Najlepsza agencja SEO w Polsce

Najlepsza Agencja SEO w Polsce

Najlepsza agencja SEO w Polsce według opinii klientów to SEOSEM24 – ale czy to wystarczy, by dzierżyć tytuł najlepszej agencji SEO? Naszym zdaniem zdecydowanie nie wystarczy. W poniższym artykule pokażemy Państwu z jakiego powodu pozwalamy sobie mówić, że SEOSEM24 to najlepsza agencja SEO w Polsce. W końcu informację, że SEOSEM24 to najlepsza agencja agencja SEO w Polsce trzeba poprzeć dowodami. 

Ranking najlepsza agencja SEO w Polsce

Zapotrzebowanie na usługi związane z SEO zdaje się w Polsce stale rosnąć. Coraz więcej firm, instytucji, organizacji i inicjatyw przekonuje się o znaczeniu pozycjonowania w funkcjonowaniu w sieci. Dzięki niemu można znacznie skuteczniej dotrzeć do odbiorcy, a docelowo także klienta. 

Stąd zapotrzebowanie na wysokiej jakości tego rodzaju usługi. A przecież SEO to tylko wycinek tego, co może potrzebować firma prowadząca biznes w sieci.

Praktyka pokazuje, że strategię pozycjonowania najlepiej oddać w ręce specjalistów, doświadczonych zespołów ludzi, którzy w kompleksowy sposób potrafią zająć się SEO dla swoich klientów. 

Jednakże – która agencja SEO jest najlepsza w Polsce i jak to zmierzyć? Dość wymiernym i kluczowym czynnikiem jest zadowolenie klientów, a te można zbadać analizując ich opinie, które pozostawiają na profilach Google Moja Firma poszczególnych agencji. 

W branżowych rankingach typu „najlepsza agencja SEO w Polsce” wysokie miejsca zajmują często nazwy tych samych rynkowych potentatów, jeśli chodzi o usługi SEO w Polsce. Od kilku kwartałów jednak wyraźną tendencję widać jeśli chodzi o lidera – często pierwsze miejsce zajmuje nasza agencja. 

By nie być gołosłownym – nasza agencja zdobywa pierwsze miejsce w rankingach branżowych, takich jak badanie przeprowadzone przez niezależny serwis Rating Captain – 10 najlepszych agencji SEO w Polsce – ranking opinii (link do badania) – w głównej mierze w oparciu o jakość profilu Google Moja Firma w oczach klientów. Firma również zwycięża w rankingu serwisu Reklama.pl – Ranking agencji SEO w Polsce W naszym rankingu  zbadaliśmy jakość usług SEO w opinii klientów. A to przecież ich zdanie jest najważniejsze.

Poniżej prezentujemy jeszcze jedno badanie, które pokazuje, jaka jest najlepsza agencja SEO w Polsce według opinii klientów w 2023 roku.

Miejsca w rankingu Najlepsza Agencja SEO w Polsce:

 1. SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa Kraków
 2. JustIdea Kraków
 3. Mbridge Marketing Experts Warszawa
 4. ECHO Potęga sprzedaży Warszawa
 5. Agencja KS Gorzyce
 6. Semcore Sp. z o.o. Poznań
 7. Delante Agencja SEO/SEM
 8. iCEA Group Poznań
 9. Verseo sp. z o.o. Poznań
 10. SEMPIRE Poznań

Najlepsza agencja SEO w Polsce – metodologia badań

Zestawienie opracowano wedle obiektywnych i mierzalnych kryteriów. O miejscu w tabeli zadecydowała przede wszystkim popularność danej agencji wśród klientów. Liczyło się pozycjonowanie, średnia ocen, ilość opinii oraz ich wiarygodność w oczach popularnego i obiektywnego narzędzia analitycznego Reviews Audit (RA). 

Warunkiem uwzględnienia w rankingu TOP 10 było pojawienie się wysoko w pozycji wyszukiwania frazy „agencja seo, poland” na mapach Google przy ustawieniu całego kraju jako lokalizacji wyszukiwania.

