Pozycjonowanie Chile – Praktyczny poradnik do pozycjonowania Twojej strony

Pozycjonowanie Chile - poradnik do pozycjonowania

Pozycjonowanie Chile - poradnik do pozycjonowania

W dzisiejszym dynamicznym świecie online, pozycjonowanie strony internetowej stało się kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu w środowisku cyfrowym. Jeśli Twoja firma, blog czy sklep internetowy działa na rynku w Chile lub jesteś zainteresowany docieraniem do lokalnej społeczności, zrozumienie i opanowanie strategii pozycjonowania w tym regionie może okazać się niezwykle cenne.

Witając w Chile – Praktycznym Poradniku do Pozycjonowania Twojej Strony, zaprezentujemy Ci kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci zdobyć wiedzę na temat kluczowych czynników wpływających na pozycjonowanie w tym kraju. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym w dziedzinie SEO (Search Engine Optimization) czy doświadczonym ekspertem, nasz poradnik pomoże Ci osiągnąć lepszą widoczność w wynikach wyszukiwarek, zwiększyć ruch na stronie oraz poprawić wskaźniki konwersji.

Rozpoczniemy od przedstawienia specyfiki rynku w Chile, omawiając znaczenie lokalnego pozycjonowania i jego wpływ na sukces w regionie. Dowiesz się także, jakie kluczowe czynniki należy uwzględnić, aby Twoja strona mogła konkurować skutecznie z innymi w wynikach wyszukiwania.

Kolejnym krokiem będzie zgłębienie technicznych aspektów pozycjonowania w Chile. Przyjrzymy się w jaki sposób odpowiednia optymalizacja treści, struktury strony oraz działania związane z responsywnym projektem i szybkością ładowania mogą wpłynąć na wyniki w wyszukiwarkach.

Następnie przeniesiemy się do sedna tematu, czyli optymalizacji treści dla rynku chilijskiego. Wartościowe, dopasowane do lokalnych zwyczajów i kultury treści są kluczem do przyciągnięcia uwagi i zaufania użytkowników, a my pokażemy Ci jak osiągnąć ten cel.

W rozdziale poświęconym lokalnemu SEO dla biznesów w Chile, zaprezentujemy skuteczne strategie, które pomogą Ci wypromować Twoją firmę na lokalnym rynku. Od rejestracji w lokalnych katalogach i platformach branżowych, przez wykorzystanie opinii klientów, po aktywne uczestnictwo w mediach społecznościowych – pozyskanie lokalnych klientów stanie się łatwiejsze.

Wreszcie, na zakończenie, skupimy się na analizie i monitorowaniu postępów. Pokażemy, jakie narzędzia można wykorzystać do śledzenia wyników pozycjonowania i jak dostosować swoje działania w oparciu o uzyskane dane, aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Jeśli nie masz czasu czytać poradnika a chcesz po prostu zamówić pozycjonowanie w Chile zadzwoń: 533 543 333 lub napisz maila: info@seosem24.pl

Zapraszamy do przeczytania naszego Poradnika, aby zdobyć cenne wskazówki i praktyczne informacje, które pozwolą Ci opanować sztukę pozycjonowania w Chile. Gotowy do rozpoczęcia podróży ku sukcesowi w świecie cyfrowej konkurencji? Czas ruszyć do boju i zdobyć czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania w Chile!

Zrozumienie kluczowych czynników Pozycjonowania w Chile:

Pozycjonowanie w Chile, podobnie jak w każdym kraju, jest ściśle związane z algorytmami wyszukiwarek i wieloma czynnikami, które wpływają na rangę strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Aby osiągnąć sukces w pozycjonowaniu w tym regionie, niezbędne jest zrozumienie unikalnych aspektów i preferencji tego rynku. Oto kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę:

