Pozycjonowanie Bytom – Pozycjonowanie stron www Bytom

POZYCJONOWANIE STRON Bytom

SEOSEM24 to największa w Polsce agencja marketingowa. Jeżeli zależy Ci na inwestycji w pozycjonowanie w Bytomiu, powinieneś wybrać właśnie nasze usługi. Mamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę zdobytą na rynkach zagranicznych i w Polsce. Realizujemy najbardziej nietypowe i ciekawe projekty – zatrudniając do tego specjalistów, którzy wyróżniają się praktycznymi umiejętnościami, które przekuwają na efekty (np. w postaci dodatkowej konwersji, większej rozpoznawalności Twojej marki oraz wypracowaniu przewagi konkurencyjnej).

Chcesz znaleźć się na najwyższych miejscach w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania? Zależy Ci na usłudze pozycjonowania, która faktycznie przyniesie rezultaty? W takim razie zainwestuj w rozwiązania od SEOSEM24. Aby poznać dokładny koszt pozycjonowania w Bytomiu oraz czas oczekiwania na efekty, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni.

Pozycjonowanie Bytom – poznaj zalety optymalizacji stron w Google!

Jakie są zalety optymalizacji stron w Google? Na początek warto wspomnieć o tym, że pozycjonowanie w Bytomiu jest usługą mierzalną – w tym przypadku możemy zmierzyć konwersje (np. Google Analytics 4 za pomocą funkcjonalności “Zdarzenia” lub “Cele”). To nie wszystko, bowiem lokalne usługi SEO (ang. Search Engine Optimization) pozwalają dotrzeć do nowych użytkowników, których wyróżnia duże prawdopodobieństwo skorzystania z usługi. Warto również wspomnieć o tym, że pozycjonowanie w Bytomiu to działania, które przynoszą długookresowe wyniki (widoczne nawet po zakończeniu współpracy z agencją marketingową).

Poniżej przedstawiamy 5 istotnych zalet w przypadku pozycjonowania stron w Bytomiu. Zachęcamy do przeczytania.

Pozycjonowanie Bytom – możliwość wypracowania przewagi konkurencyjnej

Możliwość wypracowania przewagi nad konkurencją to pierwsza i najważniejsza zaleta związana z pozycjonowaniem stron w Bytomiu. Dzięki właściwie zaimplementowanym działaniom optymalizacyjnym pod kątem wyszukiwarek możesz w ciągu kolejnych 6-18 miesięcy wyprzedzić nawet największych branżowych rywali. Pragniemy natomiast przypomnieć, że przewaga nad konkurencją to wyłącznie TOP 1 do TOP 3 organicznych wyników wyszukiwania. Właśnie takie efekty mogą uzyskać nasi klienci, korzystając z proponowanych usług. Dlaczego tak bardzo naciskamy na TOP 1 i TOP 3? Ponieważ przeciętny współczynnik klikalności dla fraz znajdujących się na pierwszym miejscu w Google wynosi aż 19% (źródło: https://blog.hubspot.com/marketing/google-search-statistics). Według niektórych źródeł jest to nawet 25%, dlatego rekomendujemy zainwestować w pozycjonowanie w Bytomiu od najbardziej renomowanych agencji SEO/SEM w Polsce.

Pozycjonowanie Bytom – lepsze zapoznanie się z konkurencyjnymi przedsiębiorstwami

Chcesz wiedzieć, jakie strategie marketingowe obierają konkurencyjne przedsiębiorstwa? Zależy Ci na rozpracowaniu konkurencji od “A” do “Z” i prześcignięciu branżowych rywali? W takim razie pozycjonowanie Bytom to usługa, która jest dedykowana właśnie dla Ciebie.

