Pozycjonowanie Chorzów – Pozycjonowanie stron www Chorzów

POZYCJONOWANIE STRON Chorzów

Pozycjonowanie stron www Chorzów jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na maksymalizacji sprzedaży. Dzięki odpowiednio wdrażanym działaniom pozycjonowania możesz także zbudować wiarygodność marki, wykreować jej świadomość i lepiej poznać konkurencję. Warto również wspomnieć, iż pozycjonowanie w Chorzowie jest relatywnie tanim procesem ze względu na niewielką konkurencję firm, które w to inwestują.

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości usługach pozycjonowania i chcesz, żeby pozycjonowanie lokalne przyniosło w Twoim przypadku jak największe zyski, powinieneś zainwestować w rozwiązania od SEOSEM24. Każda osoba, która marzy o zwiększeniu zysków w swoim przedsiębiorstwie, powinna wybrać nasze usługi. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować – zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Pozostajemy do Twojej dyspozycji telefonicznie lub mailowo.

Pozycjonowanie Chorzów – 7 najważniejszych zalet związanych z inwestycją w lokalne pozycjonowanie!

Pozycjonowanie w Chorzowie to opcja, która pozwala zyskać naprawdę wiele. W dzisiejszym wpisie ukazującym wady i zalety oraz opłacalność pozycjonowania w Chorzowie przedstawimy aż 7 zalet związanych z inwestycją w lokalne pozycjonowanie. Poniżej omawiamy szczegóły.

Lokalne pozycjonowanie Chorzów – możliwość dotarcia do nowych użytkowników

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że lokalne pozycjonowanie w Chorzowie umożliwia dotarcie do nowych użytkowników. Dzięki temu, że uzyskasz dużą widoczność w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania, możesz w łatwy sposób pozyskać stałych i zdecydowanych klientów. Biorąc pod uwagę obecne standardy, aż 71% kliknięć prowadzi do pierwszej strony Google (źródło: https://blog.hubspot.com/marketing/historical-blog-seo-conversion-optimization). Oznacza to, że pozycjonowanie jest najbardziej wartościowe, gdy uzyska się TOP 10 wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie Chorzów

W SEOSEM24 poprzeczkę stawiamy znacznie wyżej, dzięki czemu inwestując w pozycjonowanie w Chorzowie poprzez naszą firmę możesz liczyć nie na TOP 10, a na TOP 3 lub TOP 1 i to zdecydowanie szybciej, niż obiecuje konkurencja. W SEOSEM24 nic nie obiecujemy. My po prostu działamy i swoją pracą udowadniamy, że da się osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania w relatywnie krótkim czasie.

Lokalne pozycjonowanie Chorzów – wypracowanie przewagi konkurencyjnej

Chcesz wypracować przewagę nad konkurencją? W takim razie lokalne pozycjonowanie Chorzów może być w tym przypadku absolutnym “strzałem w dziesiątkę”. Każda osoba pragnąca być w czołówce organicznych wyników i czołówce swojej branży, powinna wybrać właśnie pozycjonowanie w Chorzowie – lub w całej Polscei albo nawet zagraniczne pozycjonowanie. Przypominamy, że pozycjonujemy w 15 językach dodatkowych:

 1. Angielski
 2. Chiński (w tym Mandaryński i Wu)
 3. Hindi
 4. Hiszpański
 5. Francuski
 6. Arabski
 7. Bengalski
 8. Rosyjski
 9. Portugalski
 10. Indonezyjski
 11. Japoński
 12. Niemiecki
 13. Francuski
 14. Włoski
 15. Ukraiński

Lokalne pozycjonowanie Chorzów – wykreowanie wiarygodności

Lokalne pozycjonowanie w Chorzowie kreuje także wiarygodność. Dzięki dotarciu do nowych użytkowników na wiele wartościowych dla Twojego biznesu fraz kluczowych stajesz się renomowaną firmą, która jest bardziej wiarygodna od innych. Pamiętajmy też, że pozyskiwanie linków odbywa się np. poprzez umieszczanie artykułów eksperckich na innych blogach z linkiem do Twojej firmy. Dzięki czemu wyrabiamy firmie status eksperta w branży.