 1. Lokalne frazy kluczowe i język:
  • Badanie i wykorzystanie popularnych fraz kluczowych w języku hiszpańskim, który jest dominującym językiem używanym przez użytkowników w Chile.
  • Uwzględnienie różnic regionalnych i dialektów, które mogą wpływać na sposób, w jaki użytkownicy wpisują zapytania.
 2. Responsywność i mobilność:
  • Chile ma wysoki odsetek użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, dlatego responsywność i mobilna optymalizacja strony są kluczowe dla osiągnięcia lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania.
 3. Szybkość ładowania strony:
  • Szybkość ładowania strony jest istotnym czynnikiem rankingowym. Długi czas ładowania może negatywnie wpłynąć na pozycję w wynikach wyszukiwania.
 4. Jakość i wartość treści:
  • Tworzenie unikalnych, wartościowych i dopasowanych do lokalnej kultury treści jest niezwykle istotne. Wysokiej jakości treści zwiększają szansę na zdobycie linków zwrotnych i udostępnianie, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie.
 5. Linki wewnętrzne i zewnętrzne:
  • Strategia linkowania jest kluczowym czynnikiem SEO. Odpowiednie linki wewnętrzne i zewnętrzne pomagają zwiększyć autorytet strony.
 6. Lokalne SEO i mapa witryny:
  • Zarejestrowanie swojej firmy w lokalnych katalogach i platformach branżowych wzmacnia pozycję lokalną.
  • Mapa witryny XML ułatwia indeksowanie przez wyszukiwarki i poprawia widoczność strony.
 7. Opinie i recenzje:
  • Pozytywne recenzje i opinie klientów są ważnym czynnikiem wpływającym na reputację i zaufanie użytkowników oraz wyszukiwarek.
 8. Media społecznościowe:
  • Obecność i aktywność na mediach społecznościowych są ważne, ponieważ wpływają na interakcje z użytkownikami i wzrost świadomości marki.
 9. Odpowiedzi na zapytania użytkowników:
  • Szybka i rzetelna odpowiedź na zapytania użytkowników, zarówno na stronie internetowej, jak i w innych kanałach komunikacji, buduje pozytywny wizerunek.
 10. Analiza danych i dostosowanie strategii:
  • Regularna analiza wskaźników kluczowych, ruchu na stronie i innych danych pomaga w zrozumieniu efektywności działań i dostosowaniu strategii SEO.

Zrozumienie tych kluczowych czynników pozycjonowania w Chile pozwoli Ci skutecznie dostosować swoją strategię, osiągnąć lepsze wyniki w wynikach wyszukiwania i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku. Pamiętaj, że pozycjonowanie to proces ciągły, dlatego monitoruj wyniki, reaguj na zmiany i rozwijaj swoją stronę w zgodzie z potrzebami użytkowników i wymogami wyszukiwarek.

Techniczne aspekty pozycjonowania w Chile:

W dzisiejszym świecie online, aspekty techniczne odgrywają kluczową rolę w procesie pozycjonowania strony internetowej. Skuteczna optymalizacja techniczna ma ogromny wpływ na to, jak wyszukiwarki indeksują i oceniają stronę, a tym samym na jej widoczność w wynikach wyszukiwania w Chile. Poniżej przedstawiamy ważne techniczne czynniki, które warto wziąć pod uwagę, aby poprawić pozycję swojej strony:

 1. Responsywność strony:
  • Wzrost użytkowania urządzeń mobilnych w Chile sprawia, że responsywność strony staje się niezwykle istotna. Strona powinna automatycznie dostosowywać się do różnych rozmiarów ekranów, zapewniając czytelność i użyteczność na urządzeniach mobilnych.
 2. Szybkość ładowania strony:
  • Czas ładowania strony ma duży wpływ na użytkowników i wskaźniki pozycjonowania. Optymalizacja elementów graficznych, wydajny hosting i minimalizacja czasu odpowiedzi serwera mogą przyspieszyć wczytywanie strony.
 3. Bezpieczeństwo i certyfikat SSL:
  • Współczesne wyszukiwarki przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa stron internetowych. Posiadanie certyfikatu SSL (Secure Sockets Layer) zapewnia szyfrowanie danych i pozytywnie wpływa na ranking.
 4. Struktura URL i przyjazne linki:
  • Clear i czytelne struktury URL ułatwiają zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom zrozumienie zawartości strony. Przyjazne linki z odpowiednimi słowami kluczowymi są bardziej atrakcyjne dla użytkowników.
 5. Wykorzystanie nagłówków i tagów:
  • Poprawne użycie nagłówków (H1, H2 itd.) ułatwia organizację treści i zwiększa zrozumiałość strony. Wprowadzenie odpowiednich tagów (np. meta tagi) pomaga w lepszym opisaniu strony dla wyszukiwarek.
 6. Mapy witryny XML:
  • Utworzenie mapy witryny XML pozwala wyszukiwarkom na lepsze zrozumienie struktury Twojej strony i indeksowanie wszystkich istotnych podstron.
 7. Canonical Tags:
  • Canonical tags są używane, aby wskazać, która wersja strony jest preferowana, gdy na stronie występują duplikaty treści.
 8. Eliminowanie błędnych linków i błędów 404:
  • Regularna analiza strony i eliminacja błędnych linków oraz stron 404 poprawia doświadczenie użytkownika i zwiększa zaufanie do strony.
 9. Przyjazne wyszukiwarce treści multimedia:
  • Optymalizacja zdjęć, wideo i innych treści multimedialnych zwiększa szybkość ładowania strony i pozytywnie wpływa na SEO.
 10. Analiza wyników i monitorowanie strony:
  • Wykorzystanie narzędzi do analizy i monitorowania ruchu na stronie, wskaźników kluczowych i innych danych pozwala na ciągłą optymalizację i reagowanie na zmiany w algorytmach wyszukiwarek.

Pamiętaj, że techniczne aspekty pozycjonowania stanowią fundament dla dalszych działań SEO. Odpowiednia optymalizacja pozwala na lepsze zrozumienie i indeksowanie strony przez wyszukiwarki, co skutkuje zwiększoną widocznością i ruchem na stronie w Chile. Dążenie do doskonałości w tych technicznych kwestiach przyczyni się do osiągnięcia lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania i konkurowania skutecznie na lokalnym rynku.

Optymalizacja treści dla Chile:

Optymalizacja treści jest jednym z najważniejszych elementów skutecznej strategii SEO (Search Engine Optimization) dla strony internetowej. W kontekście Chile, kraj o unikalnej kulturze, zwyczajach i preferencjach, dostosowanie treści do lokalnych oczekiwań staje się niezwykle istotne. Oto kluczowe kroki, które warto podjąć, aby optymalizować treści dla tego dynamicznego rynku:

 1. Badanie preferencji i zachowań użytkowników:
  • Rozpocznij od dogłębnego zrozumienia grupy docelowej w Chile. Poznaj ich preferencje, problemy, potrzeby i sposób poszukiwania informacji. Badania rynku i analiza konkurencji mogą dostarczyć cennych wskazówek.
 2. Tłumaczenie i lokalizacja treści:
  • Jeśli Twoja strona jest pierwotnie w innym języku niż hiszpański, dostosuj treści do lokalnego języka. Należy unikać prostego przekładu i skoncentrować się na przekazaniu treści w sposób naturalny, z uwzględnieniem lokalnych różnic kulturowych.
 3. Używanie lokalnych fraz kluczowych:
  • Wykorzystaj odpowiednie frazy kluczowe w języku hiszpańskim, które są popularne w Chile. Używanie właściwych terminów i zwrotów pomoże zwiększyć trafność Twojej strony w lokalnych wynikach wyszukiwania.
 4. Tworzenie wartościowych i unikalnych treści:
  • Skup się na dostarczaniu wartościowej i unikalnej treści, która odpowiada na potrzeby użytkowników w Chile. Możesz opisywać lokalne wydarzenia, kulturowe aspekty, czy praktyczne porady dostosowane do tego rynku.
 5. Lokalne przykłady i studia przypadków:
  • Wykorzystaj lokalne przykłady, studia przypadków i referencje, aby zbudować zaufanie wśród użytkowników. Pokazanie, jak Twoje produkty lub usługi pomogły już innym klientom w Chile, może przekonać do skorzystania z Twojej oferty.
 6. Dopasowanie do lokalnych świąt i wydarzeń:
  • Święta i lokalne wydarzenia są ważnymi momentami w życiu społeczności. Dostosuj treści, oferty i promocje do tych okazji, aby wzmocnić więź z użytkownikami i zachęcić do aktywnego uczestnictwa.
 7. Skupienie na mobilności:
  • Użytkownicy w Chile często korzystają z urządzeń mobilnych, więc treści powinny być łatwo dostępne i czytelne na różnych typach ekranów.
 8. Kreowanie lokalnych treści multimedialnych:
  • Wideo, zdjęcia i grafiki stanowią ważny element strategii content marketingowej. Stwórz lokalne treści multimedialne, które zainteresują i zaangażują użytkowników z Chile.
 9. Współpraca z lokalnymi influencerami:
  • Współpraca z lokalnymi influencerami może pomóc w promocji Twojej marki i treści. Znani i szanowani przez lokalną społeczność influencerzy mogą wzmocnić przekaz i zwiększyć zasięg Twojej strony.
 10. Testowanie i analiza:
  • Testuj różne rodzaje treści, formaty i podejścia, a następnie analizuj wyniki. Mierzenie efektywności różnych treści pozwoli Ci dostosować strategię do preferencji i potrzeb użytkowników w Chile.