W SEOSEM24 dokonujemy rzetelnych audytów konkurencji, na podstawie których określamy elementy, które konkurencja ma lepsze od Ciebie, możliwe do wdrożenia w Twoim przedsiębiorstwie. Pamiętaj pozycjonujemy nie tylko na Polsę ale i w 15 różnych językach:

 1. Angielski
 2. Chiński (w tym Mandaryński i Wu)
 3. Hindi
 4. Hiszpański
 5. Francuski
 6. Arabski
 7. Bengalski
 8. Rosyjski
 9. Portugalski
 10. Indonezyjski
 11. Japoński
 12. Niemiecki
 13. Francuski
 14. Włoski
 15. Ukraiński

Pozycjonowanie Bytom – możliwość pozyskania specjalistów do pracy

Pozycjonowanie w Bytomiu jest usługą, która pozwala pozyskać specjalistów do pracy. O co dokładnie chodzi? Otóż z lokalnego SEO korzystają nie tylko klienci, ale także potencjalni pracownicy. Jeżeli będziesz rekrutował zespół – lokalne pozycjonowanie z pewnością Ci w tym pomoże!

Pozycjonowanie Bytom – długofalowe rezultaty widoczne nawet po zakończeniu współpracy z agencją marketingową

Pozycjonowanie w Bytomiu pozwala uzyskać długofalowe rezultaty, które są widoczne nawet po zakończeniu współpracy z wybraną agencją marketingową. Dzięki temu nie musisz się bać, że po 24 lub 36 miesiącach i dziesiątkach tysięcy zainwestowanego budżetu rezultaty znikną. W żadnym wypadku – pozycjowanie to długookresowe wyniki, które będą się stopniowo zmniejszały wraz z podejmowaniem działań marketingowych przez wybrane firmy z konkurencji. Jeżeli natomiast wznowisz usługę pozycjonowani, powrócisz po pewnym czasie na satysfakcjonujące miejsca w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania Google. Znamy frazy które przynosiły dochód jeszcze kilka lat po rozwiązaniu umowy na pozycjonowanie.

Pozycjonowanie Bytom

Dlaczego powinieneś wybrać do pozycjonowania w Bytomiu naszą agencję SEOSEM24? Wynika to z prostego powodu. Wyróżniamy się m.in.:

 • wieloletnim doświadczeniem
 • wiedzą zdobytą na rynkach zagranicznych i w Polsce,
 • najbardziej nietypowymi i ciekawymi projektami,
 • zespołem ludzi realizującym konsekwentnie Twoje cele.

Co ciekawe – SEOSEM24 to zupełnie nowa jakość usług. Zajmujemy się pozycjonowaniem lokalnym w Bytomiu i wszystkich innych miastach w całej Polsce, a także pozycjonowaniem zagranicznym, ogólnopolskim i przeprowadzaniem szkoleniem, consultingiem, kampaniami reklamowymi oraz innymi tego typu działaniami. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Pozycjonowanie Bytom – wsparcie innych kanałów marketingowych

Pozycjonowanie w Bytomiu jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem marketingowym, które wspiera również inne kanały reklamowe. Jak to wygląda w praktyce? Otóż dzięki właściwej optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek, możesz uzyskać najwyższe pozycje w płatnych wynikach wyszukiwania (za pomocą Google Ads) bardzo niskim kosztem ze względu na poprawę wyniku jakości.

SEOSEM24 jest nową jakością generowania konwersji. Pozycjonowanie w Bytomiu okazuje się absolutnym “strzałem w dziesiątkę” dla każdego. Bez znaczenia, czy jesteś przedsiębiorcą, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z pozycjonowaniem, czy właścicielem sklepu internetowego posiadającego również lokalną siedzibę, powinieneś zdecydować się na rozwiązania z naszej firmy. W tym celu zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl.

Pozycjonowanie stron www Bytom – określamy wady pozycjonowania serwisów w Internecie!

