Najlepsza agencja SEO w Polsce – Najlepsza Agencja SEO Ranking

Najlepsza Agencja SEO wyniki

Najlepsza agencja SEO w Polsce to brzmi dumnie. Trendy ostatnich lat każą przypuszczać, że w tym roku zapotrzebowanie na usługi SEO będzie większe niż przed rokiem. Coraz więcej osób, firm i inicjatyw publicznych przenosi się do sieci, doceniając nośność tego medium. By jednak przebić się ze swoim przekazem potrzebują dobrej obsługi SEO. Postanowiliśmy sprawdzić, kto wedle klientów robi to u nas najlepiej. Jaka jest najlepsza agencja SEO w Polsce?

Miejsca w rankingu Najlepsza Agencja SEO W Polsce

 1. SEOSEM24 Kraków
 2. JustIdea Kraków
 3. Wykreowani Łódź
 4. Mbridge Marketing Experts Warszawa
 5. Agencja SEOgroup Gdynia
 6. Widoczni Poznań 
 7. Echo Potęga sprzedaży Łódź 
 8. DevaGroup Kraków
 9. Empressia Poznań 
 10. Delante Agencja SEO/SEM
 11. Semcore sp. z o.o. Poznań 
 12. Grupa ICEA Poznań 
 13. Verseo sp. z o.o. Poznań
 14. SEMPIRE Poznań 
 15. EACTIVE #wiemyjak Wrocław 
 16. Artefakt Wrocław 
 17. widzialni.pl Poznań 
 18. Grupa TENSE Poznań 
 19. Sunrise System Poznań
 20. Pikseo Toruń 

Najlepsza agencja SEO w Polsce – metodologia badań

Zestawienie opracowaliśmy wedle obiektywnych i mierzalnych kryteriów. O miejscu w tabeli zadecydowała przede wszystkim popularność danej agencji wśród klientów. Liczyło się pozycjonowanie, średnia ocen, ilość opinii oraz ich wiarygodność w oczach popularnego i obiektywnego narzędzia analitycznego Reviews Audit (RA). Jak to zrobiliśmy?

 1. Warunkiem uwzględnienia w rankingu TOP 20 było pojawienie się wysoko w pozycji wyszukiwania frazy „agencja seo, poland” na mapach Google przy ustawieniu całego kraju jako lokalizacji wyszukiwania.
 2. Wybraliśmy 20 wyników agencji, które na swojej wizytówce GMF uzyskały wysoką średnią ocen oraz posiadały odpowiednio reprezentatywną liczbę opinii – minimum 50. Chcieliśmy tym samym uwzględnić agencje najlepiej oceniane przez sporą ilość klientów oraz jednocześnie tych, którzy najlepiej poradzili sobie z pozycjonowaniem. Czyli z zagadnieniem, którego dobre wykonanie  oferują swoim własnym klientom.
 3. Zebrawszy 20 uczestników zestawienia, każdy z ich profili poddaliśmy analizie Reviews Audit. Narzędzie z kolei wystawiało oceny cząstkowe oraz wynik calkowity – Final Result.
 4. Reviews Audit pokazało nam bardziej szczegółowe osiągi poszczególnych agencji, niż podają je Mapy Google. Spisaliśmy zarówno dokładną średnią ocen (rating), jak i ilość zweryfikowanych opinii przez RA.
 5. Wyniki posortowaliśmy wedle średniej ocen oraz ilości zweryfikowanych opinii. Średnia ocen GMF miała pierwszeństwo. Rozliczano co do jednego miejsca po przecinku tak jak sprawdza to Google. A następnie brano pod uwagę liczbę opinii. 

Uznaliśmy, że tak dobrane kryteria są obiektywne, a przy tym świadczą o rzeczywistym zainteresowaniu klientów oraz ich ocenie pracy agencji SEO w Polsce. Innymi słowy – na liście znalazły się agencje najlepiej oceniane zarówno przez zimne narzędzie analityczne, jak i klientów, kierujących się pozytywnym doświadczeniem związanym z daną firmą. W taki właśnie sposób pokażemy, jaka jest najlepsza agencja SEO w Polsce!

Reviews Audit – narzędzie do oceny profilu GMF

Czym jest Reviews Audit? To darmowe narzędzie analityczne, dzięki któremu możemy sprawdzić stan naszej wizytówki GMF pod kątem SEO i widoczności. Analiza także bardzo dokładnie lustruje ilość i wiarygodność opinii pozostawianych przez klientów. Narzędzie sprawdza, jak wielu klientów pozostawiło obok oceny komentarz i jak jest treściwy. 

Ocenia agencje pod kątem responsywności – to znaczy czasu i faktu odpisania na komentarze klientów. Możemy się dowiedzieć, jakim realnym zainteresowaniem cieszył się profil GMF agencji – jak wiele opinii dopłynęło w ostatnim kwartale i jakiej są wiarygodności. 

Narzędzie oddziela opinie, co do których ma wątpliwości, przez co wyniki podawane przez GMF i RA mogą się różnić. Te i wiele innych zmiennych składa się na Final Results.