Lokalne pozycjonowanie Chorzów – możliwość zmierzenia efektów

Lokalne pozycjonowanie w Chorzowie umożliwia zmierzenie efektów w bardzo łatwy sposób. W pierwszej kolejności należy wspomnieć, że jako specjaliści SEOSEM24 wysyłamy raporty SEO, które później analizujemy wspólnie z naszym teamem i klientami. Dodatkowo można także samodzielnie mierzyć konwersję pozycjonowania w Chorzowie? Jak to zrobić? W tym celu należy zmierzyć efekty za pomocą Google Analytics 4. wystarczy wejść w sekcję  “Zdarzenia” lub “Cele”, a następnie zweryfikować, co dokładnie zadziało się na przestrzeni wybranego okresu. Tak samo można mierzyć efekty na całą Polskę jak i w innych krajach.

Lokalne pozycjonowanie Chorzów – długofalowe rezultaty

Lokalne pozycjonowanie w Chorzowie pozwala uzyskać długofalowe rezultaty, które będą widoczne nawet po zakończeniu współpracy z wybraną agencją SEO. Na czym to właściwie polega? Otóż w SEOSEM24 pozycjonujemy tak dobrze, że nawet pomimo braku współpracy (np. przez 12 lub 24 miesiące, gdy zakończyła się umowa i nie chciałeś jej przedłużyć) będziesz odnotowywał regularne rezultaty. Pamiętaj natomiast, że aby tak się stało, powinieneś przed tym współpracować z agencją marketingową minimum 2-3 lata bez żadnych przerw.

Lokalne pozycjonowanie Chorzów – relatywnie tanie rozwiązanie

Lokalne pozycjonowanie w Chorzowie to także relatywnie tanie rozwiązanie. Biorąc pod uwagę obecne standardy oraz trendy branżowe, możemy jednoznacznie stwierdzić, że lokalne działania pozycjonerskie wyróżniają się dobrą stopą zwrotu, dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że pozycjonowanie jest tanie. Po mimo, że abonament miesięczny na starcie może wydawać się drogi to jednak po kilku, kilkunastu miesiącach znacząco się zwraca.

Lokalne pozycjonowanie Chorzów – zbudowanie autorytetu wśród konsumentów

Lokalne pozycjonowanie w Chorzowie umożliwia zbudowanie autorytetu wśród konsumentów. Będąc na samym szczycie wyników wyszukiwania na poszczególne frazy kluczowe (np. blogowe związane z daną tematyką) możesz w łatwy sposób podkreślić swój autorytet, poprzez edukację internautów, którzy w przyszłości staną się prawdopodobnie Twoimi klientami, których problemy rozwiązałeś. Pamiętaj, że to właśnie pozycjonowanie nastawione na PR i budowanie roli eksperta jest najdroższe ale i najskuteczniejsze.

Pozycjonowanie stron www Chorzów – wady związane z pozycjonowaniem stron internetowych

Pozycjonowanie stron www Chorzów nie ma żadnych wad – jest to stwierdzenie po części prawdziwe, ponieważ wszelkie wady są rekompensowane przez zalety, natomiast biorąc pod uwagę standardy branżowe musimy wspomnieć o kilku istotnych mankamentach. Są to m.in.:

 • Lokalne pozycjonowanie stron w Chorzowie wymaga czasu – zazwyczaj efekty nie są widoczne od razu. Trzeba na nie poczekać mniej więcej od 3 do 18 miesięcy. Konwersja wzrośnie prawdopodobnie po 6-18 miesiącach, natomiast ruch w witrynie nieco szybciej. Czas zależy od trudności fraz.
 • Lokalne pozycjonowanie stron w Chorzowie nie gwarantuje efektów – w pozycjonowaniu nie da się nic zagwarantować. Możemy jedynie przewidzieć konkretne rezultaty, ale na pewno nie można ich w 100% potwierdzić, ponieważ wiele spraw jest uzależnionych od konkretnych aktualizacji Google i innych tego typu aspektów.
 • Lokalne pozycjonowanie stron w Chorzowie uniemożliwia szybkie działanie – pozuycjonowanie to bardzo czasochłonny proces, który jest raczej nastawiony na długofalowe rezultaty. W konsekwencji szybkie działania nie mają w tym przypadku sensu, ponieważ i tak trzeba poczekać na indeksację konkretnych podstron w Google i “przetrawienie” wszystkiego przez roboty indeksujące. Jeśli chcesz działać szybko podpowiemy jakie będą najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Warto również wspomnieć, iż lokalne pozycjonowanie stron www w Chorzowie wyróżnia się bardzo ograniczoną ofertą specjalistów. Co to oznacza? Że wybór dobrych fachowców jest utrudniony i trzeba za nich zapłacić naprawdę sporo. Po mimo, że na rynku wielu specjalistów się ogłasza to jest z nimi jak z fachowcami w usterce… Czasami warto wydać drożej a zapłacić za renomowaną firmę.

Pozycjonowanie Chorzów – najważniejsze składowe optymalizacji SEO!

Jakie są najważniejsze składowe optymalizacji SEO? Na samym początku należy wspomnieć o audycie SEO, który ma za zadanie wskazać mocne i słabe strony danej witryny, a dodatkowo elementy niezbędne do poprawy. Istotne okazuje się również przygotowanie strategii pozycjonerskiej i optymalizacja techniczna oraz optymalizacja treści. Ważny jest również profesjonalny link building.

Audyt SEO

Audyt SEO, czyli działania obejmujące weryfikację wszystkich elementów. W jakim celu się go wykonuje? Aby zweryfikować plusy i minusy witryny, a następnie dokładnie wskazać elementy niezbędne do poprawy. Wskazuje on od błędów 404 aż po brak H1 czy metadanych.

Profesjonalnie opracowana strategia pozycjonerska

Strategię pozycjonerską należy opracować bardzo dokładnie. To właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie wypozycjonować Twoją firmę na wartościowe (i kaloryczne) pod kątem sprzedażowym słowa kluczowe. Nie sztuką jest wypozycjonowanie firmy na słowa kluczowe, które są bezwartościowe, ponieważ wówczas nie odnotujesz efektów w postaci konwersji, a wyłącznie ruchu na stronie i wysokiego współczynnika odrzuceń.

Pozycjonowanie Chorzów

W SEOSEM24, czyli agencji najlepszej w Polsce wyróżniającej się opiniami w Google na poziomie 800 na samym oddziale głównym, jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, że opracowanie wiarygodnej i skutecznej strategii pozycjonowania powinno opierać się nie tylko na doborze słów kluczowych, które są ogólne, ale także wyrażeń z długiego ogona fraz kluczowych bazujących na minimum 3-4 słowach. Dzięki temu dotrzemy również do stałych i zdecydowanych klientów wyróżniających się wysokim współczynnikiem dokonania konwersji.

Każda osoba, której zależy na współpracy z agencją SEOSEM24, powinna zadzwonić do nas lub napisać maila. Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Pamiętaj, że wykorzystanie słów kluczowych long tail SEO to przysłowiowy ukłon w kierunku doświadczeń użytkowników, ponieważ według badań i ogólnodostępnych statystyk ponad 50% użytkowników wyszukiwarek wykorzystuje więcej niż 4 słów kluczowych do wyszukiwania w Google (źródło: https://www.wordstream.com/blog/ws/2015/10/06/smx-east).

