Rating Captain – SEOSEM24 z Krakowa na pierwszym miejscu

Opinie Google

Rating Captain – SEOSEM24 z Krakowa na pierwszym miejscu

Niedawno serwis Rating Captain zaktualizował swój ranking topowych agencji SEO w Polsce. Po raz kolejny na szczycie zestawienia znalazł się SEOSEM24 z Krakowa. Badanie wykonane w ostatni dzień stycznia pokazało, że firma wygrywa nie tylko w czystych liczbach, ale i dzięki swojej filozofii działania.

Ranking TOP 10 agencji SEO w Polsce

Podstawą do przyznawania poszczególnych pozycji w zestawieniu były wyniki analizy serwisu Reviews Audit. Narzędzie to prześwietla profile firmowe w Google pod kątem m.in.:

  • widoczności,
  • pozycji w wyszukiwaniu,
  • oceny profilu Google i ilości opinii użytkowników,
  • Trust matrix – wiarygodność opinii, ich długość i wartość,
  • jakości i szybkości reakcji na opinie i działania klientów.

Analiza skutkuje przedstawieniem szeregu liczb, wystawieniem średniej ratingu oraz końcowego rezultatu wyrażonego w procentach.

SEOSEM24 Kraków liderem zestawienia

SEOSEM24 z Krakowa wygrywa ranking Rating Captain, z wynikiem ogólnym na Reviews Audit 76%. Średnia ocen na profilu Google wynosi (na dzień 16 lutego 2022) 4.98, zaś liczba opinii wynosi 466. Serwis bardzo wysoko ocenia agencję we wskaźniku Trust matrix – przyznając najwyższą kategorię A. Portal wskazuje na świetny stosunek ocen do ratingu.

Agencja zyskuje klientów i to widać

Rating Captain chwali SEOSEM24 Kraków nie tylko za suche liczby, ale też i za samo działanie agencji. Serwis wskazuje na dbałość o pozyskiwanie nowych opinii. I są tego wymierne efekty – w ciągu kwartału na profilu Google agencji pojawiło się ponad 80 nowych opinii. To naprawdę sporo, zważywszy jak stosunkowo rzadko klienci piszą opinie o firmie na wizytówce GMF. A klienci SEOSEM24 Kraków robią to dość obszernie – średnia długość opinii to 145 znaki, a tylko 8% z nich to zwykła ocena bez tekstu. Klasa A w Trust matrix pokazuje też, że nie są to fikcyjne opinie botów, lecz rzeczywistych klientów.

Wzorowy „customer feedback”

Na pochwałę Rating Captain zasłużyła też reakcja agencji na opinie użytkowników. Na ponad 65% z nich firma odpowiedziała i zazwyczaj robiła to w ciągu kilku dni. To dodatkowo pokazuje, że praca z klientem w SEO to nie zwykłe rzemiosło, ale relacja i zaangażowanie. Szybkie reagowanie na opinie na profilu Google to tylko jeden z przejawów filozofii działania firmy.

Znaczenie mają też technikalia

Sukces agencji SEO to ciężka praca, ale i dobrze napisana i zaprojektowana strona. Odpowiednie linkowanie wewnętrzne, pozyskiwanie linków z wiarygodnych dla Google stron (linked domains) i inne czynniki wpływają na ogólną moc domeny w internecie. Czy można ją metrycznie zmierzyć? Serwisy tj. Ahrefs pozwalają przeprowadzić analizę własnej domeny pod kątem spójności wewnętrznej i pozycji w Google.

Wskaźniki siły domeny – URL rating i inne

Ahrefs wskaże nasz site rating czy URL rating i poda go w formie liczbowej, w skali od 1 do 100. URL rating pokazuje jak wysoka jest kondycja linkowania strony. Oceniana jest jakość linkowania z punktu widzenia algorytmów Google jak i siła witryn, z których pochodzą linki do naszej strony. URL rating można przeprowadzić zarówno wobec strony głównej jak i podstron, w odróżnieniu od domain rating, gdzie oceniana jest siła całej domeny jako takiej. Narzędzie pokazuje siłę linked domains w liczbach. Wskazuje precyzyjnie, gdzie leży problem po naszej stronie i co można poprawić. Algorytmy i liczby są stale aktualizowane. Im wyższa wartość wskaźnika, tym oczywiście lepiej. Przyjmuje się, że od około 80 domena jest silna. Warto zadbać o takie rzeczy, analizując na bieżąco jakość linkowania i stron, na których planujemy zostawić link do naszej głównej domeny. W ten sposób agencja pokazuje też, że po prostu potrafi w SEO, a SEOSEM24 Kraków widocznie potrafi bardzo dobrze!

Duma, satysfakcja, ale i odpowiedzialność

Nie ukrywam, że wynik zestawienia Rating Captain bardzo mnie cieszy. Zwłaszcza że SEOSEM24 Kraków zajmuje pierwsze miejsce w nim od dłuższego czasu. To zdecydowanie powód do dumy, zwłaszcza z pracy mojego zespołu. A także poczucie odpowiedzialności za zespół, którego praca owocuje tak imponującymi wynikami. Cieszę się jak nie wiem co, ale też zdaję sobie sprawę z tego, jak wysoko postawiona jest poprzeczka. Konkurencja też daje z siebie wszystko, ale my mamy pewien bezcenny walor.

SEOSEM24 stawa na partnerskie relacje z klientem

Jak wspomniałem, praca w SEO to nie tylko algorytmy i liczby, ale przede wszystkim klient i jego potrzeby. Nasza praca nie polega na odebraniu zlecenia, odbębnieniu swojego (nawet w najlepszym stylu) i pożegnaniu. Klientów traktujemy jak partnerów. Interesują nas ich problemy, choćby tak prozaiczne jak założenie profilu GMF czy prowadzenie wizytówki. Kiedy decydujemy się na współpracę to z całym dobrodziejstwem inwentarza! Główkujemy jak poprawić wyniki klienta zupełnie tak, jak gdyby chodziło o naszą firmę. Klienci to doceniają, czego dają wyraz w ilości pozytywnych opinii i ich treści. Nie będę się już rozpisywać więcej… zachęcam po prostu do kontaktu z SEOSEM24. Znam moich ludzi i wiem, że zrobią to najlepiej, a przy tym kompletnie nie grozi im sodówka.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rick Sanchez

Gdzie było Delante, kiedy SEOSEM24 pięło się na top Rating Captain? Na pierwszym miejscu mamy agencję, która umie rozmawiać z klientem i odpowiada, że to się nie da… Tylko że to będzie wtedy drożej hahaha. Ale za jakość się płaci. A widziałem, że już boty trollują tu bloga, kogoś boli tyłek, że inni ciężko pracują na sukces.

paternoster

Artykuł pisało AI? Kanciasto jest, “Zwłaszcza że SEOSEM24 Kraków zajmuje pierwsze miejsce w nim od dłuższego czasu.” – to zainwestujcie w copywriterów.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x