Pozycjonowanie Bielsko-Biała – Pozycjonowanie stron www Bielsko-Biała

POZYCJONOWANIE STRON Bielsko-Biała

Pozycjonowanie stron www Bielsko-Biała to rozwiązanie, które za najważniejsze uważają wszyscy przedsiębiorcy działający w obrębie lokalnym. Dzięki pozycjonowaniu stron www zbudujesz wiarygodność marki, wykreujesz jej świadomość i bardzo dobrze i w dużym stopniu zdywersyfikujesz sprzedaż. Decydując się na profesjonalne działania pozycjonerskie inwestujesz w opcję, która w przyszłości da Ci ogromne zyski np. w postaci dodatkowych zapisów na newslettera, lub zakupów. Za sprawą pozycjonowania klienci zaczną częściej korzystać z Twoich usług, co przełoży się na maksymalizację budżetu operacyjnego Twojego przedsiębiorstwa.

Jeżeli interesują Cię najwyższej jakości usługi pozycjonowania – napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy merytorycznie o pozycjonowaniu dla Twojego biznesu. Gwarantujemy profesjonalne podejście, przystępne ceny i fachową realizację założonej strategii w ustalonych terminach. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała – poznaj zalety lokalnej optymalizacji stron w Google!

Istnieje wiele zalet związanych z pozycjonowaniem stron www w Bielsko-Białej. Na sam początek warto wspomnieć o możliwości wypracowania przewagi nad konkurencją, a tym samym zwiększeniu konwersji. Chodzi w tym przypadku zarówno o makro, jak i mikro konwersję, która przejawia się zazwyczaj w postaci:

 • dodatkowych zakupów,
 • skorzystania z Twoich usług,
 • rejestracji na stronie internetowej,
 • wypełnienia formularza kontaktowego,
 • zapisania się do newslettera.

Pozycjonowanie w Bielsko-Białej pozwala także uzyskać długofalowe rezultaty, które będą widoczne nawet po zakończeniu współpracy z agencją pozycjonerską. To bardzo dobra informacja, ponieważ po 24 lub 36 miesiącach można zakończyć współpracę z agencją SEO (a tym samym zaoszczędzić) i nie przestawać korzystać z zalet, jakie gwarantuje pozycjonowanie lub można zacząć dodawać kolejne frazy do wypozycjonowania i współpraca może trwać latami.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

W SEOSEM24 nie usuwamy linków i nie kasujemy artykułów sponsorowanych po zakończeniu współpracy z klientem. Gwarantujemy, że wszystko, co wypracowaliśmy w okresie pozycjonowania, zostanie z Tobą aż do czasu, gdy konkurencją Cię najzwyczajniej w świecie prześcignie i zaczniesz odnotowywać spadki z TOP 1 i TOP 3 do TOP 10. Pamiętaj natomiast, że ze względu na rzetelną współpracę z SEOSEM24 rezultaty możesz utrzymać nawet do kilku lat po zakończeniu współpracy z profesjonalistami. To bardzo proste – wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz i skonsultujesz swój przypadek. Z chęcią porozmawiamy o reklamie dla Twojego biznesu.

Jeżeli chodzi o korzyści związane z inwestycją w pozycjonowanie w Bielsko-Białej, mogą być to m.in.:

 • Możliwość dotarcia do nowych użytkowników – dzięki pozycjonowaniu będziesz mógł dotrzeć do zupełnie nowych klientów, którzy w przyszłości prawdopodobnie staną się Twoimi stałymi klientami wyróżniającymi się wysokim współczynnikiem dokonywania konwersji.
 • Budowa wiarygodności marki – ze względu na to, że będziesz regularnie na najwyższych pozycjach w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania, staniesz się zdecydowanie bardziej wiarygodny od innych, co przełoży się dodatkowo na wypracowanie przewagi konkurencyjnej. Pamiętaj też, że w trakcie współpracy tworzy materiały eksperckie dotyczące Twojej firmy i publikujemy je na tematycznych blogach z linkiem do Twojej firmy co dodatkowo powoduje wzrost wiarygodności i budowanie roli eksperta w branży
 • Wypracowanie przewagi nad konkurencją – przewagę nad konkurencją możesz wypracować w ciągu od 3 do 18 miesięcy. Wiele zależy od specyfiki Twojej branży, konkurencyjności właściwych fraz kluczowych wartościowych dla Twojego biznesu pod kątem sprzedażowym oraz innych tego typu elementów. Z naszego doświadczenia wynika natomiast, że realnie dla stron usługowych trzeba liczyć około 6-18 miesięcy na wypromowanie do najwyższych pozycji w organicznych wynikach, czyli TOP 1 i TOP 3.

