Pozycjonowanie Zabrze – Pozycjonowanie stron www Zabrze

POZYCJONOWANIE STRON Zabrze

Pozycjonowanie stron www w Zabrzu pozwala zbudować przewagę nad konkurencją i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki lokalnym działaniom pozycjonowania zmaksymalizujesz konwersję zakupową, wesprzesz inne kanały marketingowe, a dodatkowo dasz sobie szansę uzyskania długookresowych rezultatów. Co ciekawe – za sprawą pozycjonowania stron www w Zabrzu możesz zbudować także zaufanie wśród konsumentów.

Jeżeli interesują Cię najwyższej jakości usługi pozycjonowania stron www, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami SEOSEM24. W tym celu zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Zachęcamy do skorzystania z interesujących propozycji naszej agencji marketingowej. Zawodowo maksymalizujemy sprzedaż od wielu lat i pomoże także Tobie!

Pozycjonowanie Zabrze – najważniejsze zalety związane z pozycjonowaniem stron w Google!

Jakie są najważniejsze zalety związane z inwestycją w pozycjonowanie w Zabrzu? Na samym początku warto wspomnieć, że pozycjonowanie:

 • pozwala dotrzeć do nowych klientów – którzy będą realnie zainteresowani Twoją ofertą,
 • jest relatywnie tanim kanałem marketingowym – pozwalającym uzyskać zwrot z inwestycji po mniej więcej kilku lub kilkunastu miesiącach,
 • pozwala zdecydowanie bardziej poznać konkurencję – i określić elementy, w których są lepsi od Ciebie.

Więcej zalet pozycjonowania? Nie ma problemu! W takim razie warto wspomnieć o tym, że pozycjonowanie buduje wiarygodność marki, jest mierzalne i pozwala wykreować więź na linii klient → przedsiębiorstwo. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety związane z optymalizacją stron internetowych w wyszukiwarce Google, a także Bing, Yahoo!, YANDEX czy też DuckDuckGo.

Pozycjonowanie Zabrze – zbudowanie wiarygodności marki i zaufania wśród konsumentów

Na początek wspomnimy o tym, że pozycjonowanie stron www w Zabrzu pozwala zbudować wiarygodność marki i zaufania wśród konsumentów. Dzięki starannie przemyślanym działaniom pozycjonowania możemy w prosty sposób uzyskać widoczność na dziesiątki, setki lub nawet tysiące wartościowych pod kątem sprzedażowym fraz kluczowych, co przełoży się na zbudowanie renomy marki i zaufania wśród konsumentów.

Pozycjonowanie Zabrze – możliwość wypracowania przewagi nad konkurencją

Wypracowanie przewagi nad konkurencją to bardzo duży plus przemawiający za pozycjonowaniem w Zabrzu. Dzięki lokalnym działaniom SEO znajdziesz się bardzo wysoko w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania, co przełoży się bezpośrednio na dodatkowych klientów i w konsekwencji wypracowanie przewagi konkurencyjnej.

Nie jest to jednak proste, ponieważ osiągnięcie TOP 3 lub TOP 1 w wynikach wyszukiwania wiąże się z minimum kilkunastoma miesiącami pracy. Jest to natomiast bardzo ważne, ponieważ przeciętny współczynnik klikalności dla fraz znajdujących się w TOP 1 Google wynosi średnio 19% (źródło: https://blog.hubspot.com/marketing/google-search-statistics). Pamiętaj, że wejście na TOP 3 można skrócić do 2/3 miesięcy wykładając odpowiednio wysoki budżet.

Pozycjonowanie Zabrze – uzyskanie długofalowych rezultatów związanych z pozycjonowaniem

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie w Zabrzu, w tym przypadku można uzyskać także długofalowe efekty. W tym przypadku mamy na myśli przede wszystkim działania pozycjonowania, które pozwalają odnotować rezultaty nawet po zakończeniu współpracy z agencją. Dzięki temu nawet, jeżeli zdecydujesz się na zakończenie lokalnego pozycjonowania, będziesz odnotowywał rezultaty w postaci zwiększonej widoczności, a w konsekwencji dodatkowych konwersji nawet przez kolejne 2-3 lata (tak przynajmniej ma 99% klientów SEOSEM24).

Pozycjonowanie Zabrze – możliwość lepszego poznania konkurencji

Dzięki inwestycji w pozycjonowanie w Zabrzu lepiej poznasz konkurencję. Agencja SEO, która będzie Cię pozycjonowała dokładnie analizuje tzw. Twoich branżowych rywali, co przekłada się na zdobycie bardzo ważnych informacji o nich. Dzięki temu można się z łatwością dowiedzieć, co zrobić, żeby uzyskać przewagę nad konkurencją (np. poprzez zwiększenie wydajności ładowania się poszczególnych elementów w witrynie lub poprawę responsywności strony).

