Pozycjonowanie Katowice – Pozycjonowanie stron www Katowie

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie w Katowicach dedykujemy każdemu przedsiębiorcy, któremu zależy na uzyskaniu wysokich pozycji w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie Katowice to fraza którą pozycjonujemy tym tekstem. Pozostałe zaindeksowane to tak zwane Long Tail. Poskutkuje to maksymalizacją zysków w firmie oraz zwiększeniem popularności danego przedsiębiorstwa. SEO (ang. Search Engine Optimization) nazywane również optymalizacją witryn pod kątem robotów Google (tzw. crawlerów, pająków lub spiderów indeksujących) ułatwia stanie się branżowym liderem – klienci korzystający z usług SEOSEM24 osiągają najwyższe pozycje w Google na większość sprzedażowych fraz kluczowych już po 6-12 miesiącach współpracy.

Zainwestuj w swój biznes. Postaw na promocję w Internecie. Zaufaj specjalistom z najlepiej ocenianej agencji SEO w Polsce! Skontaktuj się z nami mailowo info@seosem24.pl lub telefonicznie 533 543 333. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Pozycjonowanie Katowice – dlaczego warto?

Pozycjonowanie stron w Katowicach poprawi wizerunek Twojej marki w sieci. Dzięki skrupulatnym działaniom pozycjonowania w Katowicach staniesz się rozpoznawalny w branży i zaczniesz wzbudzać zaufanie. Wpłynie to na zwiększenie zysków Twojego przedsiębiorstwa oraz wykreowanie więzi z potencjalnymi klientami.

Pozycjonowanie Katowice – zalety i wady

Jakie są zalety i wady pozycjonowania stron WWW w Katowicach? W pierwszej kolejności należy zweryfikować korzyści związane z pozycjonowaniem, których jest zdecydowanie więcej niż wad. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dot. skorzystania z usługi SEO warto jednak przeanalizować również minusy inwestycji w pozycjonowanie. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Pozycjonowanie Katowice – zalety

Zalety pozycjonowania stron w Katowicach:

 • zwiększenie widoczności w Google – na frazy ogólne, czyli jedno- lub dwuwyrazowe oraz wyrażenia long tail SEO bazujące na minimum 3-4 wyrazach (dzięki temu prawdopodobieństwo skorzystania z Twojej oferty jest zdecydowanie większe, niż w przypadku pozycjonowania wyłącznie na słowa ogólne);
 • maksymalizacja makro- oraz mikro konwersji – np. w postaci skorzystania z usługi, zapisu do newslettera, wypełnienia formularza kontaktowego czy też odtworzenia wideo;
 • długotrwałe efekty SEO – rezultaty z wdrożonych działań obejmujących pozycjonowanie będą widoczne nie tylko podczas współpracy z agencją, ale również po jej zakończeniu (specjaliści SEOSEM24 pozycjonują w taki sposób, aby klient odnotowywał rezultaty mniej więcej przez 12-16 miesięcy również po zakończeniu wspólnych działań);
 • zbudowanie wizerunku eksperta – wysoka pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania powoduje, że potencjalni klienci traktują Cię jako tzw. branżowego lidera i eksperta w danej dziedzinie;
 • ROI lepsze od innych reklam – w porównaniu do reklam w radiu czy też telewizji zwrot z inwestycji, czyli ROI (ang. Return On Investment), jest zdecydowanie większy z pozycjonowania (istotny jest również fakt, że rezultaty SEO można w łatwy sposób mierzyć – np. z pomocą Google Analytics 4).

Istotną korzyścią związaną z pozycjonowaniem jest również dotarcie do stałych i zdecydowanych klientów, którzy będą regularnie korzystali z Twoich usług, dodatkowo polecając je znajomym.