Warto również wspomnieć, iż wypracowanie przewagi konkurencyjnej i uzyskanie TOP 1 oraz TOP 3 w organicznych wynikach wyszukiwania to doskonałe rozwiązanie pod kątem sprzedażowym. Dlaczego? Ponieważ według badań i popularnych statystyk, przeciętny współczynnik klikalności na pierwszej stronie w Google wynosi średnio 19% (źródło: https://blog.hubspot.com/marketing/google-search-statistics).

Powyżej przedstawiliśmy jedynie bardzo ważne korzyści, które prowadzą do maksymalizacji konwersji zakupowych oraz innych działań powodujących konwersje (np. zapisania się do newslettera lub wypełnienia formularza kontaktowego). Warto natomiast wspomnieć, iż pozycjonowanie dodatkowo:

 • Pozwala lepiej poznać konkurencję – dzieki regularnej analizie konkurencji przez specjalistów SEO wiesz, co zrobić, żeby Twoja strona rankowała zdecydowanie wyżej od tzw. branżowych rywali.
 • Pozwala uzyskać wysoki zwrot z inwestycji – pozycjonowanie jest relatywnie drogim procesem, natomiast zwrot z inwestycji, jaki uzyskamy po mniej więcej 6-18 miesiącach jest zazwyczaj bardzo satysfakcjonujący i przekłada się na tak naprawdę bezkosztowe pozycjonowanie w przyszłości.
 • Jest mierzalne – bardzo ważna zaleta pozycjonowania w Bielsko-Białej. Wynika to z prostego powodu. Otóż dzięki właściwemu zaprogramowaniu nowoczesnych narzędzi analitycznych (np. Google Analytics 4) jesteśmy w stanie zmierzyć konwersję (w tym celu warto wykorzystać funkcję “Zdarzenia” lub “Cele”.

Warto również wspomnieć, iż pozycjonowanie jest relatywnie prostym i przewidywalnym procesem, jeżeli podejmujesz współpracę ze specjalistami, którzy faktycznie znają się na rzeczy.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała – na czym polega lokalne pozycjonowanie stron internetowych?

Na czym polega lokalne pozycjonowanie stron internetowych? Ze swojej strony rekomendujemy zweryfikować to, co my robimy, aby podwyższać pozycje witryn naszych klientów. W pierwszej kolejności dokonujemy zaawansowanych prac analitycznych, a następnie skrupulatnie przygotowujemy i wdrażamy strategie SEO. Kolejnymi etapami są oczywiście prace optymalizacyjne – związane z technicznym SEO oraz content marketingiem. Na sam koniec wdrażamy właściwie działania związane z link buildingiem, które wymagają długofalowej pracy i pozwalają uzyskać najbardziej satysfakcjonujące rezultaty. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Zaawansowane prace analityczne

W przypadku zaawansowanych prac analitycznych weryfikujemy m.in.:

 • aktywny certyfikat SSL,
 • poziom responsywności witryny,
 • jakość meta tagów,
 • duplikację treści,
 • strukturę linków,
 • i wiele innych aspektów wpływających na SEO oraz UX.