Pamiętaj, że kluczem do skutecznej optymalizacji treści dla Chile jest zrozumienie lokalnego kontekstu, kultury i preferencji użytkowników. Dostosowanie treści do tych elementów pozwoli Ci lepiej zaangażować użytkowników, budować zaufanie i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku w Chile. Kontynuuj analizę danych, bądź na bieżąco z trendami i reaguj na zmieniające się potrzeby użytkowników, aby stale udoskonalać swoje treści i pozycjonować się jako wartościowy dostawca informacji dla społeczności online w Chile.

Lokalne SEO dla biznesów w Chile:

Osiągnięcie sukcesu biznesowego w Chile wymaga skutecznego podejścia do lokalnego SEO (Search Engine Optimization). Uwzględnienie specyficznych aspektów tego rynku oraz preferencji lokalnych użytkowników pozwoli Ci wzmocnić swoją obecność online, przyciągnąć lokalnych klientów i konkurować efektywnie z innymi firmami na tym dynamicznym rynku. Oto kluczowe kroki, które warto podjąć w celu zwiększenia lokalnej widoczności Twojego biznesu w Chile:

 1. Rejestracja w lokalnych katalogach i platformach branżowych:
  • Zarejestruj swój biznes w lokalnych katalogach, firmach i platformach branżowych w Chile. Uaktualnienie danych kontaktowych i informacji o firmie zwiększy Twoją widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania.
 2. Optymalizacja lokalnych stron na Google My Business:
  • Utwórz i zoptymalizuj swój profil Google My Business, w tym podanie dokładnych danych adresowych, godzin otwarcia, numeru telefonu i witryny internetowej. To sprawi, że Twoja firma będzie wyświetlana na mapie Google i w lokalnych wynikach wyszukiwania.
 3. Wykorzystanie recenzji klientów i opinii:
  • Zachęć zadowolonych klientów do pozostawienia pozytywnych recenzji i opinii na stronach Google My Business, na portalach opinii, a także na Twojej stronie internetowej. Pozytywne rekomendacje zwiększą zaufanie i przyciągną nowych klientów.
 4. Kreowanie unikalnych ofert i promocji dla lokalnej społeczności:
  • Rozważ wprowadzenie lokalnych ofert, rabatów i promocji skierowanych specjalnie do mieszkańców Chile. Unikalne oferty mogą zachęcić lokalnych klientów do skorzystania z Twoich usług lub produktów.
 5. Wykorzystanie lokalnych wydarzeń i świąt:
  • Włączanie się w lokalne wydarzenia, święta i akcje charytatywne umożliwia zdobycie większej uwagi i wsparcia lokalnej społeczności. To także doskonała okazja do promocji Twojego biznesu.
 6. Znaczenie obecności w mediach społecznościowych:
  • Utrzymuj aktywną obecność w mediach społecznościowych i komunikuj się z lokalną społecznością. Publikuj wartościowe treści, odpowiadaj na komentarze i reaguj na opinie użytkowników.
 7. Współpraca z lokalnymi influencerami:
  • Nawiązuj współpracę z lokalnymi influencerami, którzy mają duży wpływ na lokalną społeczność. Wspólne działania mogą pomóc w zwiększeniu świadomości marki i dotarcia do nowych odbiorców.
 8. Dostosowanie witryny do lokalnych preferencji:
  • Upewnij się, że Twoja witryna jest dostosowana do lokalnych preferencji, w tym języka, waluty i jednostek miary. To ważne dla lepszego zrozumienia i zaangażowania użytkowników.
 9. Znaczenie wizualnej prezentacji:
  • Używaj wizualnej prezentacji, która odzwierciedla lokalne kulturowe wzorce i estetykę. To pomoże Twojemu biznesowi lepiej związać się z lokalnymi klientami.
 10. Monitorowanie konkurencji i analiza wyników:
  • Regularnie monitoruj działania konkurencji oraz analizuj wyniki swojej strategii lokalnego SEO. Pozwoli Ci to dostosować działania i zachować konkurencyjną pozycję na rynku.