Według ogólnodostępnych statystyk pozycjonowanie stron www w Bytomiu nie daje natychmiastowych rezultatów. Co ciekawe, bazując na badaniach, ponad 95% nowych serwisów internetowych nie osiąga czołówki (TOP 10) w ciągu roku od rozpoczęcia działań pozycjonowania (źródło: https://ahrefs.com/blog/how-long-does-it-take-to-rank/). Wynika to prawdopodobnie z małego autorytetu strony. Jeżeli natomiast będziesz współpracował z rzetelnymi specjalistami (np. z agencją SEOSEM24), możesz liczyć na relatywnie szybkie rezultaty nawet w przypadku nowych stron.

Bazując na obecnych standardach, nie możemy powiedzieć, że SEO ma jeszcze jakiekolwiek wady. To raczej mnóstwo zalet związanych m.in. z większą konwersją, budową rozpoznawalności marki oraz długookresowymi wynikami. Jeżeli interesują Cię tego typu korzyści wynikające z inwestycji w pozycjonowanie stron www Bytom – napisz do nas maila lub zadzwoń. Z chęcią porozmawiamy merytorycznie o reklamie dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie Bytom – najważniejsze elementy obejmujące optymalizację SEO w Bytomiu!

Jakie są najważniejsze elementy, które obejmują optymalizację SEO w Bytomiu? Na początek warto wspomnieć o fachowo przeprowadzonych pracach audytorskich oraz przygotowaniem i wdrożeniem strategii pozycjonerskiej. Istotne są także prace związane z technicznym SEO oraz content marketingiem, który ma za zadanie poprawę jakości treści. W SEOSEM24 praktykujemy również link building, który umożliwia uzyskanie długookresowych wyników zdecydowanie szybciej poprzez poprawę wartości profilu linków Twojej strony. Poniżej przedstawiamy, jakie są najważniejsze elementy obejmujące optymalizację pozycjonowania w Bytomiu.

Fachowo przeprowadzone prace audytorskie

Fachowo przeprowadzone prace audytorskie to pierwszy elementy optymalizacyjny on-site SEO. Nie dotyczy on stricte optymalizacji, a jej planowania. Dzięki profesjonalnej analizie będziemy mogli wskazać wady oraz zalety danej strony internetowej, a następnie określić, jakie elementy należy poprawić, aby wzmocnić wartość Twojego serwisu z punktu widzenia internautów.

Co ciekawe audyt SEO jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy nie tylko na samym początku prac audytorskich, ale również po pewnym czasie, w celu sprawdzenia, czy nasza strategia działa. Ze swojej strony rekomendujemy zainwestować samodzielnie w audyt SEO np. przed wdrożeniem kluczowych zmian na stronę lub w przypadku migracji na inny CMS.

Przygotowanie i wdrożenie strategii pozycjonerskiej

Pozycjonowanie w Bytomiu to bardzo zaawansowane działania optymalizacyjne, które obejmują również przygotowanie i wdrożenie strategii pozycjonerskiej. Każda osoba pragnąca osiągnąć wysokie pozycje w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania powinna zdecydować się na współpracę z renomowaną agencją SEO, która stworzy tak dobraną strategię, aby rankować wyłącznie na wartościowe pod kątem biznesowym słowa kluczowe.

W SEOSEM24 uwzględniamy słowa kluczowe long tail (składające się z minimum 3-4 wyrażeń) oraz frazy ogólne bazujące na maksymalnie 2-3 frazach. Dzięki temu jesteśmy w stanie pozyskać wyłącznie stałych klientów, których wyróżnia duże prawdopodobieństwo dokonania konwersji zakupowej.

Techniczne SEO nazywane inaczej optymalizacją techniczną

Pozycjonowanie w Bytomiu jest trudnym zadaniem. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Warto natomiast pamiętać, że web developerzy, którzy zajmują się optymalizacją techniczną mają niezwykle wymagające zadanie, ponieważ muszą m.in.:

 • dostosować serwis do aktualnych standardów responsywności – zgodnie z urządzeniami mobilnymi, komputerami stacjonarnymi i laptopami (tak, żeby każdy użytkownik mógł w łatwy sposób przeglądać daną stronę);
 • zapewnić poprawne szyfrowanie za pomocą certyfikatu SSL – dzięki temu internauci mogą dokonywać zakupów w sposób bezpieczny bez ryzyka utraty danych i dostania się ich w ręce osób trzecich;
 • poprawnie zoptymalizować wskaźniki Core Web Vitals – czyli LCP, FID oraz CLS, które odpowiadają kolejno za interaktywność serwisu, jego wydajność i stabilność wizualną.