Pozycjonowanie Zabrze – dodatkowe konwersje zakupowe

Pozycjonowanie w Zabrzu pozwala uzyskać dodatkowe konwersje zakupowe. Co ciekawe – nie tylko zakupowe, ale także inne działania związane z mikro oraz makro konwersją. Z najpopularniejszych możemy wyróżnić m.in.:

 • zakup produktu,
 • skorzystanie z usługi,
 • wypełnienie formularza kontaktowego,
 • zapisanie się do newslettera,
 • wejście na konkretną podstronę produktową,
 • odtworzenie wideo z usługą.

Klienci dzięki pozycjonowaniu będą do Ciebie dzwonić i prawdopodobnie pisać zapytania ofertowe. To doskonałe rozwiązanie wyróżniające się długookresowymi wynikami, budujące wiarygodność i kreujące świadomość marki. Pamiętajmy także, że pozycjonowanie wspiera inne kanały marketingowe (np. Google Ads), ponieważ za sprawą właściwych działań optymalizacyjnych jakość Twojej strony ulegnie poprawie, co przełoży się na wyższy wynik jakości Google Ads. Dzięki temu uzyskasz wyższe pozycje w płatnych wynikach wyszukiwania (lub Google Shopping) mniejszym kosztem, co poskutkuje wyższym zwrotem z inwestycji.

Pozycjonowanie stron www Zabrze – istotne wady pozycjonowania stron w Google!

Pozycjonowanie stron www w Zabrz nie ma raczej wad. Jeżeli takie występują, lokalna optymalizacja SEO rekompensuje wszelkie minusy i mankamenty zaletami. Z doświadczenia możemy jednak wspomnieć, że główną wadą pozycjonowania jest fakt, iż cały proces wymaga czasu. Za jego pomocą można przyciągnąć stałych i zdecydowanych klientów, ale trzeba poczekać minimum 2-3 miesiące. Zazwyczaj osiągnięcie właściwych rezultatów (np. w postaci odnotowania dodatkowych konwersji) jest możliwe po mniej więcej 6-18 miesiącach, jednak nie ma na to reguły. Każdy przypadek zależy indywidualnie od danego przypadku, specyfiki wybranej branży oraz innych tego typu rozwiązań.

Pozycjonowanie Zabrze – najważniejsze składowe dotyczące optymalizacji stron w Google!

Pozycjonowanie w Zabrzu polega na optymalizacji witryny on-site oraz off-site. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu satysfakcjonujących rezultatów, powinieneś zdecydować się na ofertę agencji marketingowej, którą wyróżnia profesjonalne podejście do klienta. Przejawia się to w wykonywaniu regularnych audytów SEO, starannie wykonanej strategii pozycjonerskiej oraz innych, wartościowych czynnościach optymalizacyjnych dot. m.in. optymalizacji contentu czy też technicznego SEO. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Audyt SEO

Audyt SEO to pierwsza czynność, której podejmują się specjaliści ds. pozycjonowania. Jeżeli interesuje Cię profesjonalne pozycjonowanie w Zabrzu, nie może zabraknąć w nim audytu SEO. Jest on bardzo potrzebny, ponieważ wskazuje m.in.:

 • wady oraz zalety Twojej strony internetowej,
 • elementy niezbędne do poprawy,
 • wskazówki optymalizacyjne.

Biorąc pod uwagę obecne standardy, możemy śmiało stwierdzić, że audyt SEO należy wykonać m.in. na początku działań optymalizacyjnych (jeszcze przed wdrożeniem strategii SEO), ale także przed innymi ważnymi czynnościami (np. przed migracją na inny CMS).

Starannie wykonana strategia pozycjonerska

Starannie wykonana strategia pozycjonerska pozwala rozpocząć we właściwy sposób działania optymalizacyjne. W tym przypadku pod uwagę bierzemy nie tylko strukturę nagłówków, planowane czynności optymalizacyjne dot. technicznego SEO i contentu, ale przede wszystkim dostosowanie właściwej struktury słów kluczowych do specyfiki Twojego biznesu. Aby osiągnąć sukces z Twoją firmą, zajmujemy się dostosowaniem wyrażeń ogólnych (składających się maksymalnie z 2-3 słów), a także wyrażeń long tail SEO (bazujących na minimum 3-4 wyrazach). Dzięki temu można przyciągnąć do Twojej firmy wyłącznie stałych i zdecydowanych klientów. Według badań aż 50% użytkowników wyszukiwarek stosuje więcej niż 4 słowa do wyszukiwania interesujących pozycji (źródło: https://www.wordstream.com/blog/ws/2015/10/06/smx-east).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu danych miast – koniecznie sprawdź naszego bloga. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Działania obejmujące techniczne SEO