Wdrażanie lokalnego SEO dla biznesów w Chile wymaga odpowiedniego zrozumienia specyfiki tego rynku oraz zaangażowania w działania skierowane do lokalnej społeczności. Dostosowując swoją strategię i ofertę do preferencji użytkowników w Chile, zwiększysz swoje szanse na zdobycie lojalnych klientów i osiągnięcie sukcesu na konkurencyjnym rynku.

Podsumowanie artykułu: Pozycjonowanie Chile – Praktyczny poradnik do pozycjonowania Twojej strony

Osiągnięcie sukcesu w pozycjonowaniu i promocji strony internetowej w Chile wymaga wielu unikalnych i lokalnych podejść. Nasz praktyczny poradnik przedstawia kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę, aby skutecznie dostosować swoją strategię do tego specyficznego rynku.

Zrozumienie kluczowych czynników pozycjonowania w Chile stanowi fundament dla skutecznego działania. Poznanie lokalnych preferencji, fraz kluczowych i algorytmów wyszukiwarek pozwala na precyzyjne dostosowanie strategii SEO. Skupienie na responsywności strony, szybkości ładowania, linkowaniu oraz wykorzystaniu narzędzi analitycznych jest kluczowe dla zwiększenia widoczności i ruchu na stronie.

Optymalizacja treści dla Chile to kluczowy element przyciągania lokalnych użytkowników. Tłumaczenie, dostosowanie i kreowanie treści, które odzwierciedlają lokalne potrzeby, zwyczaje i wydarzenia, umożliwia budowanie więzi z lokalną społecznością i zyskiwanie ich zaufania.

Lokalne SEO dla biznesów w Chile to skuteczny sposób na wzmocnienie swojej obecności na rynku. Rejestracja w lokalnych katalogach, wykorzystanie recenzji klientów, działania w mediach społecznościowych, współpraca z influencerami i uczestnictwo w lokalnych wydarzeniach pozwala na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.

Podsumowując, sukces w pozycjonowaniu w Chile wymaga kompleksowego podejścia, uwzględniającego zarówno techniczne aspekty, optymalizację treści, jak i strategię lokalnego SEO. Stała analiza wyników i dostosowanie działań do zmieniających się preferencji użytkowników i algorytmów jest kluczowe dla osiągnięcia lepszych wyników.

Każdy krok podejmowany w kierunku optymalizacji dla Chile jest inwestycją w przyszłość Twojego biznesu. Skuteczna widoczność w wynikach wyszukiwania pozwoli na zdobycie większej liczby klientów, zwiększenie konwersji i wzmocnienie pozycji Twojej marki na lokalnym rynku. Pamiętaj, że pozycjonowanie to ciągły proces, więc bądź elastyczny, dostosowuj strategię i rozwijaj swoje działania w zgodzie z wymogami rynku.

Zapraszamy do zastosowania naszych wskazówek i wiedzy, aby skutecznie pozycjonować swoją stronę w Chile i odnieść sukces w świecie konkurencyjnego rynku online!

