Pozycjonowanie Gliwice – Pozycjonowanie stron www Gliwice

POZYCJONOWANIE STRON Gliwice

Pozycjonowanie stron www w Gliwicach składa się z kilku istotnych elementów, a mianowicie: optymalizacji on-site (bazującej na zmianach wewnątrz serwisu) oraz optymalizacji off-site (czyli link buildingu). Jeżeli interesuje Cię pozyskanie stałych i zdecydowanych klientów, którzy w przyszłości będą dokonywać powtarzalnych zakupów i polecać Twoją firmę znajomym – koniecznie zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zwiększ konwersję już dziś. Daj sobie szansę wypromowania firmy w Internecie. Zainwestuj w najbardziej dochodowy sposób na reklamę w sieci. Eksperci SEOSEM24 już czekają, żeby pomóc Ci pozyskać dodatkowych klientów, osiągnąć długotrwale rezultaty z pozycjonowania i wypracować przewagę nad konkurencją.

Pozycjonowanie Gliwice – jakie są zalety związane z optymalizacją stron pod kątem Google? 9 plusów pozycjonowania!

Pozycjonowanie w Gliwicach wyróżnia się licznymi zaletami. W pierwszej kolejności należy uwzględnić m.in.:

 • zwiększenie widoczności Twojego serwisu w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania;
 • zbudowanie zaufania do marki,
 • większe zyski długoterminowe,
 • wypracowanie przewagi konkurencyjnej,
 • możliwość regularnego mierzenia efektów.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Pozycjonowanie Gliwice to również dodatkowy kanał marketingowy stanowiący fundament wszystkich działań. Dzięki inwestycji w pozycjonowanie uzyskasz wysoki zwrot z inwestycji, poznasz oczekiwania klientów i zwiększysz liczbę (oraz wartość) makro i mikro konwersji. Poniżej przedstawiamy opis 9 zalet związanych z inwestycją w lokalne pozycjonowanie w Gliwicach!

Pozycjonowanie Gliwice to… większa widoczność Twojego serwisu w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie w Gliwicach może doprowadzić Twoją stronę do sukcesu. Między innymi poprzez większą widoczność w organicznych (naturalnych i bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. To z kolei przełoży się na dodatkowe wejścia do Twojej witryny, co poskutkuje dodatkowymi konwersjami (np. w postaci zakupu produktu, skorzystania z usługi lub zapisania się do newslettera).

Pozycjonowanie Gliwice to… zbudowanie zaufania do marki

Pozycjonowanie w Gliwicach buduje również rozpoznawalność marki. W jaki sposób? Otóż klient, który wpisuje w wyszukiwarkę branżową frazę (np. buty męskie lub fryzjer Gliwice) będzie widział Cię regularnie w Google, co przełoży się na większe zaufanie, a w konsekwencji popularyzację proponowanej oferty.

Z badań wynika, że 71% kliknięć w Google prowadzi do pierwszej strony w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania (źródło: https://blog.hubspot.com/marketing/historical-blog-seo-conversion-optimization). Właśnie dlatego specjaliści SEOSEM24 starają się, aby Twoja firma znajdowała się wyłącznie w TOP 3 lub TOP 1 wyszukiwań. Nie chodzi tu tylko o Google, ale także o inne wyszukiwarki mające udziały na rynku wyszukiwarek, np.:

 • Bing,
 • Yahoo,
 • YANDEX,
 • Baidu,
 • inne

Jeżeli chcesz pozyskać dodatkowych klientów i zbudować zaufanie do marki – koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. W tym celu zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni.

Pozycjonowanie Gliwice to… większe zyski długoterminowe

Pozycjonowanie w Gliwicach wiąże się bezsprzecznie z większymi zyskami długoterminowymi. Na samym początku możesz nie widzieć efektów, natomiast wraz z upływem czasu (np. 6-12 miesięcy) zauważysz satysfakcjonujące rezultaty skutkujące nie tylko dodatkowymi wejściami, ale również większą liczbą zapytań ofertowych. Pozycjonowanie to również popularyzacja Twojej oferty!

Pozycjonowanie Gliwice to… przewaga nad konkurencją

Przewagę nad konkurencją można zbudować w ciągu mniej więcej 6-18 miesięcy. Jest to bardzo optymistyczny czas (szczególnie w wysoce konkurencyjnych branżach), natomiast współpracując z renomowanymi specjalistami okazuje się to możliwe.