Warte podkreślenia – Reviews Audit nie ocenia jakości usług firmy, lecz jedynie widoczność oraz stosunek do wizytówki GMF poszczególnych agencji. A to składa się na ogólny wizerunek przedsiębiorstwa, co ma przełożenie na zainteresowanie klientów.

Reviews Audit to narzędzie darmowe, łatwe w użyciu i pozwalające sprawdzić, nad czym powinniśmy jeszcze popracować, prowadząc własny profil GMF.

A zatem – jaka jest najlepsza agencja SEO w Polsce – sprawdź nasz ranking. 

Najlepsza Agencja SEO wyniki

TOP 20 najlepszych agencji SEO w Polsce według opinii klientów

Badanie przeprowadzono 7 stycznia 2023 r. Na ten dzień także prezentowane są wyniki Reviews Audit każdej z agencji. Możesz je zobaczyć za pomocą dołączonych linków.

Najlepsza agencje SEO w Polsce, opinie klientów, analiza Reviews Audit

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 1 – SEOSEM24

Najlepsza agencja SEO w Polsce według opinii klientów i Reviews Audit to SEOSEM24. Lider zestawienia ma imponującą liczbę opinii, bardzo wysoką średnią ocen oraz najwyższy na liście wynik analizy RA – aż 77%. Firma otrzymuje stały i duży dopływ nowych ocen w ostatnim kwartale, a klienci opatrują je treściwym komentarzem. To, na co wskazuje serwis RA, że SEOSEM24 mogłoby popracować to responsywność odpowiedzi na komentarze użytkowników GMF 9 dni to jednak długi czas odpowiedzi. Jednocześnie patrząc na konkurencję to krótki czas odpowiedzi.

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/3745/seosem24

Link do wizytówki Google: Najlepsza agencja SEO w Polsce

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 2 – JustIdea Kraków

Okazuje się, że podium zdominowane jest przez agencje z Krakowa. JustIdea ma znacznie mniej niż poprzednicy ocen na swoim GMF, choć są one bardzo wysokiej wiarygodności. Na niemal każdą z nich agencja odpisuje, choć przez ostatni kwartał nie doszła żadna nowa. Niestety, widoczność jak i wynik Trust Analysis sprawiają, że Reviews Audit przyznaje firmie kategorię A „z pewną taką nieśmiałością”.

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/3734/justidea-agencja

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/r9D4EJCeDSdc9L9U9

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 3 – Wykreowani Łódź

Podium zamyka agencja z Łodzi. Bardzo wysoka średnia z przyzwoitej liczby ocen. Niestety od dawna nie doszła żadna nowa, ale firma też nie kwapi się z odpowiadaniem na komentarze. Niezłe wyniki, jeśli chodzi o jakość recenzji. RA przyznaje kategorię B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/3738/wykreowani

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/RxHF7aftctcSgT3bA

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 4 – Mbridge Marketing Experts Warszawa

Średnia godna lidera zestawienia, choć z ponad dziesięciokrotnie mniejszą liczbą opinii. Do poprawy są wyniki Trust Analysis, niezła za to jest widoczność i responsywność. Wysoka średnia idąca w parze z drobnymi zaniedbaniami skutkuje kategorią “A?”. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/3742/mbridge-marketing-experts

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/YEADRzZpLjAytLrTA

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 5 – Agencja SEOgroup Gdynia

Mistrzowska średnia z niezłej ilości opinii. Z Trust Analysis i Quality of reviews jest już gorzej. Za to komentarze treściwe, a firma odpowiada średnio po 4 dniach. Kategoria “A?”.

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4094/agencja-seogroup-gdynia

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/7mnrutqfCeeQyDeP6

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 6 – Widoczni Poznań 

Agencja z Poznania tuż pod TOP 5. Może pochwalić także sporą liczbą wysokich ocen (choć w liczbach bezwzględnych niemal o połowę mniej niż SEOSEM24). Reviews Audit gani agencję za responsywność na wysokiej wiarygodności opinie klientów. Agencje wyróżnia to że posiadają opinie długie i rozwinięte gdy reszta agencja ma opinie mieszane. Zdanie w tym temacie pozostawiamy czytelniką. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/3731/widoczni

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/peSXvYtiAehA5uau5

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 7 – Echo Potęga sprzedaży Łódź 

Siódme miejsce to nadal bardzo wysoka średnia z dużej liczby opinii. Reviews Audit docenia responsywność i treściwość komentarzy. Niestety, żadne nie dopłynęły w ostatnim kwartale i można popracować nad widocznością. RA przyznaje profilowi GMF agencji Echo Potęga sprzedaży kategorię B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4079/echo-potega-sprzedazy

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/kYFqmM1tZ1TQFDJu5

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 8 – DevaGroup Kraków

Wysoka średnia, choć z ilości opinii, której daleko do wyników liderów zestawienia. Komentarze klientów są treściwe, a firma na nie odpowiada. Choć w ostatnim kwartale nie za bardzo miała na co – nie doszły nowe oceny. Przyzwoite wyniki analizy Trust – kategoria B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/3726/devagroup