Prace analityczne to inaczej audyt SEO i UX. Za ich pomocą wskazujemy wady oraz zalety stron internetowych naszych klientów, a dodatkowo jesteśmy w stanie wskazać błędy i ewentualne elementy, które powinny zostać poprawione. Jeżeli jesteś zainteresowany całościową usługą pozycjonowania lub po prostu audytem SEO, lub innymi pracami analitycznymi – koniecznie zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Pamiętaj, że aż 71% kliknięć prowadzi do pierwszej strony w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania (źródło: https://blog.hubspot.com/marketing/historical-blog-seo-conversion-optimization). Audyt SEO może zdecydowanie pomóc Ci osiągnąć najwyższe pozycje w SERP-ach, dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Skrupulatne przygotowanie i wdrożenie strategii pozycjonowania

Jako drugi element przygotowujemy strategię pozycjonowania uwzględniającą m.in. słowa kluczowe, strukturę treści, plany na dalszą optymalizację oraz strategię link buildingu. Jeżeli dodatkowo w skład usług wchodzi optymalizacja wizytówki Google Moja Firma, tworzymy odpowiedni plan na wypracowanie TOP 1 również w tym aspekcie.

Warto dodatkowo wspomnieć, że skrupulatne przygotowanie i wdrożenie strategii SEO obejmuje przede wszystkim dobranie właściwych fraz kluczowych. Dzięki nim jesteśmy w stanie wypracować przewagę nad konkurencją w dobrym kierunku, na wartościowe pod kątem Twojego biznesu frazy kluczowe.

Posługujemy się w tym przypadku zarówno wyrażeniami long tail, jak i frazami z krótkiego ogona słów (bazującymi na 2-3 wyrazach). Dzięki temu jesteśmy w stanie pozyskać na Twoją stronę wyłącznie wartościowy ruch, który w przyszłości poskutkuje dużym prawdopodobieństwem na dokonanie konwersji zakupowej.

Implementacja technicznych działań optymalizacyjnych

Implementacją technicznych działań optymalizacyjnych zajmują się przede wszystkim web developerzy oraz content marketerzy. W SEOSEM24 największą uwagę zwracamy na m.in.:

 • poprawę wydajności serwisu – np. poprzez konsolidację skryptów Java i minimalizację objętości kodu HTML i CSS;
 • poprawę responsywności serwisu – poprzez wdrożenie właściwych funkcjonalności pozwalających dostosowanie strony nie tylko do komputerów i laptopów, ale także do smartfonów, tabletów oraz najnowszych smartwatchy;
 • poprawę interaktywności serwisu – jest to bardzo zaawansowany proces, natomiast możliwy do realizacji za sprawą wdrożenia właściwych czynników Core Web Vitals, które odpowiadają również za wydajność poszczególnych elementów serwisu oraz stopień przesunięć konkretnych funkcjonalności.

W celu optymalizacji technicznej poprawiamy również struktury linków, minimalizujemy rozmiary obrazków, optymalizujemy wygląd adresów URL oraz wdrażamy linkowanie wewnętrzne w menu – do najważniejszych zakładek w serwisie, aby roboty Google (tzw. crawlery, spidery lub pająki indeksujące) mogły w krótkim czasie zaindeksować jak najwięcej podstron.

Optymalizacja contentu

Specjaliści SEOSEM24 zdobywają wiedzę nie tylko na polskich, ale także zagranicznych rynkach. Dzięki temu wiemy, że optymalizacja contentu to nie tylko jego edycja pod względem merytorycznym i gramatycznym czy też fleksyjnym, ale również pod kątem wizualnym. O co dokładnie chodzi? Otóż do treści stworzonych na stronach naszych klientów dodajemy również wysokiej jakości grafiki, trafne wypunktowania i ewentualnie tabelki.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

Pozycjonowanie w Bielsko-Białej to proces bardzo zaawansowany, dlatego wymaga to dodatkowo tworzenia nowego contentu. W praktyce jest to bardzo proste – ustalamy strategię contentową z naszymi content marketerami, a następnie dobieramy słowa kluczowe long tail SEO i ogólne frazy i tworzymy treści. Nasze treści:

 • wzbudzają zaangażowanie,
 • są pomocne,
 • są intuicyjne,
 • wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym,
 • są przyjazne robotom Google.