Warto również wspomnieć o poprawie struktury linków wychodzących, a także minimalizacji rozmiarów obrazków, aby strona była jeszcze szybsza, niż dotychczas.

Optymalizacja contentu

Pozycjonowanie Bytom

Decydując się na pozycjonowanie w Bytomiu musisz być świadomy, że specjaliści będą ingerować w content na Twojej stronie internetowej. O co dokładnie chodzi? Otóż w tym przypadku ważne jest rozbudowanie tekstów o dodatkową objętość – zgodnie z aktualnymi standardami w branży oraz grafiki i filmiki instruktażowe.

Dodatkowe elementy, na które zwracają uwagę specjaliści to m.in.:

 • korekta istniejących treści – nie tylko pod względem merytorycznym, ale także gramatycznym, fleksyjnym i ortograficznym;
 • dodanie grafik stockowych – w miejsca, gdzie nie da się dodać wartościowych grafik i infografik;
 • nasycenie treści właściwymi słowami kluczowymi – zarówno long tail SEO, jak i ogólnymi wyrażeniami przyciągającymi zdecydowaną liczbę klientów chętnych na zakup Twojego produktu lub usług.

Ze swojej strony pragniemy przypomnieć, że ponad 50% użytkowników wyszukiwarek wykorzystuje do wyszukiwania więcej niż 4 słów kluczowych (źródło: https://www.wordstream.com/blog/ws/2015/10/06/smx-east). Oznacza to, że bardzo ważne jest stosowanie long tail  – długiego ogona słów kluczowych powodującego, że możesz pozyskać stałych i zdecydowanych klientów.

Link building – pozyskiwanie linków wychodzących

Dzięki link buildingowi możemy pozyskać wysokiej jakości linki wychodzące, aby zwiększyć wartość Twojej strony z punktu widzenia robotów Google (nazywanych inaczej crawlerami, spiderami i pająkami). Warto również wspomnieć, iż link building jest nieodłącznym elementem pozycjonowania. Jeżeli chcesz zdecydować się na usługi profesjonalnej agencji SEO – jej specjaliści na pewno będą z tego korzystali. To drogie rozwiązanie, ponieważ przeciętnie jeden link dofollow ze średniej jakości portalu kosztuje w granicach 500-5000 zł.

W zalezności od własnych preferencji, można pozyskiwać linki z różnorodnych źródeł, np.:

 • komentarze na blogach,
 • portale ogłoszeniowe,
 • strony lokalne,
 • case study,
 • strony klientów,
 • i wiele innych.

W SEOSEM24 zatrudniamy specjalistów, którzy dokonują relinkowania, czyli weryfikacji profilu linków konkurencji (np. za pomocą narzędzia Majestic SEO), a następnie dywersyfikacji odnośników o bardzo podobne źródła. Pamiętaj pozycjonujemy strony www na terenie Polski, ale również za granicą w 15 różnych językach:

Pozycjonowanie stron www Bytom – na to zwróć uwagę przy wyborze agencji SEO!

Przy wyborze agencji SEO należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. W pierwszej kolejności zweryfikuj referencje, które są kluczowe. Następnie ważna jest także oferta agencji, która musi być kompleksowa i oczywiście cennik. Z perspektywy doświadczonej firmy marketingowej SEOSEM24 rekomendujemy również zweryfikować portfolio. Poniżej wyjaśniamy szczegóły.

Referencje są kluczowe!