Techniczne SEO

Optymalizacja techniczna jest bardzo ważna – obejmuje niezwykle różnorodne prace wykonywane przez specjalistów ds. pozycjonowania pod nadzorem web developerów. Każda osoba, której zależy na właściwie dostosowanej witrynie do standardów SEO i UX, powinna wybrać pozycjonowanie w Chorzowie z naciskiem na techniczną optymalizację, w skład której wchodzą takie elementy, jak:

 • dopasowanie witryny do urządzeń mobilnych – zgodnie z najnowszymi zasadami mobile first, które mówią o tym, że każdy serwis powinien być dopasowany nie tylko do komputerów i laptopów, ale także do urządzeń mobilnych tj. smartfony, tablety i smartwatche (raczej te najnowsze).
 • wdrożenie poprawnego szyfrowania SSL – chodzi tu o certyfikat SSL, nazywany inaczej również certyfikatem HTTPS. Jeżeli interesuje Cię wysoka jakość usług danej agencji, certyfikat HTTPS jest absolutnym must-have.
 • maksymalizacja wydajności serwisu – chodzi tutaj o wdrożenie poprawnego kodu źródłowego HTML i CSS oraz konsolidacji skryptów Java, w celu zwiększenia renomy witryny z punktu widzenia robotów Google oraz użytkowników.

Co jest jeszcze ważne w technicznym SEO? Tak naprawdę każdy element obejmujący ogólny wygląd strony i jej pozycjonowanie. Chorzów i okolice to bardzo niewielkie miejscowości, jeśli mówimy o obszarze działań innych firm, dlatego w tym przypadku optymalizacja będzie z pewnością bardzo łatwym zadaniem. Ze swojej strony poprawiamy tutaj także meta tagi, strukturę linków (tak, aby były user friendly) oraz wdrażamy optymalizację Core Web Vitals (chodzi o wskaźniki LCP, FID i CLS obejmujące interaktywność, stabilność wizualną oraz wydajność ładowania się poszczególnych elementów witryny.

Content marketing

Na czym polega content marketing? To rozwiązania, które są stosowane w celu poprawy wartości treści pod kątem pozycjonowania. Jak to wygląda w praktyce? Otóż dzięki content marketingowi możemy w łatwy sposób poprawić stronę, aby była ona przyjazna także nie tylko dla robotów Google, ale również użytkowników. W konsekwencji dbamy o m.in.:

 • rozbudowanie tekstów o dodatkowe treści i grafiki,
 • korektę istniejących treści,
 • nasycenie obecnego contentu właściwymi słowami kluczowymi,
 • wdrożenie odpowiedniej struktury nagłówków,
 • wzmocnienie linkowania wewnętrznego (np. do poprzednich wpisów blogowych) oraz zewnętrznego (np. do źródeł umożliwiających potwierdzenie konkretnych tez zawartych w artykule lub na stronie internetowej),
 • zweryfikowanie i ewentualne wyeliminowanie zduplikowanego contentu.

Warto również wspomnieć, iż wypromowanie Twojej strony internetowej poprzez content marketing nie byłoby takie łatwe, gdybyśmy nie wykorzystywali właściwych narzędzi pozycjonerskich i analitycznych, np.:

 • Senuto – bardzo praktyczny instrument umożliwiający zweryfikowanie słów kluczowych i wysyłanie raportów,
 • Surfer SEO i Contadu – obecnie najlepsze na rynku narzędzia optymalizacyjne, które umożliwiają stworzenie dobrze zoptymalizowanego tekstu od podstaw,
 • SEMRush – połączenie Senuto i narzędzi do optymalizacji treści (jest to program zagraniczny wyróżniający się relatywnie wysoką ceną, w który również zainwestowaliśmy, aby pozycjonowanie w Chorzowie przynosiło satysfakcjonujące rezultaty.

W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Z chęcią porozmawiamy o sposobach promocji Twojego biznesu w Internecie. Jeżeli jesteś zainteresowany wzmocnieniem wartości SEO swojej strony z punktu widzenia robotów Google, zgodnie z obecnymi standardami Google – napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy o sposobach pozycjonowania dla Twojej firmy. Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Profesjonalny link building

Na czym polega profesjonalny link building? Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości usługi agencji SEO musisz się z tym zapoznać, ponieważ największe podmioty w kraju posługują się pozyskiwaniem linków zewnętrznych, aby zdecydowanie szybciej od konkurencji wypozycjonować Twoją firmę w Internecie.