W przypadku pozycjonowania ukierunkowanego na Gliwice możesz zyskać przewagę nad tzw. branżowymi rywalami nieco szybciej, ponieważ miejscowość ta charakteryzuje się nieco mniejszą ilością wyszukiwań. Dzięki temu łatwiej możesz zarobić spore pieniądze, które w przyszłości zainwestujesz w rozwój swojego biznesu! Pamiętaj pozycjonujemy nie tylko w Gliwicach ale i całej Polsce. A nawet za granicą w 15 różnych językach:

 1. Angielski
 2. Chiński (w tym Mandaryński i Wu)
 3. Hindi
 4. Hiszpański
 5. Francuski
 6. Arabski
 7. Bengalski
 8. Rosyjski
 9. Portugalski
 10. Indonezyjski
 11. Japoński
 12. Niemiecki
 13. Francuski
 14. Włoski
 15. Ukraiński

Pozycjonowanie Gliwice to… możliwość regularnego mierzenia efektów

Pozycjonowanie Gliwice

Inwestycja w pozycjonowanie w Gliwicach jest znakomitym rozwiązaniem pod wieloma względami. Jednym z nich jest możliwość regularnego mierzenia efektów za pomocą różnych narzędzi optymalizacyjnych. Ze swojej strony do mierzenia konwersji (czyli działań prowadzących do sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej) rekomendujemy Google Analytics 4.

Jak mierzyć konwersję w Google Analytics 4?

Mierzenie konwersji sprzedażowej w Google Analytics 4 jest bardzo proste. Wystarczy bowiem wejść w funkcję “Zdarzenia” lub “Cele”. Do tego niezbędna jest odpowiednia konfiguracja tego narzędzia. W SEOSEM24 przeprowadzamy szkolenia z GA4, a także samodzielnie konfigurujemy tego typu instrumenty analityczne.

Aby zapoznać się z naszą ofertą, wejdź na stronę seosem24.pl. Możesz także zadzwonić na +48 533 543 333 lub napisać maila na info@seosem24.pl. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pozycjonowanie Gliwice to… dodatkowy kanał marketingowy stanowiący fundament wszystkich działań

Warto również wspomnieć, iż pozycjonowanie w Gliwicach jest dodatkowym kanałem marketingowym stanowiącym fundament wszystkich działań. Oznacza to, że pozycjonowanie okazuje się absolutnym must-have w każdym przypadku. Do tego można natomiast dodać również kampanie Google Ads (dawniej AdWords) oraz ewentualnie Social Media Marketing.

Warto wiedzieć!

Inwestując w optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek, uzyskasz wyższy wynik jakości w Google Ads.

Pozycjonowanie Gliwice to… wysoki zwrot z inwestycji

Zwrot z inwestycji w pozycjonowanie w Gliwicach możemy odnotować po mniej więcej 6-18 miesiącach. W tym czasie specjaliści wdrożą niezbędne działania odpowiadające za optymalizację i postarają się pozyskać na Twoją stronę internetową wartościowych klientów, którzy są także zdecydowani na zakup i będą regularnie polecać proponowaną ofertę również znajomym.

Pozycjonowanie Gliwice to… poznanie oczekiwań klientów

Pozycjonowanie w Gliwicach wiążę się także z poznaniem oczekiwań klientów. Jeżeli interesują Cię tego typu usługi wykonywane należycie – skontaktuj się ze specjalistami SEOSEM24 już dziś. Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Pozycjonowanie Gliwice to… większa liczba (i wartość) makro- oraz mikro konwersji

Główny cel pozycjonowania, czyli większa liczba (oraz wartość) makro- i mikro konwersji. Mogą to być np.:

 • dodatkowe zapisy do newslettera,
 • wypełnienia formularzy kontaktowych,
 • odtworzenia wideo.

Warto również wspomnieć, iż większa liczba makro- oraz mikro konwersji skutkuje częstszym korzystaniem z usług, co przekłada się na maksymalizację zysków Twojego przedsiębiorstwa.

Pozycjonowanie stron www Gliwice – przedstawiamy istotne minusy optymalizacji SEO!

Minusów optymalizacji SEO nie ma zbyt wiele. Warto natomiast pamiętać, że lokalne pozycjonowanie, czyli optymalizacja stron w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania wymaga czasu. Jest to minimum 3-4 miesiące, zanim efekty zaczną się pojawiać. Później (w granicach roku lub dwóch lat) możesz się spodziewać zwrotu z inwestycji.

Finalnie minusy SEO to m.in.:

 • Twoją konkurencją jest reszta internetu,
 • wyniki nie mogą zostać zagwarantowane,
 • koszty usług są wysokie,
 • specjalistów nie ma zbyt wielu,
 • cały proces wymaga konsekwentnej pracy.