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/dcoNzRk8hn1zW5mBA

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 9 – Empressia Poznań 

Empressia z Poznania robi wrażenie średnią ocen, z nadal przyzwoitej ich ilości. Wysoko – kategoria B, na co składa się jakość i długość komentarzy oraz responsywność firmy. Gdyby tylko opiniii dochodziło nieco więcej… 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/3727/empressia

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/1PsvqxoHkF1bfN19A

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 10 – Delante Agencja SEO/SEM

Bardzo przyzwoita średnia z dużej ilości opinii. I to takich podpartych treściwym komentarzem, na który Delante odpowiada średnio po 2 tygodniach. Ogólnie Reviews Audit ocenia pozytywnie wizytówkę i przyznaje kategorię B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4080/delante-agencja-seo-sem

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/1DFtgXzkJbLFgkEC9

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 11 – Semcore sp. z o.o. Poznań 

Dobra średnia, z niezłej ilości ocen. RA uznaje komentarze za treściwe i wiarygodne, a w ostatnim kwartale doszła tylko jedna ocena. Mogłoby być lepiej z widocznością i responsywnością. Ogólnie nie jest źle – kategoria B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4091/semcore-poznan

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/yXem56t88wUEVMYDA

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 12 – Grupa ICEA Poznań 

Zajęcie miejsca w 2. dziesiątce nie musi oznaczać złych wyników. Wręcz przeciwnie. Poznańska agencja ma wysoką średnią z dużej ilości ocen. Tych stale dopływa, a pozostawiane pod nimi komentarze klientów są treściwe. Spotykają się też z odzewem samej agencji. RA przyznaje wizytówce kategorię B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4081/grupa-icea

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/MKdgQ15Xq4PLnkVj6

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 13 – Verseo sp. z o.o. Poznań

Kolejna wysoka średnia i duża ilość ocen. Tych stale przybywa, a reposnywnosć firmy na komentarze jest wysoka. Nieco gorzej wypada Trust Analysis, ale nadal przyzwoita kategoria – B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4084/verseo

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/EUyZhCS2FuwtkxPPA

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 14 – SEMPIRE Poznań 

Bardzo przyzwoita średnia z równie przyzwoitej ilości ocen. Co ważne – ocen stale przybywa, choć tylko 5 na kwartał. Trust Analysis wypadła słabo, ale nadrabia responsywnością. Kategoria B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4086/sempire

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/aJMwNSQR8JQJDRjM8

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 15 – EACTIVE #wiemyjak Wrocław 

W EACTIVE rzeczywiście “wiedzą jak” wykręcić niezłe wyniki, choć dalekie od osiągnięć liderów zestawienia. Trust Analysis nie wypadła najlepiej, a i responsywność jest taka sobie. Trzeba popracować – na tę chwilę RA przyznaje kategorię B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4090/eactive

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/pp8oHfLLxSkids3Z8

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 16 – Artefakt Wrocław 

Wysoka średnia ocen, wysoka liczba komentarzy. Dobra responsywność, przyzwoita widoczność i wyniki w Trust Analysis. Oto Artefakt z Wrocławia. RA przyznaje kategorię B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4088/artefakt

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/aXWrahjXEAfU2E8m6

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 17 – widzialni.pl Poznań 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4093/widziani-pl

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/pEA5dTFTMfpQ9wve9

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 18 – Grupa TENSE Poznań 

Liczba opinii zbliżona do niektórych laureatów podium, lecz średnia, choć przyzwoita, wyraźnie niższa. Ostatnio ocen nie doszło, ale na 90% z nich firma odpowiada. RA radzi popracować na widocznością i wynikami z Trust Analysis. Wysoko – kategoria B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4082/grupa-tense

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/f4x4iKFueP83yg3S6

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 19 – Sunrise System Poznań

Link do wizytówki Google:

Gdy Słońce wstaje nad Poznaniem, w Sunrise System już pracują. Widać to w wynikach – wysoka średnia z naprawdę sporej liczby opinii. Dodatkowo opatrzonych treściwymi komentarzami i wysoko ocenianymi przez RA pod kątem wiarygodności. Znacznie gorzej jest z widocznością i responsywnością, niemniej w pełni zasłużona wysoka kategoria B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4089/sunrise-system-poznan

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/q7XepNXTSX19FTtA7

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 20 – Pikseo Toruń 

Druga dziesiątka zestawienia to laureaci z mniejszą liczbą opinii, choć nadal przyzwoitą średnią. Podobnie jest z Pikseo z Torunia. Jest tak sobie z Trust Analysis i widocznością, za to całkiem niezła jest responsywność. RA nie ma wątpliwości – kategoria B. 

Najlepsza agencja SEO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/4085/pikseo

Link do wizytówki Google: https://goo.gl/maps/YSvtoH55dNNUBCYy7

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! 