Pozycjonowanie Katowice – wady

Wady pozycjonowania stron w Katowicach:

 • SEO wymaga czasu – pierwsze efekty pozycjonowania zauważymy dopiero po kilku miesiącach (w przypadku pozycjonowania w Katowicach będą to mniej więcej 2-3 miesiące);
 • rezultaty nie są gwarantowane – pomimo tego, że efekty SEO da się przewidzieć, to nikt ich nie zagwarantuje (większe zyski dla Twojej firmy możesz odnotować zarówno po 3 miesiącach współpracy, ale również po 8-10 miesiącach);
 • wysokie koszty SEO – szczególnie w konkurencyjnych branżach tj. meblarska, hostingowa, farmaceutyczna czy też beauty (pamiętaj jednak, że decydując się na pozycjonowanie w Katowicach, czyli SEO lokalne, koszty są zdecydowanie niższe, a w konsekwencji bardzo atrakcyjne).

Warto również wspomnieć, iż SEO wymaga konsekwencji. Działania on-site (wewnątrz witryny) oraz off-site (poza serwisem) powinny być podejmowane regularnie – zgodnie z wytycznymi ustalonymi w strategii pozycjonerskiej.

Pozycjonowanie stron internetowych Katowice – kto powinien zainwestować w działania SEO?

Pozycjonowanie stron internetowych w Katowicach jest dedykowane osobom, które świadczą usługi w obrębie danej lokalizacji (w tym przypadku w Katowicach i okolicznych miejscowościach). Mogą to być m.in.:

 • fryzjerzy,
 • kosmetyczki,
 • księgowe,
 • prawnicy,
 • hydraulicy,
 • wulkanizatorzy,
 • masażyści,
 • fizjoterapeuci,
 • tatuażyści,
 • lekarze.

Na pozycjonowaniu w Katowicach skorzystają również trenerzy personalni, którzy przeprowadzają jednostki treningowe w domach klientów. W zależności od indywidualnych założeń oraz charakterystyki pracy, na pozycjonowaniu zyskają także ekipy remontowe, oraz właściciele pozostałych działalności usługowych świadczący usługi mobilnie.

Poniżej przedstawiamy przykład rezultatów pozycjonowania na frazę lokalną dot. ekip remontowych.

Pozycjonowanie Katowice – na czym polegają działania SEO?

Pozycjonowanie lokalne w Katowicach obejmuje działania on-site (wewnątrz strony WWW) oraz off-site (poza Twoim serwisem), w skład których wchodzą elementy tj.:

 • optymalizacja treści – czyli urozmaicenie contentu na Twojej stronie internetowej o dodatkowe wypunktowania, grafiki, objętość treści oraz właściwe nagłówki H1-H6 (w skład content marketingu wchodzi także wdrażanie linkowania wewnętrznego i weryfikacja zduplikowanego contentu);
 • optymalizacja techniczna – w tym przypadku chodzi o implementację wszelkich aspektów sprawiających stronę bardziej wydajną, intuicyjną, interaktywną oraz responsywną (aby to osiągnąć web developerzy oraz specjaliści ds. SEO optymalizują wskaźniki Core Web Vitals, poprawiają kod HTML i CSS oraz konsolidują skrypty Java, dodatkowo również minimalizując rozmiary grafik);
 • link-building – specjaliści SEOSEM24 uważają ten aspekt za jeden z najważniejszych pod kątem pozycjonowania (link-building polega na pozyskiwaniu wysokiej jakości odnośników wychodzących z wartościowych źródeł tj. portale branżowe lub tematyczne fora i serwisy ogłoszeniowe).

Działania SEO w przypadku pozycjonowania lokalnego obejmują również regularne audyty SEO w celu wskazania wad oraz zalet danej witryny, a także zweryfikowania, jakie jeszcze elementy zostały do poprawy.

Pozycjonowanie Katowice – czy pozycjonowanie niskim kosztem jest możliwe?

Pozycjonowanie w Katowicach jest możliwe. Jako doświadczona agencja marketingowa SEOSEM24 możemy śmiało stwierdzić, że wypozycjonujemy Twoją stronę lokalnie już od 2000 zł netto miesięcznie. Jeżeli natomiast możesz zainwestować nieco więcej – będzie to dobry wybór, ponieważ rezultaty pojawią się znacznie szybciej.

Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice – jak długo trzeba czekać na efekty?