Czy wiesz, że 95% nowych stron internetowych nie osiąga TOP 10 wyników wyszukiwania w ciągu roku od rozpoczęcia usługi pozycjonowania? (źródło: https://ahrefs.com/blog/how-long-does-it-take-to-rank/). W SEOSEM24 zmieniamy standardy branżowe i powodujemy, że wszyscy nasi klienci osiągają satysfakcjonujące pozycje w SERP-ach! Wypróbuj współpracę z nami i postaw na usługi najwyższej jakości. zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Pozycjonowanie Gliwice – na czym właściwie polega optymalizowanie stron pod kątem wyszukiwarek? Czy to takie trudne, jak się wydaje?

Pozycjonowanie w Gliwicach jest relatywnie zaawansowanym procesem. Dla osób, które nigdy wcześniej nie zajmowały się optymalizacją stron pod kątem wyszukiwarek może być to bardzo zaawansowany proces. W SEOSEM24 wszyscy znamy się “na rzeczy” i pozycjonujemy firmy zawodowo od wielu lat. Zajmujemy się w audytami SEO, tworzeniem strategii pozycjonerskich oraz optymalizacją techniczną, optymalizacją treści, a także link buildingiem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na czym polega pozycjonowanie w Gliwicach – sprawdź poniższe informacje!

Audyty SEO

Pierwszym element umożliwiającym przygotowanie się do pozycjonowania stron www w Gliwicach jest audyt SEO. To rozwiązanie analityczne przedstawiające wady i zalety wybranej witryny, a także wskazówki, które będą przydatne podczas optymalizacji.

Warto również wspomnieć, iż audyt SEO wykonuje się nie tylko na początku działań SEO, ale także w ich trakcie, na przykład, gdy:

 • planujesz migrację na inny CMS;
 • zależy Ci na zrobieniu gruntownych zmian bez utraty pozycji,
 • w ostatnim czasie odnotowałeś spadki w SERP-ach.

Na podstawie audytu SEO wyciągniemy wnioski (bazujące również na wadach i zaletach), dzięki którym określimy niezbędne elementy do poprawy.

Profesjonalna strategia pozycjonerska

Drugim krokiem obejmującym pozycjonowanie jest przygotowanie profesjonalnej strategii pozycjonerskiej. W jej skład wchodzą takie elementy, jak:

 • wybór właściwych słów kluczowych – zarówno long tail (składających się z minimum 3-4 wyrazów), ale także ogólnych fraz (bazujących na maksymalnie 2-3 słowach);
 • kwestie obejmujące optymalizację techniczną – na podstawie audytu SEO określamy, które elementy należy zaktualizować;
 • kwestie obejmujące content marketing – w tym przypadku planujemy również treści, które będziemy w przyszłości tworzyć.

Warto również wspomnieć, iż przygotowując profesjonalną strategię pozycjonerską określamy dodatkowy budżet, jaki ewentualnie (w razie chęci osiągnięcia szybszych efektów) nasz klient będzie mógł zainwestować w dodatkowy content, który będzie nie tylko dobrze wypozycjonowany, ale także będzie edukował klientów na temat wybranych zagadnień branżowych.

Techniczne SEO

Techniczne SEO obejmuje m.in.:

 • sprawienie strony bardziej responsywną – pod kątem urządzeń mobilnych;
 • wdrożenie właściwego szyfrowania SSL – chodzi o odpowiednie zaimplementowanie certyfikatu HTTPS, aby użytkownicy wchodzący i przebywający na Twojej stronie czuli się bezpiecznie i mogli dokonywać bezpiecznych płatności online (jeżeli takie wystąpią);
 • poprawa struktury odnośników wewnętrznych – zgodnie z najnowszymi zasadami SXO (ang. Search Experience Optimization).

Pozycjonowanie Gliwice

Warto również wspomnieć, iż kluczowe są także elementy odpowiadające za wydajność, interaktywność, stopień przesunięć poszczególnych funkcjonalności oraz responsywność. Aby osiągnąć perfekcyjny stan optymalizacji strony, dbamy o dostosowanie najnowszych wskaźników Core Web Vitals (LCP, FID oraz CLS), a także wszelkich rozwiązań maksymalizujących jeszcze bardziej wydajność serwisu (np. rekonstrukcja kodu HTML i CSS).

Content marketing – optymalizacja treści zgodnie z zasadami SEO

Działając w zakresie content marketingu tworzymy wysokiej jakości treści wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi, które umożliwiają odnotowanie jeszcze większych zysków w perspektywie długofalowej. Należą do nich przede wszystkim frazy z długiego ogona przyciągające wyłącznie stałych i zdecydowanych klientów.