Najlepsza agencja SEO w Polsce to SEOSEM24

Nie taimy, że fakt, iż nasza agencja w badaniu wypadła najlepiej, napawa nas dumą. Udało nam się uzyskać wyniki deklasujące konkurencję. A brane pod uwagę były tylko czynniki matematyczne. Średnia opinii. Ilość opinii oraz wyniki w RA. Więc nie pozostawało to pod dyskusję. Należy też powiedzieć, że ranking agencji SEO który wykonała agencja rating captains też przyznał nam miejsce pierwsze.

Wyniki te zawdzięczamy Wam, drodzy Klienci. To Wasze opinie i Wasze dobre słowa oraz zaufanie, którym nas obdarzacie, sprawiły, że dorobiliśmy się opinii wiodącej agencji SEO w Polsce.

To dla nas powód do dumy, ale także motywacja do jeszcze cięższej pracy i jeszcze lepszych efektów, z korzyścią dla Waszych firm i inicjatyw w sieci.

Dziękujemy, że według Was SEOSEM24 to najlepsza agencja SEO w Polsce! Nie zawiedziemy Waszego zaufania.

Podsumowanie – co decyduje o sukcesie?

Powyższe zestawienie mówi nam nie tylko, która agencja cieszy się największym zaufaniem klientów, ale także pokazuje, co o tym decyduje. Kilka rzeczy wiemy na pewno:

 • dobrą agencję SEO poznać po tym, że sama potrafi zadbać o własne pozycjonowanie. Tyczy się to także wizytówki GMF. W ten sposób agencja w realnych warunkach pokazuje, że potrafi robić to, co oferuje swoim klientom. Dla nich to z kolei swego rodzaju „sprawdzam”, na które nie trzeba długo czekać. Wystarczy wpisać frazę w Mapy Google,
 • profil GMF oraz wizytówka na Mapach Google to dziś w zasadzie konieczność, jeśli chce się zaistnieć w sieci. Nie tylko w przypadku agencji SEO, ale także każdej innej firmy czy inicjatywy,
 • koniecznością jest nie tylko samo założenie wizytówki GMF, ale także odpowiednie jej prowadzenie. Szczegółowe (i prawdziwe!) dane, wypełnienie jej atrakcyjną treścią wideo lub zdjęciami. Oraz – co ważniejsze – interakcja z klientami. Odpisywanie na komentarze, analiza odbioru i dostosowanie się do oczekiwań,
 • trudno nie zgodzić się, że w oczach klientów najbardziej imponują agencje, które jednocześnie mogą pochwalić się wysoką średnią i dużą liczbą opinii. To wzbudza zaufanie oraz skłania do skorzystania z usług właśnie takiej firmy,
 • o takich efektach decyduje zadowolenie klientów, a ono nie bierze się z niczego innego jak rezultatów pracy agencji. A te biorą się z ciężkiej, codziennej i sumiennej pracy. Klienci głosują portfelem i wybierają rozsądnie.

Wszystkie te czynniki składają się na sukces w naszym, jak i w innych zestawieniach tego typu. Mierzalne i obiektywne statystyki tylko to potwierdzają. 

Dziękujemy Wam. Najlepsza agencja SEO w Polsce SEOSEM24

 

 

 

 

5 84 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
103 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina

Dla mnie to jest żart, że agencja JustIdea Kraków jest tak wysoko w tym rankingu. Zupełny brak profesjonalizmu. Praca i kontakt z klientem zlewający … .

Anna

Zgadzam się z Tobą Karolina. Kontaktowałam się z nimi, bo widziałam, że są wysoko w rankingu, a zrobili robotę totalnie inaczej niż chciałam. Jak dla mnie nie zasługują na bycie nawet w TOP5.

Marian K

Uważam, że pierwsze miejsce wpełni zasłużone dla najlepszej agencji SEO w Polsce jaką jest SEOSEM24, świetnie się z nimi współpracuje. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam każdemu!

Michał

Współpraca z SEOSEM24 zaowocowała! Uważam SEOSEM24 za najlepszą agencję SEO w Polsce. Bardzo zadowolony jestem z efektów. Co prawda na nie trzeba trochę poczekać. Ale warto!

Krystian

Właśnie zastanawiałem się, którą agencję wybrać. Jestem dość świeży w temacie i chciałbym wdrożyć pozycjonowanie lokalne na swojej stronie www. Dzięki temu rankingowi chyba wiem na kogo moge liczyć 😉

Kacper

Jak najbardziej! Polecam serdecznie seosem24. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jakiś szczegółów albo masz jakieś pytania związanie z współpracą z tą agencją to napisz do mnie na maila:kacperekkoperek@gmail.com. Pozdrawiam

Tomasz

Korzystałem z usług agencji znajdujących się w TOP5 i zgadzam się w 100% z rankingiem. SEOSEM24 jest najlepszą agencją SEO w Polsce. Jak ktoś szuka solidnej i zaufanej agencji to SEOSEM24 jest najlepszym wyborem.

Władysław Burda

Jakim cudem Mbridge Marketing Experts Warszawa jest na piątym miejscu. Nie zrozumiałe jest to dla mnie… . Mam złe doświadczenia z tą agencją.