Do tabeli weszło pierwsze 10 wyników wyszukiwania. Pominięto wizytówki, które miały ilość opinii poniżej 100 oraz średnią poniżej 4,5. Tym samym w rankingu wzięły udział te agencje, które są najlepiej oceniane przez sporą ilość klientów oraz jednocześnie te, które najlepiej poradziły sobie z pozycjonowaniem własnych usług. 

Wszystkie profile GMF z 10 uczestników zestawienia poddano następnie analizie Reviews Audit. Narzędzie z kolei wystawiało oceny cząstkowe oraz wynik calkowity – Final Result.

Reviews Audit wykazało bardziej szczegółowe osiągi poszczególnych agencji, niż podają je Mapy Google. Zapisano zarówno dokładną średnią ocen (rating), jak i ilość zweryfikowanych opinii przez RA.

Uwzględniając wszystkie te czynniki, stworzono listę laureatów. 

Tak dobrane kryteria są mierzalne i stosunkowo obiektywne. Świadczą też o rzeczywistym zainteresowaniu klientów oraz ich ocenie pracy agencji SEO w Polsce. Innymi słowy – na liście znalazły się agencje najlepiej oceniane zarówno przez zimne narzędzie analityczne, jak i klientów, kierujących się pozytywnym doświadczeniem związanym z daną firmą. W taki właśnie sposób wykazano, jaka jest najlepsza agencja SEO w Polsce!

Najlepsza agencja SEO w Polsce - tabela wyników

TOP 10 najlepszych agencji SEO w Polsce według opinii klientów

Badanie przeprowadzono w trzecim kwartale 2023 roku. Na ten czas także prezentowane są wyniki Reviews Audit każdej z agencji. Możesz je zobaczyć za pomocą dołączonych linków.

Najlepsza agencja SEO w Polsce, opinie klientów, analiza Reviews Audit

Najlepsza agencja SEO w Polsce – SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa 

Najlepsza agencja SEO w Polsce według opinii klientów i Reviews Audit to SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa Kraków. Jako lider zestawienia mamy: 

 • imponującą liczbę opinii, 
 • bardzo wysoką średnią ocen,
 • najwyższy na liście wynik analizy RA – aż 82%. 

Firma otrzymuje stały i duży dopływ nowych ocen w ostatnim kwartale, a klienci opatrują je treściwym komentarzem. RA wskazuje że agencja SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa mogłaby popracować to responsywność odpowiedzi na komentarze użytkowników GMF. W porównaniu z konkurencją, ten czas nie jest jednak długi. To ważna informacja dla nas na przyszłość. Postaramy się to poprawić.

Link do analizy Reviews Audit: 

https://reviewsaudit.com/results/14496/seosem24

Najlepsza agencja SEO w Polsce - SEOSEM24

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 2 – JustIdea Kraków

Kolejny laureat także z Krakowa. Co prawda liczba opinii jest znacznie mniejsza niż ta, którą zebraliśmy jako lider zestawienia, ale średnia ocen jest niezwykle imponująca – przy ponad setce opinii można to wziąć na poważnie. RA wskazuje na niezłą widoczność oraz rewelacyjną wiarygodność opinii. Firma – wedle analizy – jest na wznoszącej i oby tak dalej. 

Link do analizy Reviews Audit: 

https://reviewsaudit.com/results/14500/justidea-krakow

Najlepsza agencja SEO w Polsce - JustIdea

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 3 – Mbridge – Marketing Experts

Podium zamyka agencja ze stolicy. Świetna średnia i przyzwoita liczba opinii. Te ostatnie RA ocenia na bardzo wysoko, jeśli chodzi o jakość i wiarygodność. Całkiem nieźle profil GMF agencji radzi sobie, jeśli chodzi o widoczność i wynik analizy Trust Analysis. Choć do nas nieco brakuje, trzecie miejsce jest jak najbardziej zasłużone. Gratulujemy.