Referencje są kluczowe… ale z odpowiednich źródeł. Na początku sprawdź opinie o danej agencji w wizytówce Google Moja Firma. To jedno z najbardziej rzetelnych źródeł umożliwiających zweryfikowanie, czy inwestycja w pozycjonowanie w Bytomiu w danej firmie jest na pewno odpowiednia i trafna.

Pozycjonowanie Bytom

Wiele osób podpowiada, aby dodatkowo sprawdzić opinie internautów na tematycznych grupach Facebookowych. Jesteśmy bardzo doświadczonymi specjalistami i nie ufalibyśmy raczej ludziom z Facebooka, ponieważ zazwyczaj są to podstawieni właściciele agencji, którzy faworyzują siebie nawzajem. Można spojrzeć na to z dużym dystansem – pod warunkiem, że umiemy rozróżniać tzw. fejkowe opinie od tych prawdziwych. Pamiętajmy również, że opinie w wizytówce Google Moja Firma nie kłamią. Google regularnie weryfikuje te referencje, dlatego możesz im w 100% ufać. Nie ma możliwości, żeby którakolwiek opinia (będąca w Internecie dłużej niż miesiąc była fejkowa – takie są po prostu usuwane).

Oferta agencji powinna być kompleksowa

Drugim elementem jest fakt, że oferta agencji powinna być kompleksowa. O co dokładnie chodzi? Otóż najlepsze agencje SEO świadczące usługi pozycjonowania w Bytomiu świadczą rozwiązania nie tylko z zakresu pozycjonowania, ale także content marketingu. analityki internetowej, szkoleń i consultingu oraz tworzenia stron www. Jeżeli interesuje Cię dobra oferta rzetelnej agencji, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni.

Dokładny cennik i koszty poboczne

Jakie są ceny i koszty poboczne w pozycjonowaniu stron www w Bytomiu? To zależy od konkretnej agencji. My ze swojej strony proponujemy wybierać wyłącznie te przedsiębiorstwa, które oferują wysokie ceny. Dzięki temu możemy być pewni, że wybrane usługi pozycjonerskie będą najwyższej jakości. W końcu wyżej napisaliśmy ile kosztuje jeden link.

Pozycjonowanie Bytom – jak długo trzeba czekać na efekty lokalnych działań pozycjonerskich w Bytomiu?

Lokalne pozycjonowanie w Bytomiu przyniesie rezultaty po mniej więcej 3-18 miesiącach. W pierwszych kilku tygodniach zobaczysz dodatkowy ruch w swojej witrynie, a po mniej więcej 6-18 miesiącach odnotujesz dodatkowy stopień konwersji. Wówczas zarobisz zdecydowanie większą gotówkę, którą przeznaczysz w przyszłości na rozwój swojej firmy. Warto również wspomnieć, iż czas oczekiwania na efekty zależy od m.in.:

 • rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych,
 • konkurencyjności wyrażeń,
 • specyfiki Twojej branży.

Ważny jest także budżet. Jak to wygląda w praktyce? Otóż ze względu na wyższą inwestycję (np. w postaci 5 000 – 10 000 zł netto miesięcznie) możesz odnotować dodatkowe zyski zdecydowanie szybciej. Wszystko zależy od Twojego budżetu i trudności fraz.

Pozycjonowanie stron www Bytom – ile właściwie kosztuje pozycjonowanie u renomowanych agencji marketingowych?

Ceny za pozycjonowanie w Bytomiu są ustalane indywidualnie. Wiele zależy od specyfiki Twojej działalności oraz liczby pozycjonowanych fraz kluczowych. Jeżeli interesują Cię rozwiązania najwyższej jakości, napisz do nas maila lub zadzwoń – z chęcią ustalimy szczegóły współpracy i powiemy, jaka inwestycja jest konieczna w przypadku Twojego budżetu.

Pozycjonowanie Bytom – skorzystaj z oferty SEOSEM24 już dziś!