Optymalizacja techniczna to działania, za które odpowiadają web developerzy oraz specjaliści ds. pozycjonowania. Jeżeli interesują Cię tego typu rozwiązania, powinieneś wiedzieć, że pozycjonowanie techniczne dąży do tego, aby poprawić SXO Twojej strony. W tym celu web developerzy dbają o takie elementy, jak:

 • wdrożenie certyfikatu HTTPS, który ma na celu poprawę jakości strony z punktu widzenia robotów Google oraz użytkowników (dzięki temu internauci będą mogli w łatwy i przede wszystkim bezpieczny sposób dokonywać zakupów w witrynie);
 • sprawienie strony bardziej responsywną, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, czyli laptopach i komputerach, jak i urządzeniach typowo mobilnych (np. smartfony, tablety oraz smartwatche);
 • optymalizacja struktury adresów URL w witrynie – pozwala to łatwiej podążać robotom Google po stronie, a użytkownikom szybciej rozpoznać dany serwis i ewentualnie wpisać go ręcznie w pasek wyszukiwań.

Warto również wspomnieć, iż istotna jest także optymalizacja najnowszych wskaźników rankingowych (uznanych za rankingowe na przełomie czerwca lub sierpnia), czyli Core Web Vitals. Spośród najważniejszych możemy wyróżnić m.in.:

 • LCP,
 • FID

Pozwalają one zadbać o interaktywność, wydajność oraz stopień przesunięć poszczególnych elementów. Wpływa to bezpośrednio na aspekt UX, ale także SEO, ponieważ są to elementy rankingowe.

Optymalizacja contentu

Optymalizacja contentu polega na dostosowaniu treści do aktualnych wytycznych Google. Jeżeli chcesz, żeby rozbudowanie tekstów o dodatkową treść i grafiki oraz filmiki instruktażowe przyniosło satysfakcjonujące rezultaty, koniecznie skorzystaj z naszych usług.

Pozycjonowanie Zabrze

Oprócz tego nasycamy istniejący content właściwymi słowami kluczowymi, wzmacniamy linkowanie wewnętrzne i poprawiamy istniejące treści pod względem merytorycznym.

Warto również wspomnieć, iż dbamy o m.in.:

 • weryfikację i ewentualną eliminację zduplikowanego contentu,
 • wzmocnienie bilansu profilu linków wewnętrznych i zewnętrznych strony (w tym celu linkujemy wewnętrznie do poprzednich wpisów blogowych, aby ułatwić zrozumienie tematu internautom oraz linkujemy do wartościowych źródeł zewnętrznych w celu potwierdzenia konkretnej tezy),
 • rozbudowujemy content o frazy long tail SEO (dzięki rozbudowaniu contentu o frazy long tail SEO, czyli te z długiego ogona słów kluczowych jesteśmy w stanie w łatwy sposób pozyskać stałych i zdecydowanych klientów, którzy będą chcieli skorzystać z proponowanych usług).

Co istotne – optymalizując content w przypadku pozycjonowania lokalnego posługujemy się narzędziami tj.:

 • Senuto – dokosnałe narzędzie umożliwiające poszukiwanie właściwych słów kluczowych i ewentualne planowanie struktur contentowych;
 • Surfer SEO – narzędzie służące do optymalizacji treści;
 • Ahrefs – zaawansowany instrument analityczny posiadający zdecydowanie bardziej rozbudowane funkcje od Senuto, ale pozwalający także zbadać wartość profilu linków danej strony.

Istotne okazuje się także narzędzie Google Analytics 4, które bada konwersję. W tym celu należy je odpowiednio skonfigurować pod kątem funkcjonalności “Zdarzenia” lub “Cele”.

Link building

Link building jest niezbędnym elementem, na który się składa pozycjonowanie stron www Zabrze. Dlaczego? Ponieważ za sprawą link buildingu jesteśmy w stanie zdecydowanie przyspieszyć cały proces pozycjonowania w Zabrzu. Linki można pozyskiwać z bardzo różnorodnych źródeł. W zależności od Twoich preferencji, możesz zdecydować się na m.in.:

 • linkowanie z katalogów,
 • tworzenie własnych zaplecz SEO,
 • dodawanie komentarzy na blogach.