KatarzynaW

Super artykuł, warto przeczytać przed wyborem usług od danej agencji. Ranking przedstawiony idealnie z jednym ale. Echo Potęga sprzedaży Łódź ewidentnie nie zasługuje na swoje miejsce w rankingu, powinno być niżej!

Łukasz Strzałka

Powiem tak Empressia Poznań totalna tragedia. Dziwi mnie, że wogóle są w tym rankingu. Ale to jaka obojętność jest w relacji między pracodawcą a klientem to naprawde jest przykre. Korzystając z usługi liczy się na indywidualne podejście do każdego klienta. Następnym razem muszę zrobić lepszy ,,research” … .

Jakub Rozpędzik

Ranking świetnie oddaje rzeczywistość. SEOSEM24 to topka w tej branży. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Można liczyć na nich w każdej chwili! SEOSEM24 to zdecydowanie najlepsza agencja SEO w Polsce! Pozdrawiam.

Piotr

Agencja SEOSEM24 jest świetna. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jestem aż zaskoczony, oczywiście pozytywnie. Jeśli ktoś ma dylemat to ja śmiało mogę polecić najlepszą agencje SEO w Polsce czyli SEOSEM24. Gorąco polecam i pozdrawiam.

Paweł

Nie bez powodu SEOSEM24 jest na pierwszym miejscu w tym rankingu. To daje do myślenia. Ale po przeczytaniu tego artykułu śmiało moge stwierdzić że to najlepsza agencja SEO w Polsce. Napewno zostawie sobie do nich kontakt 😉

Aleksander

Na pewno daje do myślenia. Akurat jestem przed decyzją, którą agencje wybrać. Raczej będę kierował się tym rankingiem. Wkońcu z nikąd SEOSEM24 nie wziął się na pierwszym miejscu.

Anna

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie dla JustIdea Kraków. Jeśli wybieracie jakąś agencje to z dala od tej. Nie będziecie żałować jak mnie posłuchacie…

Aleksander

Miałem kontakt z Agencją SEOgroup Gdynia. Niestety naszą współpracę wyobrażałem sobie nieco inaczej. Został przeprowadzony na mojej stronie audyt. Już nie mówie o samej jakości tej usługi. Audyt został przeprowadzony bez wcześniej ustalonego celu. Uważam, że to nie profesjonalne zachowanie i powinno się chociaż ustalać cel z klientem przed rozpoczęciem audytu.

Franciszek

Oczywiściem że cel powinien być ustalony przed zaczęciem samego audytu. Skąd oni się wzięli !?

Stasiu

Firma z pierwszego miejsca, mianowicie SEOSEM24 jest godna polecenia. Jakiś czas temu przeprowadzali na mojej stronie audyt. Wnioski wszystkie wyciągnięte. Jakie były słabe jakie mocne strony mojej witryny. Przekazali mi też wskazówki co mógłbym zrobić żeby było lepiej. To było naprawde miłe z ich strony. Dziś moja strona ma się dobrze i jestem bardzo zadowolony z niej. Cieszę się że wtedy zdecydowałem się na ten audyt. Jeśli ktoś ma mieszane uczucia co do tej usługi to rozumiem. Ale naprawdę warto!

Membranowiec

Ja nie jestem przekonany co do skuteczności tej usługi. W sensie czy ona daje jakieś realne korzyści dla mojej strony i czy agencję są fair w stosunku do klienta? to jest jeden wielki znak zapytania… .

Stasiu

Dlatego polecam SEOSEM24 😉 Z własnego doświadczenia jestem w stanie zapewnić skuteczność audytu. Polecam!

Maciej

Bardzo polecam SEOSEM24. Audyt zrobiony profesjonalnie przez świetnych webmasterów.
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Analiza świetnie zrobiona. Po tym audycie zauważyłem zwiększenie ruchu organicznego na mojej stronie internetowej. Jestem wpełni usatysfakcjonowany 🙂

Kuba O

Korzystanie z uslug SEO zawsze zwiekszaja Local Traffic na stronie

KatarzynaW

Super artykuł oraz ranking, warto pamiętać, że w branży SEO najważniejszy jest content marketing, ponieważ służy do budowania i systematycznego powiększania własnego grona odbiorców. “Content is King”.

Last edited 1 rok temu by KatarzynaW
Gitarzysta

Jak najbardziej zgadzam się. Treść jest bardzo ważna, dlatego trzeba uważać na tzw. Poison Words, bo twoja strona szybko spadnie w dół 😉

Adamo

Wiadomo treść jest ważna, ale w moim odczuciu na pewno nie najważniejsza! Duże znaczenie, np. mają linki, które prowadzą z naszej strony na inne witryny. Innym ważnym elementem jest też dobór słów kluczowych albo audyt SEO, które pozwala na ustalenie mocnych oraz słabych punktów naszej strony internetowej pod kątem algorytmów.