Pozycjonowanie w Bytomiu pozwala uzyskać satysfakcjonujące rezultaty w postaci dodatkowych wejść na stronę i popularyzacji Twojej oferty. To z kolei przekłada się w przyszłości na większą liczbę konwersji, co pozwala zarobić zdecydowanie więcej niż konkurencja i wypracować również przewagę konkurencyjną.

SEOSEM24 to najbardziej renomowana agencja marketingowa w Polsce. Współpracując z branżowymi liderami jesteś w stanie osiągnąć te same rezultaty nie w 24 miesiące, a nawet w 6 miesięcy. Jeżeli jesteś gotowy, żeby zainwestować i w przyszłości “zrywać kupony”, napisz do nas maila: info@seosem24.pl lub zadzwoń: 533543333. Z chęcią pomożemy Ci w promocji Twojego biznesu.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi [pozycjonowanie Bytom]

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania Bytom?

1. Jakie są ceny pozycjonowania w Bytomiu?

Ceny za pozycjonowanie w Bytomiu oscylują w granicach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych netto miesięcznie. Jeżeli interesują CIę profesjonalne usługi pozycjonowania, koniecznie zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Z chęcią dokonamy profesjonalnej wyceny, która będzie dotyczyła kolejnych 12 lub 24 miesięcy współpracy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy terminowość oddawanych projektów, wysoką jakość usług oraz profesjonalizm.

2. Dlaczego pozycjonowanie w Bytomiu to dobre rozwiązanie?

Pozycjonowanie w Bytomiu to dobre rozwiązanie przede wszystkim ze względu na możliwość wypracowania solidnej przewagi konkurencyjnej w relatywnie krótkim czasie. Dodatkowo dzięki lokalnym działaniom pozycjonowania będziesz mógł stać się autorytetem w swojej dziedzinie i zbudować zaufanie wśród konsumentów.

3. Kiedy można spodziewać się efektów pozycjonowania w Bytomiu?

Efekty pozycjonowania stron www w Bytomiu będą widoczne mniej więcej po kilku lub kilkunastu miesiącach od rozpoczęcia działań pozycjonerskich. Jeżeli chcesz uzyskać rezultaty zdecydowanie szybciej, zadzwoń na +48 533 543 333 lub napisz maila na info@seosem24.pl. Wraz ze zwiększeniem budżetu będziemy mogli bez problemu dowieźć Ci efekty znacznie szybciej niż konkurencja.

4. Czy pozycjonowanie w Bytomiu jest rozwiązaniem lepszym od kampanii Google Ads gwarantujących natychmiastowe efekty?

Pozycjonowanie Bytom jest najlepszym rozwiązaniem reklamowym. Warto natomiast pamiętać, że kampanie Google Ads (dawniej AdWords) wyróżniają się wysokim współczynnikiem konwersji, będąc bardzo dobrym źródłem dodatkowej dywersyfikacji ruchu.

5. Kiedy pozycjonowanie Bytom będzie się opłacało?

Pozycjonowanie Bytom będzie się opłacało przede wszystkim przedsiębiorcom działającym lokalnie, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z optymalizacją w wyszukiwarkach. Jeżeli natomiast jesteś właścicielem firmy, która nie przynosi zysków – również powinieneś zgłosić się do nas i poprosić o pomoc w reklamie Google.

6. Co ma wspólnego pozycjonowanie w Bytomiu i profesjonalne prace audytorskie SEO?

Profesjonalne prace audytorskie to nieodłączny element pozycjonowania w Bytomiu. Dzięki właściwie wdrożonym analizom możemy wyróżnić wady oraz zalety Twojej strony, a dodatkowo wskazać elementy, które są koniecznie do poprawy.

7. Komu dedykujemy inwestycję w pozycjonowanie Bytom?

Pozycjonowanie Bytom to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla freelancerów działających w obrębie danego miasta, dla tatuażystów i fryzjerów oraz innych biznesów lokalnych, które są nisko lub wysoce konkurencyjne.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x