzo szeroka oferta usług SEOSEM24.

Ola

Super opcja z dodaniem mapki i lokalizacji waszej agencji ! Pozdrawiam

Adrian W

Artykuł bardzo czytelny. Przyjemnie się czyta. Bogaty w bardzo przydatne informacje dla osób zapoznających się z tematem pozycjonowania stron www.

Henry

Jak najbardziej zgadzam się z tobą Adrianie. Jestem osobą totalnie nie ogarniającą tematu ale ten artykuł przybliżył mi nieco temat pozycjonowania stron internetowych. Pozdrawiam cieplutko

Urszulka

Jeśli jesteś świeży w temacie możesz spojrzeć na inne artykuły które ma na swoim blogu SEOSEM24. Można się wiele dowiedzieć. Pozdrawiam.

Grzegorz Śmiały

Gdy ktoś prowadzi firme w Kielcach i ma swoją strone internetowa to musi się zapoznać z tematem pozycjonowania stron. Płyną z tego świetne korzyści. Polecam każdemu.

Antek

Wiadomo że płyną ale nie od razu. Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowy proces. Zyski nie są z dnia na dzień. Trzeba troche poczekać szczególnie w większych miastach 😉

Ryszard

FAQ bardzo przydatne. Fajnie, że dodajecie w swoich wpisach. Myślę, że nie jednej osobie pomogło 😉

Franek

Jestem jedną z tych osób 😀

9
0
Would love your thoughts, please comment.x