EwaSEO

Fajny blog, w którym jest zawarte dużo przydatnych informacji dla osób, które szukają najlepszej agencji SEO. W dzisiejszych czasach jest to coraz rzadziej spotykane, zważając na to, że większość stron opiera się na clickbaitach…

Dorota S

Wiekszosc prob clickbaitu na dluzsza mete nie konczy sie dobrze dla strony dlatego nie warto z tego korzystac

Kazik S

Planuje skorzystać z usługi local SEO. Żeby w swojej okolicy dominować i zwiększyć Organic Traffic. Wiem, że po jakimś czasie będę wyżej w wynikach wyszukiwania. Ale zastanawiam się czy np. PageSpeed może wywołać, że będę wyżej w wynikach wyszukiwania ?

Adrian seo

Wynik PageSpeed Insights obrazuje wydajność strony na urządzeniach mobilnych, oraz na urządzeniach typu PC. Raport podsumowujący wyniki testu zawiera także sugestie jak poprawić stronę dla uzyskania maksymalnego wyniku – czyli 100 punktów. Ale wiadomo im lepszy wynik tym lepiej. Dzięki poprawnej optymalizacji powinna się znaleźć wyżej w wynikach wyszukiwania. Pozdrawiam

Michał

Bardzo ważną rolę odgrywa też Keyword Research, który polega na badaniu jakie najczęściej hasła są wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarek. Dzięki temu można ustalić na jakie frazy lub hasła kierować swoją reklamę w internecie itp.

Seweryn

Przede wszystkim frazy kluczowe, to wszystko na nich się opiera. Całe pozycjonowanie, SEO. Dzięki nim twoja domena jest wyżej w wynikach wyszukiwania.

Dorota S

Nalezy tez pamietac o kanonicznym adresie URL oraz zeby miec dobry content na stronie.

Monia

Korzystałam z różnych usług przez to moja domena ma się świetnie, ale zawsze mnie zastanawiało czy w ogóle jest szansa ze moja domena zostanie usunięta z wyników wyszukiwania przez Google?

Paulina

Jest taka opcja, można dostać Bana na Google. Jest to najwyższa forma kary jaką można otrzymać od Google. Bana dostać można za m.in. Made For AdSense, Duplikowanie lub ukrywanie treści. Albo za tzw. Doorway pages. Nie są to wszystkie rzeczy za które dostaje się taką blokadę, ale trzeba pamiętać, że nie jest ona permanentna i można ją wycofać jeśli się znajdzie przyczyne, usunie ją i wyśle prośbe do Google by usunęli Bana.

Bartolo

Paulina ma racje, ale też warto pamiętać o cloakingu, za którego również można dostać bana na domenę.

Justyna

Ban to nie jedyna kara nakładana przez Google, jest też takie coś jak filtr algorytmiczny, czyli blokada Google, która usuwa stronę z wyników wyszukiwania na dane zapytanie. Blokada ta najczęściej jest nakładana z powodu stosowania duplicate content, linkowania na stronach o niskim autorytecie oraz depozycjonowaniu stron internetowych.

Dorota S

Mozesz pasc rowniez ofiara depozycjonowania twojej strony lecz nalezy pamietac ze takie zachowania sa mocno nieetyczne

Metalowiec

Organic Traffic na mojej domenie jest bardzo niski. Co może pomóc mi żeby moja strona była wyżej w wynikach wyszukiwania ?

Antoni

Weź bardzo poważnie rozważ pozycjonowanie swojej strony www. Nie wiem jak duża jest twoja działalność ale załóżmy, że jest to mniejsza firma działająca lokalnie. Świetnym rozwiązaniem będzie local SEO. Z dnia na dzień efektów widocznych nie ma, ponieważ pozycjonowanie domeny to proces długotrwały. Jeśli się zdecydujesz to na pewno nie będziesz żałował.

Marcin9

Jeśli chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, to z własnego doświadczenia polecam, np. czyszczenie profilu linków, ponieważ złej jakości linki to zmora dużej ilości stron internetowych. Często prowadzą one do strony na skutek słabej jakości działań blokując efekty. Aby zwiększyć ruch organiczny musimy postarać się, żeby nasza strona miała większy site, dlatego polecam wykorzystywać tagi do artykułów.

Kamil

Przydatne info, nie wiem czy coś przyniosło mojej firmie większe korzyści niż pozycjonowanie strony na Google. Sam czasem łapie się na tym że klikam w pierwszą pozycje z wyszukiwarki i tak robi statystycznie około 90% ludzi… Kluczem jest dobra agencja więc artykuł jak najbardziej na plus

Sebastian

Fajna ciekawostka ja osobiście zazwyczaj scrolluje i szukam najbardziej chwytliwych haseł…

Krzysiu Krzysiu

Zgadzam się największy wzrost CTR tylko przy pozycjonowaniu✌

Mciello

Czy jest ktoś kto wierzy w rzetelność rating’u 5.0 przy niskiej liczbie opinii?? Rating 5.0 na Google nie sprawia że od razu jest to najlepsza agencja w Polsce.