Najczęściej zadawane pytania do artykułu: Pozycjonowanie Chile – Praktyczny poradnik do pozycjonowania Twojej strony

 1. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy pozycjonowaniu strony w Chile?
  • Należy uwzględnić lokalne frazy kluczowe, preferencje użytkowników, responsywność, szybkość ładowania strony, jakość treści, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, lokalne SEO i wiele innych.
 2. Dlaczego responsywność strony jest ważna w kontekście pozycjonowania w Chile?
  • Użytkownicy w Chile często korzystają z urządzeń mobilnych, dlatego responsywność jest kluczowa dla zapewnienia pozytywnego doświadczenia użytkownikom i zwiększenia pozycji w wynikach wyszukiwania.
 3. Co można zrobić, aby zwiększyć szybkość ładowania strony w Chile?
  • Można zoptymalizować elementy graficzne, wybrać wydajny hosting i zmniejszyć czas odpowiedzi serwera, aby przyspieszyć ładowanie strony.
 4. Jakie są korzyści z posiadania certyfikatu SSL dla lokalnego SEO w Chile?
  • Certyfikat SSL zapewnia bezpieczne połączenie, co pozytywnie wpływa na ocenę strony przez wyszukiwarki i zaufanie użytkowników.
 5. Jakie są zalety tworzenia wartościowych i unikalnych treści związanych z Chile?
  • Wartościowe i unikalne treści przyciągają uwagę użytkowników, zwiększają szanse na zdobycie linków zwrotnych i udostępnianie, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie.
 6. Jakie korzyści płyną z wykorzystania lokalnych fraz kluczowych w treściach?
  • Wykorzystanie lokalnych fraz kluczowych zwiększa trafność strony w wynikach wyszukiwania i dostosowuje treści do lokalnych zapytań użytkowników.
 7. W jaki sposób działania lokalnego SEO mogą pomóc w wyróżnieniu się na rynku w Chile?
  • Lokalne SEO umożliwia wzmocnienie obecności w lokalnych wynikach wyszukiwania i przyciągnięcie lokalnych klientów, co pozwala na konkurowanie efektywnie z konkurencją.
 8. Jakie są najważniejsze elementy techniczne, na które należy zwrócić uwagę przy optymalizacji treści w Chile?
  • Warto zadbać o strukturę URL, nagłówki, mapę witryny XML, tagi canonical, usuwanie błędów 404 i inne elementy techniczne.
 9. Jakie korzyści płyną z wykorzystania lokalnych przykładów i studiów przypadków w treściach?
  • Lokalne przykłady i studia przypadków pokazują skuteczność Twojej oferty w kontekście lokalnych potrzeb, co może przekonać użytkowników do skorzystania z Twoich usług lub produktów.
 10. Dlaczego analiza konkurencji jest ważna w kontekście lokalnego SEO w Chile?
  • Analiza konkurencji pozwala zidentyfikować mocne strony konkurencyjnych firm i dostosować swoje działania, aby wyprzedzić ich w wynikach wyszukiwania.
 11. Jakie są najważniejsze korzyści płynące z dostosowania witryny do lokalnych preferencji?
  • Dostosowanie witryny do lokalnych preferencji, w tym języka, waluty i jednostek miary, ułatwia użytkownikom korzystanie z Twojej strony i zwiększa zaangażowanie.
 12. W jaki sposób regularna analiza danych pozwala na ciągłe doskonalenie strategii SEO w Chile?
  • Regularna analiza danych dostarcza cennych wskazówek, które pozwalają na dostosowywanie strategii do zmieniających się preferencji użytkowników i algorytmów wyszukiwarek.
 13. Jakie są najważniejsze wnioski płynące z artykułu o lokalnym SEO dla biznesów w Chile?
  • Kluczowe jest zrozumienie lokalnych preferencji, dostosowanie treści i strategii do specyfiki rynku oraz ciągłe monitorowanie wyników i dostosowywanie działań, aby osiągnąć lepsze wyniki w wynikach wyszukiwania i skutecznie konkurować na lokalnym rynku w Chile.

5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miłosz

Dzięki pomocy SEOSEM24 na mojej stronie poprawił się większy ruch co przełożyło się na większe zarobki. Odczułem, że moja strona teraz faktycznie żyje i inne osoby z łatwością mogą ją wyszukać

Andrzej

Z ich pomocą również na mojej stronie wszystko się poprawiło. Więc podobnie jak Pan Miłosz mogę powiedzieć, że przełożyło się to na większe zarobki.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x