Dzięki właściwej optymalizacji contentu przez specjalistów SEOSEM24, pozycjonowanie Bielsko-Biała staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Pamiętaj pozycjonujemy regionalnie jak i na całą Polskę a nawet zagranicznie w 15 językach:

 1. Angielski
 2. Chiński (w tym Mandaryński i Wu)
 3. Hindi
 4. Hiszpański
 5. Francuski
 6. Arabski
 7. Bengalski
 8. Rosyjski
 9. Portugalski
 10. Indonezyjski
 11. Japoński
 12. Niemiecki
 13. Francuski
 14. Włoski
 15. Ukraiński

Link building jako bardzo istotny element pozycjonowania

Z doświadczenia możemy stwierdzić, że link building jest bardzo istotnym elementem pozycjonowania. Zanim jednak przejdziemy do meritum, pragniemy wspomnieć, że usługi SEOSEM24 są kompleksowe i obejmują nie tylko 5 podstawowych czynności dot. SEO, ale również wiele analiz i dodatkowych szkoleń organizowanych klientom.

W przypadku link buildingu warto zwrócić uwagę na fakt, iż rozwiązanie to pozwala zdecydowanie przyspieszyć efekty pozycjonowania w Bielsko-Białej. W jaki sposób? To bardzo proste, otóż pozycja strony ulega zwiększeniu, jeżeli profil linków wychodzących danej domeny jest na wystarczająco wysokim poziomie (czyli linki zewnętrzne prowadzą do wysokiej jakości portali i odwrotnie). Aby to osiągnąć, należy zdecydować się na pozyskiwanie linków z artykułów sponsorowanych oraz odnośników z wielu innych źródeł (w celu dywersyfikacji). Mogą to być m.in.:

 • płatne portale branżowe,
 • fora,
 • katalogi,
 • strony lokalne,
 • portale ogłoszeniowe.

W SEOSEM24 linki pozyskujemy również z metody relinkowania. Na czym to polega? Otóż dzięki wysokiej jakości narzędziom SEO (np. Majestic SEO) jesteśmy w stanie zweryfikować profil odnośników dowolnego serwisu, a następnie linkować podobnie, aby zdywersyfikować linki wychodzące.

Pozycjonowanie stron www Bielsko-Biała – sprawdź, jak wybrać agencję marketingową!

Biorąc pod uwagę badania naukowe, jesteśmy w stanie stwierdzić, że aż 95% nowych stron w Internecie nie osiąga TOP 10 w ciągu roku (źródło: https://ahrefs.com/blog/how-long-does-it-take-to-rank/). Dzieje się tak dlatego, że firmy, z którymi podejmują współpracę dani klienci są po prostu nierzetelne (być może klienci znaleźli je na Facebooku, słuchając się ekspertów z najpopularniejszych grup Facebookowych, które są po prostu nierzetelne).

Jeżeli interesują Cię rozwiązania pozycjonerskie najwyższej jakości – koniecznie sprawdź ofertę naszej firmy.  Chodzi głównie o TOP 1 i TOP 3 wyników wyszukiwania.

Aby zminimalizować ryzyko podjęcia współpracy z nierzetelną agencją – sprawdź, ranking agencji SEO

Weryfikacja opinii w Google

Pozycjonowanie Bielsko-Biała może się udać, jeżeli dokładnie zweryfikujesz opinie w Google.

Sprawdzenie, czy oferta agencji SEO jest wystarczająco kompleksowa

Oferta agencji SEO musi być wystarczająco kompleksowa, obejmując nie tylko pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie zagraniczne i pozycjonowanie ogólnopolskie, ale także rozwiązania audytorskie, a także dot. analityki internetowej.

Analiza cennika agencji

Istotny okazuje się także cennik agencji marketingowej. Ceny nie mogą być zbyt niskie, ale ważne, żeby jakość usług była na jak najwyższym poziomie. Oznacza to, że nawet jeżeli za pozycjonowanie masz zapłacić w granicach kilkunastu tysięcy złotych – zrób to i ciesz się wysokiej jakości usługami, a co za tym idzie – efektami w postaci dodatkowej konwersji zakupowej.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała – kiedy będą widoczne rzeczywiste efekty pozycjonowania?