Warto również wspomnieć, iż oprócz tworzenia nowych treści, optymalizujemy również starszy content np. w postaci:

 • poprawy struktury nagłówków;
 • dodania do treści wypunktowań, tabelek i grafik;
 • wzmocnienia linkowania wewnętrznego.

Jeżeli chodzi o działania content marketingowe, wykorzystujemy najpopularniejsze narzędzia umożliwiające zaawansowaną optymalizację. Są to m.in.:

 • Google Search Console,
 • Google Analytics 4,
 • Contadu,
 • Surfer SEO,
 • Senuto,
 • Ahrefs,

W zależności od naszych potrzeb możemy zmierzyć konwersję tekstów (np. za pomocą Gogole Analytics 4), ale również wyszukać właściwe słowa kluczowe (np. przy użyciu Senuto) i kompleksowo zoptymalizować wybraną treść (np. używając narzędzia Surfer SEO czy też Contadu).

Link building

Za pomocą link buildingu możemy w bardzo łatwy sposób osiągnąć najwyższe pozycje w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania. Jak to zrobić? Wystarczy pozyskiwać linki z wartościowych źródeł, którymi są m.in.:

 • katalogi,
 • listy firm,
 • strony lokalne,
 • portale ogłoszeniowe,
 • case study.

I wiele więcej sposobów obejmujących link building dot. relinkowania (czyli sprawdzenia linków konkurencji za pomocą np. Majestic SEO i dodania podobnych linków do swojej strony) czy też przechwytywania domen, aby stworzyć wysokiej jakości zaplecza SEO.

Pozycjonowanie stron www Gliwice – 3 elementy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnej firmy SEO!

Jak wybrać profesjonalną agencję marketingową w Gliwicach? To pytanie zadają nam klienci przez cały czas istnienia agencji SEOSEM24. Biorąc pod uwagę obecne standardy oraz trendy branżowe, należy w pierwszej kolejności zweryfikować referencje w wizytówce Google Moja Firma. Następnie warto spojrzeć na kompleksowość oferty i cennik.

Weryfikacja referencji w wizytówce Google Moja Firma

Weryfikacja wizytówki Google Moja Firma to obecnie absolutny must-have w przypadku wyboru najlepszej agencji marketingowej. W końcu kto potrafi wypozycjonować wizytówkę w danym mieście na frazę pozycjonowanie miasto potrafi też wykonać pozycjonowanie dla Twojej firmy. Wiesz że wybierasz najlepszych.

Jedynym słusznym sposobem na sprawdzenie rzetelności firmy w Google jest zweryfikowanie opinii w wizytówce Google Moja Firma. Tego się nie da oszukać. Gigant z Mountain View skrupulatnie weryfikuje wszelkie referencje, dlatego nie ma takich szans, żebyś natrafił tam na fałszywe opinie.

Sprawdzenie kompleksowości oferty

Kompleksowość oferty jest bardzo ważna. Im więcej elementów w ofercie, tym bardziej wyspecjalizowana jest dana agencja i lepszy zespół posiada. Biorąc pod uwagę aktualne standardy, jest naprawdę niewiele agencji, które świadczą rzetelne usługi 360. Jeżeli zależy Ci na inwestycji w pozycjonowanie w Gliwicach, możemy polecić uczciwie wyłącznie jedną agencję – czyli SEOSEM24, lidera w marketingu online specjalizującego się w m.in.:

 • pozycjonowaniu stron www,
 • tworzeniu stron i sklepów internetowych,
 • szkoleniach,
 • consultingu,
 • kampaniach reklamowych,
 • content marketingu,
 • specjalistycznych audytach,
 • analityce internetowej.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości usług pozycjonerskich? W takim razie zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z proponowanych usług.

Weryfikacja kosztów współpracy (również tych pobocznych)

Wybierając rzetelną agencję SEO zweryfikuj koniecznie koszty współpracy. Najtańsze propozycje są zazwyczaj mało opłacalne, ponieważ wytyczne Google są ostatnio bardzo wymagające. W konsekwencji, żeby osiągnąć TOP 3 lub TOP 1 w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania należy zapłacić od 1 000 do 10 000 zł netto miesięcznie (czasami przy bardzo trudnych frazach nawet i milion złotych). Warto raczej skupić się na górnych granicach, ponieważ im więcej zapłacisz za SEO, tym lepsze odnotujesz efekty w perspektywie długofalowej.

Pozycjonowanie Gliwice

Pozycjonowanie Gliwice – jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania w Google?