Ze swojej strony proponujemy nieco bardziej zaawansowane rozwiązania dot. linkowania. Otóż w SEOSEM24 posługujemy się m.in. relinkowaniem, czyli weryfikacją linków konkurencji i dywersyfikacją profilu linków z podobnych źródeł, aby zwiększyć wartość stron naszych klientów z punktu widzenia algorytmów.

Pozycjonowanie stron www Zabrze – na te kryteria zwróć uwagę przy wyborze agencji marketingowej!

Wybierając agencję marketingową, powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. W pierwszej kolejności pamiętaj o weryfikacji referencji w Google Moja Firma. Następnie należy sprawdzić wygląd i różnorodność oferty oraz cennik. Poniżej przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

Referencje w Google Moja Firma

Referencje w Google Moja Firma są najważniejszym wyznacznikiem rzetelności. Jeżeli inwestujesz w pozycjonowanie stron www w Olsztynie, powinieneś sprawdzić Mapy Google w pierwszej kolejności. Ilość opinii oraz średnią opinii. Pamiętaj Google weryfikuje pozytywne opinie. I usuwa te podejrzane.

Wygląd i różnorodność oferty

Oferta związana z inwestycją w pozycjonowanie stron w Zabrzu powinna być bardzo różnorodna. Nie chodzi tu o pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie w Polsce, pozycjonowanie za granicą itd. W tym przypadku mamy na myśli dodatkowe usługi związane z SEO, czyli m.in.:

 • content marketing,
 • tworzenie stron www,
 • kampanie reklamowe,
 • audyty,
 • analitykę internetowa.

Na stronie internetowej SEOSEM24 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby Twoja firma znalazła się na najwyższych miejscach w organicznych wynikach wyszukiwania. W SEOSEM24 stworzymy specjalnie dla Ciebie stronę internetową, pomożemy ją wypozycjonować, a dodatkowo sprawimy, że będziesz po prostu zadowolony ze zwrotu pochodzącego z inwestycji.

Dokładne koszty współpracy (także z podziałem na koszty dodatkowe)

Koszty współpracy z wybranych agencjach marketingowych są raczej relatywnie wysokie. Dlaczego? Ponieważ renomowane podmioty dużo inwestują w klientów i muszą też trochę zarobić. Dlatego nie licz, że ceny za pozycjonowanie będą oscylowały w granicach tysiąca złotych netto miesięcznie. Osobiście uważamy, że pod uwagę należy wziąć aż kilka do kilkunastu tysięcy złotych netto miesięcznie. w Tym budżecie można skutecznie wypozycjonować stronę.

Pozycjonowanie Zabrze – po jakim czasie zobaczysz efekty lokalnego pozycjonowania?

Po jakim czasie nadejdą efekty pozycjonowania w Zabrzu? Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Czynniki, które wpływają na czas oczekiwania to m.in.:

 • konkurencyjność wybranych słów kluczowych,
 • specyfika działania Twojej branży,
 • konkretny budżet.

Pamiętajmy, że im więcej zainwestujemy, tym szybciej będziesz mógł odnotować rzeczywiste rezultaty. Biorąc pod uwagę obecne standardy, aż 95% nowych stron nie osiąga TOP 10 w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania w ciągu pierwszego roku (źródło: https://ahrefs.com/blog/how-long-does-it-take-to-rank/). Nie jest to regułą, natomiast zjawisko to okazuje się bardzo powszechne. Dlaczego? Ponieważ agencje działają nieumiejętnie, bez pomysłu i zapoznania się ze specyfiką branży klienta.

Pozycjonowanie Zabrze

W SEOSEM24 wypozycjonujemy Twoją firmę w ciągu pierwszych dwóch lat do TOP 3 lub TOP 1 na najważniejsze pod kątem sprzedażowym frazy kluczowe. Nie sprawia nam to żadnego problemu. Jesteśmy obecnie liderami w SEO i damy radę wypozycjonować każdy serwis – zarówno stronę usługową, sklep internetowy, jak i portal informacyjny. Pamiętaj pozycjonujemy nie tylko na całą Polskę ale też za granicą w 15 różnych językach:

 1. Angielski
 2. Chiński (w tym Mandaryński i Wu)
 3. Hindi
 4. Hiszpański
 5. Francuski
 6. Arabski
 7. Bengalski
 8. Rosyjski
 9. Portugalski
 10. Indonezyjski
 11. Japoński
 12. Niemiecki
 13. Francuski
 14. Włoski
 15. Ukraiński

Pozycjonowanie stron www Zabrze – ile właściwie kosztuje lokalne pozycjonowanie?