Rzeczywiste efekty pozycjonowania będą prawdopodobnie widoczne po mniej więcej kilku miesiącach. W tym czasie specjaliści są w stanie zoptymalizować Twój serwis w taki sposób, żeby wyróżniał się dużą liczbą klientów, którzy polecają ofertę i są osobami pragnącymi korzystać z usług regularnie. Warto natomiast pamiętać, że czas oczekiwania na efekty zależy od m.in.:

 • rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych,
 • konkurencyjności Twojej branży,
 • długości trwania umowy.

Ważny jest także budżet – im więcej zainwestujesz, tym większą liczbę roboczogodzin poświęcą pozycjonerzy na wypozycjonowanie Twojej firmy.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

Pozycjonowanie stron www Bielsko-Biała – ile właściwie kosztuje optymalizacja stron pod kątem SEO?

Optymalizacja stron pod kątem SEO wiąże się z kosztem od kilku do kilkunastu tysięcy złotych netto miesięcznie. Jeżeli wybierzesz umowę pozycjonerską na 24 lub 36 miesięcy, pozycjonowanie w Bielsko-Białej będzie zdecydowanie tańsze.

Pozycjonowanie Bielsko-Biała – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Interesują Cię najwyższej jakości usługi pozycjonerskie? W takim razie skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś. Oprócz standardowych rozwiązań oferujemy także audyty SEO, analizy konkurencji i szkolenia oraz konsultacje z klientami.

Wypracuj przewagę nad konkurencją już dziś. Zainwestuj w działania, które rzeczywiście przynoszą rezultaty. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Czekamy na Twój ruch. Z chęcią wypozycjonujemy Twoją firmę w Internecie.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Bielsko-Biała]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania Bielsko-Biała?

1. Jaka jest cena pozycjonowania w Bielsku Białej?

Najpopularniejsze oferty zaczynają się od tysiąca złotych. W zależności od specyfiki Twojej branży oraz “kaloryczności” fraz kluczowych pozycjonowanie może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

2. Dlaczego pozycjonowanie w Bielsko-Białej to dobre rozwiązanie?

Pozycjonowanie w Bielsko-Białej jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala wykreować świadomość marki, uzyskać przewagę konkurencyjną i zbudować wiarygodność marki. To również szansa na maksymalizację konwersji zakupowych zwłaszcza dla firm działających lokalnie.

3. Po jakim czasie można odnotować pierwsze efekty związane z pozycjonowaniem w Bielsko-Białej?

Pierwsze efekty związane z pozycjonowaniem w Bielsko-Białej odnotujesz po mniej więcej 2-3 miesiącach od wdrożenia właściwej strategii pozycjonerskiej. Nie jest to regułą, ale po 6-18 miesiącach zwiększona zostanie również konwersja w Twoim serwisie.

4. Czy pozycjonowanie Bielsko-Biała jest lepsze od Google Ads?

Pozycjonowanie Bielsko-Biała jest ważniejsze niż Google Ads, w pozycjonowanie proponujemy zainwestować mniej więcej 70% budżetu marketingowego, a w Google Ads około 30%. Można do tego dołożyć również social media marketing.

5. W jakim momencie Twojego biznesu pozycjonowanie w Bielsko-Białej będzie się opłacać?

Pozycjonowanie w Bielsko-Białej opłaca się przede wszystkim od razu po założeniu Twojej firmy w celu zwiększenia jej widoczności. Oraz w każdym momencie jeśli masz firmę lokalną działającą w tamtych okolicach.

6. Jak często warto przeprowadzać audyt SEO podczas pozycjonowania w Bielsko-Białej?

Podczas pozycjonowania w Bielsko-Białej audyt SEO należy przeprowadzić na początku oraz przed każdym ważnym wdrożeniem lub zmianą (np. na inny CMS). Zazwyczaj analizy dokonuje się 3-4 razy w roku.

7. Komu dedykujemy inwestycję w pozycjonowanie Bielsko-Biała?

Pozycjonowanie Bielsko-Biała to rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w celu maksymalizacji konwersji dla m.in. fryzjerów, hydraulików, ekip remontowych oraz trenerów personalnych czyli wszystkich firm działających lokalnie w okolicy Bielsko-Białej.

Źródła:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x