Definicja link buildingu jest bardzo prosta – polega on na pozyskiwaniu linków z wysokiej jakości źródeł, które później umacniają pozycję Twojej firmy w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron www Chorzów – na co zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnej agencji SEO? – 3 elementy

Wybierając profesjonalną agencję SEO do pozycjonowania w Chorzowie powinieneś zwrócić uwagę na 3 poniższe elementy. W kolejnych akapitach przedstawiamy szczegóły.

Weryfikacja opinii w Google Maps

Aby wybrać agencję do pozycjonowania stron w Chorzowie, należy dokładnie zweryfikować opinie w Mapach Google. Największe agencje SEO zbierają opinie właśnie w Google Maps.

Kompleksowa oferta agencji – sprawdź jej różnorodność!

Ważna jest także kompleksowa oferta agencji – w tym przypadku zwróć uwagę na usługi – nie chodzi tu tylko o pozycjonowanie w każdym mieście czy też szkolenia i consulting, ale również content marketing, pozycjonowanie zagraniczne, analitykę internetową i wiele innych tego typu rozwiązań.

Weryfikacja kosztów współpracy

Pozycjonowanie Chorzów

Koszty współpracy są również bardzo ważne. Z uwagi na to, że pozycjonowanie w Chorzowie wyróżnia się nieco mniejszą konkurencyjnością niż inne miasta, raczej będzie to nieco tańsze rozwiązanie. Należy natomiast pamiętać, że pomimo wszystko ceny nie mogą być niższe niż 1 000 zł netto miesięcznie, ponieważ będzie to oznaczało, że usługi nie są rzetelne. Dla przykładu – sam link building na pozycjonowanie w Chorzowie może kosztować kilka tysięcy złotych miesięcznie. Np dla branży kredytowej.

Pozycjonowanie Chorzów – kiedy odnotujesz rzeczywiste rezultaty wynikające z lokalnego pozycjonowania?

Rzeczywiste rezultaty wiążące się z inwestycją w pozycjonowanie w Chorzowie można odnotować mniej więcej po 3-4 miesiącach od wdrożenia właściwej strategii optymalizacyjnej. Jeżeli natomiast chciałbyś odnotować większy stopień konwersji, musisz poczekać mniej więcej od 12 do 24 miesięcy. Wiele natomiast zależy od m.in.:

 • konkurencyjności danej branży,
 • budżetu przeznaczonego na SEO,
 • rodzaju pozycjonowanych fraz.

Naszym zdaniem każda osoba, która chce efektów z pozycjonowania zdecydowanie szybciej, powinna przeznaczyć na to zdecydowanie większy budżet (np. w granicach kilku tysięcy złotych netto miesięcznie). O cenach rozmawiamy niżej.

Pozycjonowanie stron www Chorzów – ile kosztują usługi lokalnego SEO w profesjonalnych agencjach marketingowych?

Ile właściwie kosztują usługi lokalnego SEO w profesjonalnych agencjach marketingowych? Biorąc pod uwagę obecne standardy, są to mniej więcej koszty kilku tysięcy złotych netto miesięcznie za usługi pozycjonowania na niszowe branże (np. dotyczące lokalnego pozycjonowania stron www w Chorzowie). Jeżeli natomiast mówimy o rozbudowanych sklepach internetowych e-commerce, będziemy musieli raczej zainwestować nawet kilkanaście do kilkuset tysięcy złotych.

Pozycjonowanie Chorzów – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Interesuje Cię pozycjonowanie w Chorzowie? Nas interesuje zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie, dlatego proponujemy Ci skorzystanie z usług największej agencji SEO w Polsce, czyli SEOSEM24. Możesz do nas zadzwonić lub napisać. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni.