MaciejS

Zgadzam się ale niski rating w firmie marketingowej to czerwone światło bo skoro nie potrafią zadbać o image swojej firmy to jak mają zadbać o twój…

Edyta

Czym powinna się cechować najlepsza agencja SEO w Polsce oraz jakie są najważniejsze usługi dotyczące pozycjonowania stron internetowych według was? Jak dla mnie bardzo ważne są linki i zadbanie o jak największa ilość linków prowadzących do strony internetowej. Content marketing oraz dobrze przeprowadzony audyt SEO, który dostarczy wiele szczegółowych informacji na temat kondycji naszej strony.

Maria

Słynne powiedzenie wśród webmasterów tej branży CONTENT IS KING !

SEObastian

Zgadzam się z tobą Mario. Bez spójnych, wartościowych treści, strona internetowa może pozostawić bardzo złe wrażenie u użytkowników. Dlatego warto poświęcić czas na tworzenie jakościowych i unikalnych treści, aby strona internetowa była bardziej atrakcyjna dla odwiedzających i wyżej w wynikach wyszukiwania.

Sławomir

Zgadzam się, linki są bardzo ważnym elementem pozycjonowania stron internetowych. Content marketing i audyt SEO są również bardzo istotne. Najlepsza agencja SEO w Polsce powinna oferować najwyższej jakości usługi, w tym optymalizację kodu HTML, optymalizację treści oraz szeroko pojęty content marketing, optymalizację obrazów i działania w mediach społecznościowych. Ważne jest również, aby agencja oferowała działania z zakresu optymalizacji UX i optymalizacji pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Kryniekk

Dobra agencja SEO powinna oferować usługi optymalizacji kodu źródłowego, wykonywanie optymalizacji treści i optymalizacji obrazów, a także monitorowanie i analizowanie wyników. Aby zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach, mogą również oferować usługi takie jak social media marketing.

Wladek Olszak

Mysle ze uslugi tej firmy mozna nazwac skyscrapingiem 😀

Iza K

Co w chwili gdy moja strona ba bardzo wysoki wspolczynnik short-clicku?

Boron1995

Zadbaj aby twoja strona miala ciekawy dla klienta content i zeby kazda podstrona miala cos wartego uwagi!

Maciek

Bardzo przydatny ranking. Warto przeczytać cały artykuł.

Marian Kowal

Szukam agencji i po przeczytaniu uwazam ze muszę jeszcze pogrzebać. Uważam ze na podstawie tego artykułu można dużo wywnioskować ale ja potrzebuje np wiecej informacji na temat danych firm. Dobry wybór jest wazny.

Mareczek

Artykuł wyczerpujący temat najlepszych agencji w 100%. Super, nie jest przynudzający, a też można się dowiedzieć nowych ważnych rzeczy. Pozdrawiam

Ariel

Zgodze się, nie jest duny, jest czytelny i jest się na czym opierać przynajmniej 😉

Michał

Bardzo przyjemny artykuł. Czytałem go z wielką przyjemnością. Naprawdę mało jest artykułów w internecie, które przeczytałem z przyjemnością. Większość z nich to zazwyczaj lanie wody lub nudne rzeczy. Ten wpis natomiast bardzo mnie zaciekawił. Polecam każdemu

Olaf

Treść jest bardzo ważna aż nasuwa się namyśl ,,content is king”. Ale zgadzam się artykuł napisany w sposób przyjemny. Czytelnie przede wszystkim i treściwy.

Karol

Ranking, jak i sam artykuł jest bardzo przydatny dla osób szukających dobrych agencji SEO. Zawiera wszystkie najważniejsze informacje o najlepszych agencjach działających w tej branży i ich usługach. Jest bardzo czytelny i łatwy do zrozumienia, dzięki czemu może pomóc w wyborze odpowiedniej agencji SEO.

Ewa

Jak najbardziej zgodze się z tobą Karolu. W końcu Content is king 😉

Antek

CONTENT IS KING słynne powiedzenie w tej branży. Popularne ale i trafne bo jakość treści na stronach jest bardzo ważna.

Sebastian

Przede wszystkim czytelny. Trzeba to podkreślić. Aż chce się czytać. Jest napisany w taki sposób, że czytałem jakbym był zaczarowany.

Karolina Kowalczyk

Nie dość, że jest ranking agencji to jeszcze do każdej agencji jest osobno zrobiona analiza z ratingiem i z reviews. Daje temu blogu 5 gwiazdek!

Ola

Ja także, ten artykuł zasługuje na tą ocenę…

Igorek

Zdecydowanie świetna robota

Ryszard Tensor

Ten ranking agencji SEO jest naprawdę przydatnym narzędziem dla osób poszukujących odpowiedniego partnera do współpracy w zakresie optymalizacji stron internetowych. Pozwala on na szybkie i łatwe porównanie usług oferowanych przez różne agencje, umożliwiając wybranie agencji, która najlepiej odpowiada potrzebom danego klienta. Ranking jest również bardzo dobrze zorganizowany, co pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich informacji.

Sylwia

Akurat szukałam agencji zajmującej się pozycjonowaniem stron internetowych. Ranking, jak i te wszystkie komentarze, bardzo mi pomogły przy wyborze.