Lokalne pozycjonowanie stron www w Zabrzu wiąże się z kosztem rzędu od kilku do kilkunastu tysięcy złotych netto miesięcznie. Wiele zależy od specyfiki Twojej branży, rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych (long tail SEO czy ogólnych) oraz konkurencyjności branży. Pamiętaj, że finalnie koszty współpracy są ustalane indywidualnie.

Pozycjonowanie Zabrze – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś. Rozpocznij pozycjonowanie w Zabrzu już dziś. To absolutny “strzał w dziesiątkę” dla każdej osoby, która pragnie osiągnąć najwyższe pozycje w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania w ciągu kilku lub kilkunastu miesięcy. Pamiętaj, że pozycjonowanie jest mierzalne (więc wydajesz pieniądze wyłącznie na wartościowe działania), kreuje świadomość marki (budując dodatkowo jej wiarygodność) i wspiera inne kanały marketingowe (np. Google Ads).

Jeżeli chcesz wypracować przewagę nad konkurencją i stać się branżowym liderem – napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy merytorycznie o reklamie internetowej dla Twojego biznesu. Zachęcamy do kontaktu – zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. SEOSEM24 to nowa jakość generowania konwersji. Działamy nie tylko w Zabrzu, ale także na terenie całej Polski a nawet za granicą w 15 różnych językach. Wykonujemy nie tylko SEO, ale także kampanie Google Ads (i Facebook Ads), liczne analizy, content marketing oraz tworzymy strony internetowe. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług już dziś.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Zabrze]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania Zabrze?

1. Jakie są ceny pozycjonowania w Zabrzu?

Ceny za pozycjonowanie w Zabrzu oscylują w granicach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych netto miesięcznie. Wiele zależy od specyfiki branży, w której działasz oraz innych elementów związanych m.in. z rodzajem pozycjonowanych fraz kluczowych, a także długością trwania umowy (im dłuższa umowa, tym tańsze SEO w perspektywie miesięcznej).

2. Dlaczego pozycjonowanie w Zabrzu będzie dobrym wyborem?

Pozycjonowanie w Zabrzu będzie znakomitym wyborem ze względu na możliwość wypracowania przewagi konkurencyjnej. Jeżeli interesuje Cię wysoka jakość usług pozycjonerskich, na pewno odnotujesz także dodatkowe konwersje (np. w postaci zakupu produktu, skorzystania z usługi lub zapisania się do newslettera, ewentualnie wypełnienia formularza kontaktowego).

3. Jak długo muszę czekać na pierwsze efekty pozycjonowania w Zabrzu?

Efekty związane z inwestycją w pozycjonowaniem w Zabrzu będą widoczne prawdopodobnie po mniej więcej 3-6 miesiącach od rozpoczęcia działań pozycjonerskich. Jeżeli zależy Ci na odnotowaniu dodatkowej konwersji zakupowej, jest to czas rzędu od 6 do 18 miesięcy.

4. Czy pozycjonowanie w Zabrzu może zastąpić Google Ads?

Pozycjonowanie Zabrze może jak najbardziej zastąpić Google Ads (dawniej AdWords). Ze swojej strony natomiast rekomendujemy zainwestować minimum 70% w pozycjonowanie i 30% w Google Ads. Dzięki temu będziesz mógł dywersyfikować sprzedaż z wielu istotnych kanałów marketingowych. Polecamy do tego dołożyć dodatkowo social media marketing, aby pozyskać zupełnie nowych klientów, którzy będą także polecali Twój biznes znajomym.

5. W jakich branżach pozycjonowanie w Zabrze jest opłacalnym rozwiązaniem?

Pozycjonowanie w Zabrzu jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla m.in. fryzjerów, tatuażystów, trenerów personalnych, mechaników, masażystów, hydraulików i dodatkowo działalności, które dojeżdżają do klientów w celu wykonania usługi (może być to np. ekipa remontowa).

6. Co łączy pozycjonowanie stron w Zabrzu i audyt SEO?

Audyt SEO to nieodłączny element pozycjonowania stron w Zabrzu. Jeżeli chcesz rozpocząć pozycjonowanie lub zweryfikować wady i zalety swojej strony, koniecznie zdecyduj się na profesjonalną analizę pozycjonerską, która określi plusy i minusy Twojego serwisu.

7. Komu dedykujemy nasze usługi pozycjonowania obejmujące pozycjonowanie Zabrze?

Pozycjonowanie w Zabrzu dedykujemy każdemu przedsiębiorcy, który chce zmaksymalizować zyski w swojej firmie. Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości usługi – napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy merytorycznie o reklamie dla Twojego biznesu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x