Wypracuj przewagę konkurencyjną już dziś. Zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Z chęcią pomożemy zwiększyć konwersję w Twoim biznesie. Jesteśmy specjalistami od reklamy w Internecie, dzięki czemu możemy poprawić Twój content, optymalizację techniczną i wzmocnić linkowanie, aby Twoja firma stała się branżowym liderem. Wchodzisz w to? W takim razie pozostajemy do Twojej dyspozycji.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Chorzów]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania Chorzów?

1. Za ile można kupić usługę pozycjonowania w Chorzowie?

Usługę pozycjonowania w Chorzowie kupisz za mniej więcej 1 000 – 10 000 zł netto miesięcznie. Są to oczywiście bardzo szacunkowe koszty, ponieważ ceny za pozycjonowanie ustalamy indywidualnie, na podstawie konkretnych wytycznych, rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych (ogólnych lub long tail SEO), specyfiki Twojej działalności oraz innych istotnych elementów.

2. Dlaczego usługa pozycjonowania w Chorzowie jest dobrym rozwiązaniem?

Między innymi z powodu możliwości wypracowania przewagi konkurencyjnej i stania się autorytetem w branży. Warto również wspomnieć, iż lokalne działania SEO pozwalają odnotować wyższy współczynnik konwersji, co przekłada się na wzrost budżetu operacyjnego Twojego przedsiębiorstwa.

3. Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania w Chorzowie?

Na efekty pozycjonowania w Chorzowie trzeba czekać od 3 do 18 miesięcy. Zazwyczaj jest to przedział 6-18 miesięcy, natomiast finalnie wiele zależy od specyfiki Twojej działalności, przeznaczonego budżetu oraz konkurencji w branży.

4. Czy Google Ads i pozycjonowanie Chorzów to usługi, które wzajemnie się uzupełniają?

Pozycjonowanie Chorzów i lokalne kampanie Google Ads są usługami, które mogą się wzajemnie uzupełniać. Z naszego punktu widzenia rekomendujemy natomiast, żeby pozycjonowanie, nazywane inaczej optymalizacją w wyszukiwarkach stanowiło fundament działań (ok. 70% budżetu marketingowego), a kampanie AdWords ok. 30%. Do kampanii Google Ads można dodać także social media marketing, influencer marketing oraz inne tego typu rozwiązania. To zależy od Twoich indywidualnych założeń oraz preferowanej koncepcji.

5. Kiedy lokalne pozycjonowanie Chorzów opłaca się najbardziej?

W jakim momencie lokalne pozycjonowanie w Chorzowie opłaci się najbardziej? Na pewno na początku istnienia Twojego biznesu, gdy chcesz rzeczywiście zmaksymalizować sprzedaż. Warto również zastanowić się nad lokalnymi działaniami SEO, jeśli w ostatnim czasie odnotowałeś rzeczywiste spadki konwersji być może problem tkwi po stronie optymalizacyjnej. Decydując się na współpracę ze specjalistami, możesz odnotować dodatkowy ruch w witrynie, co poprzedzają oczywiście wysokie pozycje w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania Google. Zdecydeowanie warto też rozpocząć działania jeśli Twoja firma działa lokalnie. Pozycjonujemy w całej Polsce a nawet za granicą.

6. Kiedy powinieneś zainwestować w audyt SEO przy inwestycji w usługę pozycjonowania w Chorzowie?

W audyt SEO powinieneś zainwestować na samym początku działań SEO, aby zweryfikować plusy i minusy swojej witryny i móc je później porównać po wdrożeniu niezbędnych czynności optymalizacyjnych. Audyt rekomendujemy również przed migracją na inny CMS.

7. Komu dedykujemy usługi SEOSEM24 obejmujące pozycjonowanie Chorzów?

Usługi SEOSEM24 obejmujące pozycjonowanie w Chorzowie dedykujemy wszystkich przedsiębiorcom lokalnym (np. prawnikom, tatuażystom, farmaceutom lub fryzjerom). Skorzystają na tym również ekipy remontowe oraz inni, ceniący sobie zyski przedsiębiorcy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x