Aniela

Czasem i ludzie w internecie pomogą 😉

Aśka

Ten artykuł z rankingiem najlepszych agencji SEO jest naprawdę bardzo przydatny. Zawiera dokładne informacje, które pozwolą mi na podjęcie dobrej decyzji!

Łukasz

Zgadzam się z Tobą. Jestem zachwycony ilością szczegółowych informacji, jakie zawiera ta witryna o agencjach SEO.

Bartek

Ten blog to skarbnica wiedzy o agencjach SEO! Bardzo mi się podoba jej przejrzysty układ i szczegółowe informacje.

Anna

Tak! Ranking ten pomaga w wyborze agencji SEO, która będzie w stanie zapewnić optymalne wyniki i dostosować się do Twoich potrzeb.

Marcin

Wiarygodne informacje na temat najbardziej renomowanych agencji SEO.

Mirek

Ranking pozwala dokonać wyboru w oparciu o wiarygodne i konkretne dane.

Iwona

Przydatne i precyzyjne informacje na temat najlepszych agencji SEO. Szerokie spektrum usług i strategii SEO uwzględnionych w rankingu pozwala wybrać najbardziej odpowiednią agencję

Maria

Przydatny blog, który pomaga w wyborze najlepszej agencji SEO. Informacje są wyczerpujące i zawierają wszystkie niezbędne informacje.

Marta

Strona ta jest rewelacyjna dzięki jej zaktualizowanej listy najlepszych agencji SEO. Przydatne są tu informacje o ich lokalizacji, specjalizacji i ocenach użytkowników, które pomogą Ci wybrać najlepszą agencję.

Krzychu

To prawda, informacje te są bardzo przydatne do wyboru najlepszej agencji SEO, która może pomóc Ci w osiągnięciu lepszych wyników w wyszukiwarkach i zwiększeniu widoczności strony internetowej.

Joanna

Ta witryna jest niezwykle użyteczna, ponieważ zawiera informacje na temat najważniejszych czynników rankingowych SEO i strategii, które należy wdrożyć, aby uzyskać lepsze wyniki.

MartiSEO

Tak, to prawda. Wyznaczenie celów i zrozumienie najważniejszych czynników rankingowych SEO jest niezbędne do podejmowania właściwych decyzji.

Justi

Artykuł ten jest świetnym źródłem informacji na temat najlepszych agencji SEO. Zawiera dokładne szczegóły dotyczące czasu trwania, stopnia zaawansowania oraz zakresu usług. Dzięki temu klienci mogą wybrać odpowiednią agencję do wykonania zadań związanych z pozycjonowaniem.

Kasia

To prawda! Użytkownicy mogą znaleźć informacje o czasie trwania audytu SEO, czasie trwania optymalizacji i czasie trwania link buildingu.

Grzechu

Cieszę się, że witryna zawiera kompleksowy wgląd w agencje SEO, w tym ich historię, doświadczenie i opinie klientów. To bardzo ułatwia wybór odpowiedniej agencji.

Barti

Zgadzam się! Zgromadzenie tak wielu danych w jednym miejscu jest niezwykle istotne dla podejmowania dobrych decyzji dotyczących SEO.

Dariusz

Fajny artykuł do porannej kawki 🙂

Aga

Artykuł z rankingiem najlepszych agencji SEO to potężne narzędzie do analizy strategii SEO. Umożliwia porównanie działań SEO i optymalizację witryn według najnowszych wytycznych wyszukiwarek.

Karola

Artykuł treściwie napisany, a nie jest długi – to dla czytelników na pewno na plus. Ranking przydatny dla osób szukających usług SEO w swoim mieście!

Tomasz

Zgadzam się z Tobą Karola 🙂

DorotaN

Przez ten ranking agencje z końcowych miejsc powinny się zmotywować do lepszych działań niż tych, których aktualnie się podejmują, żeby opinie były lepsze 😀

Paweł

Fajnie, że oprócz rankingu oraz analityki agencji SEO, pod koniec artykułu umieściliście podsumowanie dotyczące osiągania sukcesu.

MiaH

Zgodzę się. Na pewno komuś to choć troche pomoże!

Stefan

Brawa dla agencji znajdujących się w topce, na pewno musiały na to zasłużyć.

Maria

Oczywiście, że musiały! Ilość pozytywnych opinii mówi samo za siebie.

Daniel

Bardzo podoba mi się koncept tego artykułu, fajnie, że jest ranking później ta część analityczna, a na końcu krótkie podsumowanie. Bardzo czytelny blog i o to chodzi!

Zuza

Polecam każdemu, który chce się zagłębić w temat SEO oraz agencji SEO.

Aron

Nic dziwnego że agencja SEOSEM24 trzyma się bez problemowo na pierwszym miejscu.
W jednym słowem ujmując tą firmę to profesjonalizm.

Agata

Moim zdaniem firma zasługuje na więcej słów jak tylko profesjonalizm.
Oczywiście samych pozytywnych !

Aureliusz

Same fakty.
Nigdy nie byłem zadowolony z żadnej firmy z którą współpracowałem jak z spółki SEOSEM24.

Pozdrawiam Aureliusz K

103
0
Would love your thoughts, please comment.x