Inwestycja w pozycjonowanie w Gliwicach umożliwia odnotowanie efektów po mniej więcej 2-3 miesiącach od rozpoczęcia wdrażania strategii SEO. Wówczas zobaczysz dodatkowy ruch z organicznych (naturalnych) wyników wyszukiwania, co w przyszłości (w perspektywie 6-18 miesięcy) poskutkuje odnotowaniem dodatkowego współczynnika konwersji.

Pozycjonowanie stron www Gliwice – ile właściwie kosztują profesjonalne usługi SEO?

Cena za profesjonalne usługi SEO w Gliwicach jest ustalana indywidualnie. Powinieneś zazwyczaj liczyć się z kosztem rzędu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych netto miesięcznie. Finalnie koszt zależy od m.in.:

 • specyfiki Twojej branży,
 • konkurencyjności pozycjonowanych słów kluczowych,
 • długości trwania umowy.

Jeżeli chodzi o długość trwania umowy – rekomendujemy zdecydować się na pozycjonowanie Gliwice obejmujące od 12 do 36 miesięcy. Wówczas SEO jest najtańsze i przynosi najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Pozycjonowanie Gliwice – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Pozycjonowanie Gliwice poprawi rozpoznawalność Twojej marki w Internecie. Dzięki optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek wypracujesz przewagę konkurencyjną, wyprzedzisz konkurencję w SERP-ach i staniesz się autorytetem w swojej dziedzinie.

Jeżeli interesuje Cię rzeczywista maksymalizacja konwersji – zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Jesteśmy w stanie zoptymalizować Twoją stronę internetową w taki sposób, żeby konkurencja została całkowicie wyeliminowana. Wszystko zrobimy całkowicie legalnie, zgodnie z regułami White Hat SEO. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Gliwice]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania Gliwice?

1. Ile trzeba zapłacić za pozycjonowanie stron www w Gliwicach?

Pozycjonowanie stron www Gliwice kosztuje w granicach kilku – kilkudziesięciu tysięcy złotych netto miesięcznie. W SEOSEM24 ceny ustalamy indywidualnie na podstawie założeń klientów, jego celów oraz specyfiki branży, w której działa.

2. Dlaczego powinieneś rozpocząć pozycjonowanie stron www w Gliwicach już dziś?

Pozycjonowanie stron www w Gliwicach wymaga długofalowych działań. W konsekwencji im szybciej rozpoczniesz optymalizację swojej witryny pod kątem Google, tym szybciej odnotujesz satysfakcjonujące rezultaty.

3. Po jakim czasie będzie można zauważyć efekty pozycjonowania stron www w Gliwicach?

Efekty pozycjonowania stron www Gliwice zauważysz prawdopodobnie po mniej więcej 2-3 miesiącach od wdrożenia profesjonalnej strategii SEO. Wówczas odnotujesz dodatkowe wejścia do witryny, które prawdopodobnie poskutkują podniesieniem współczynnika konwersji po dodatkowych kilku miesiącach.

4. Czy pozycjonowanie stron www Gliwice może zastąpić Google Ads?

Pozycjonowanie stron www w Gliwicach jest fundamentem działań marketingowych. Google Ads (dawniej AdWords) to dobry dodatek umożliwiający maksymalizację sprzedaży.

5. Kiedy lokalne pozycjonowanie stron www w Gliwicacg się opłaca?

Lokalne pozycjonowanie w Gliwicach opłaca się dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność w Internecie, a także przedsiębiorstw borykających się od dawna z niskim współczynnikiem konwersji (np. w postaci korzystania z usług).

5 6 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iga

Pozycjonowanie stron www w Gliwicach jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw z tego miasta i jego okolic. Pozdrawiam

Tadeusz

Pozycjonowanie to świetna sprawa a korzyści płynące z pozycjonowania w Gliwicach są duże. Tylko na dłuższą metę… . Bo raczej nie można się spodziewać efektów z dnia na dzień.

Seweryn G

Oczywiście, że nie można. Pozycjonowanie stron www w Gliwicach to długofalowy proces, który trwa miesiącami. Ale jak ktoś jest cierpliwy i zależy mu na tym by jego domena była wysoko w wynikach wyszukiwania to pozycjonowanie w Gliwicach na pewno się mu opłaci.

Jakub

Pozycjonowanie w Gliwicach jak najbardziej na plus. Warto 🙂

Michał

Pozycjonowanie w Gliwicach troche kosztuje ale warto. Jeśli chcesz zyskać nowych klientów to pozycjonowanie stron www jest dla ciebie. Świetna opcja na reklame w internecie. Pozdrawiam.

Adam

Świetny artykuł godny polecenia 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x