Rezultaty związane z pozycjonowaniem stron w Katowicach pojawią się najszybciej po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia współpracy. Wówczas zauważysz zdecydowany przyrost ruchu w witrynie, co przełoży się większą liczbę konwersji (np. w postaci dodatkowych telefonów lub maili z zapytaniami ofertowymi). Mniej więcej 6-12 miesięcy (a najczęściej 8-10) potrzebujemy, żeby zwiększyć zyski w firmach klientów. Wówczas pozycjonowanie zacznie się zwracać.

Pozycjonowanie Katowice – cennik SEOSEM24

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Katowicach? Cennik naszej agencji SEOSEM24 jest bardzo zróżnicowany, ponieważ koszty SEO zaczynają się już od 2000 zł netto miesięcznie. W zależności od specyfiki Twojej branży, konkurencyjności pozycjonowanych fraz kluczowych (oraz ich liczby) i długości trwania umowy (rekomendujemy minimum 12-miesięczną współpracę) – ceny mogą windować nawet powyżej 100 000 zł netto miesięcznie.Przykładem frazy która przekroczy 100 000 zł netto będzie Kredyty Warszawa przy pozycjonowaniu stron www.

Pozycjonowanie Katowice – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Specjaliści z agencji marketingowej SEOSEM24 zawodowo promują firmy w Internecie od wielu lat. Skutecznie maksymalizują sprzedaż, zwiększając również renomę marek i wzmacniając zaufanie wśród potencjalnych klientów. Jeżeli chcesz być branżowym liderem – koniecznie zainwestuj w pozycjonowanie. Koszty SEO zwrócą się po ok. 6-12 miesiącach od wdrożenia optymalnej strategii pozycjonerskiej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość i przystępne ceny pozycjonowania. Z ekspertami SEOSEM24 skontaktujesz się telefonicznie 533 543 333 lub mailowo info@seosem24.pl. Możesz także odwiedzić nas osobiście. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

SEOSEM24 Katowice – Pozycjonowanie stron www Katowice, tworzenie stron www Katowice, agencja reklamowa Katowice

Mielęckiego 10 / 403,
40-013 Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela
Czynne całą dobę
Tel:  533 543 333
Wymagane wcześniejsze umówienie spotkania.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Katowice]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat pozycjonowania w Katowicach?

#1 Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Katowicach?

Pozycjonowanie stron w Katowicach kosztuje od 2000 zł netto miesięcznie. Ceny mogą być nieco wyższe, jeżeli działasz w branżach charakteryzujących się wysoką konkurencyjnością. Pamiętaj, że cennik SEOSEM24 jest ustalany indywidualnie na podstawie wymagań każdego klienta.

#2 Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania stron w Katowicach?

Efekty pozycjonowania w Katowicach zauważysz po mniej więcej 4-6 miesiącach od rozpoczęcia współpracy z wybraną agencją marketingową. Specjaliści SEOSEM24 maksymalizują sprzedaż w ciągu 6-12 miesięcy od wdrożenia optymalnej strategii SEO.

#3 Kto powinien się zdecydować na lokalne pozycjonowanie w Katowicach?

Pozycjonowanie lokalne w Katowicach jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą być rozpoznawalne w całym województwie śląskim. Skorzystają na tym m.in. lokalni prawnicy, tatuażyści, salony kosmetyczne, biura księgowe oraz fryzjerzy i wizażyści, oraz ekipy remontowe czy też masażyści.

#4 Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie w Katowicach?

Pozycjonowanie w Katowicach wpływa na większą widoczność w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Pozwala to zwiększyć zyski Twojego przedsiębiorstwa, zbudować rozpoznawalność marki i wykreować więź z potencjalnymi klientami.

#5 Pozycjonowanie w Katowicach czy Google Ads?

Pozycjonowanie w Katowicach ze względu na długofalowe rezultaty powinno stanowić 70% Twojego miesięcznego budżetu marketingowego. Google Ads (dawniej AdWords) okazuje się dobrym dodatkiem do SEO gwarantującym natychmiastową widoczność wyłącznie przez czas działania kampanii (w Google Ads rekomendujemy zainwestować ok. 30% budżetu).

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x