Link do analizy Reviews Audit:

https://reviewsaudit.com/results/14499/mbridge-warszawa

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Mbridge

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 4 – ECHO Potęga sprzedaży

Tuż za podium ECHO Potęga sprzedaży, agencja, która może pochwalić się niezłą liczbą opinii, z której to z kolei wynika bardzo wysoka średnia ocen. RA ocenia je wysoko pod względem wiarygodności i jakości. Można by popracować na widocznością i nad wynikiem Trust Analysis, niemniej nadal jest bardzo dobrze. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - ECHO

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/14501/echo-potega-sprzedazy

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 5 – Agencja KS

Piąte miejsce w zestawieniu to już ciut niższa średnia z podobnej ilości ocen klientów. Są one dominująco pozytywne, co potwierdza analiza RA. Widoczność i Trust Analysis do poprawy, za to naprawdę dobry wynik ogólny – 74%. W ciągu kwartału dopływ 15 opinii – to naprawdę dobry wynik, który świadczy o zainteresowaniu. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - KS

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/14509/agencja-ks

 

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 6 – Semcore sp. z o.o. Poznań

Na miejscu szóstym kolejna agencja ze stolicy Wielkopolski. Naprawdę imponująca średnia z przyzwoitej liczby ocen. Reviews Audit wskazuje jednak na kilka problemów – ocen może jest i dużo, ale nie są do końca wartościowe dla analizy. Przyzwoicie, ale nie idealnie jest z widocznością i Trust Analysis. Wynik ogólny także plasuje agencję na 6 miejscu. W skali kraju to wysoko, ale jeszcze wiele pracy przed nimi. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Semcore

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/18647/semcore-poznann

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 7 – Delante 

Delante z Krakowa to przykład na to, że duża liczba opinii nie zawsze przekłada się na rekordową średnią ocen. Nadal jest dobrze, ale daleko im do lidera stawki. Za to naprawdę dobrze oceniany jest ich profil przez RA – wysoka ocena jakości opinii i analizy Trust analysis. Mogłoby być lepiej z widocznością, ale większa ilość opinii świadczy, że agencja została dostrzeżona przez rynek. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Dalante

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/14502/delante-krakow

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 8 – iCEA Group

Miejsce ósme to zaledwie połowa opinii którą zebraliśmy, jednak na tle konkurencji to doskonały wynik. Niższa jest także średnia ocen, jednak nadal to wysoka średnia. Trust Analysis wypada rewelacyjnie, ale widoczność jest przeciętna. Jeszcze niższą ocenę wystawia RA jakości opinii. Jest sporo do poprawienia, ale też sporo do pochwalenia. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Icea

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/14498/icea-group

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 9 – Verseo sp. Z.o.o.  

Na miejscu 9. agencja z Poznania. Dużo opinii, przyzwoita średnia ocen, naprawdę dobry wynik Final Result. Jeszcze lepiej wypada analiza jakości opinii oraz Trust Analysis. Za to gorzej z widocznością. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Verseo

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/14495/verseo-poznan

Najlepsza agencja SEO w Polsce miejsce 10 – SEMPIRE

Zestawienie zamyka SEMPIRE z Poznania. Tu wszystko jest dobre, ale tylko dobre . Final Result na poziomie 62%. Ocena widoczności, analiza jakości opinii oraz Trust Analysis – wszystko na poziomie przeciętnym. Opinii też niemal 10x mniej niż u nas a średnia tylko trochę ponad wymagane 4,5. Nie jest to jednak nic, czego nie dałoby się nadrobić. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - sempire

Link do analizy Reviews Audit: https://reviewsaudit.com/results/14507/sempire-poznan

Ktoś pomyślał by, że agencje które są niżej w rankingu są gorsze od naszej. Jeśli weźmiemy liczbę opisywanych agencji poniżej, które mają odpowiednie PKD to dowiecie się Państwo, że wskazane wyżej agencje stanowią 0,1 % najlepszych agencji SEO w Polsce. Wiele agencji, które sami polecamy nie znalazło się w tym rankingu, ponieważ wymagania były bardzo wyśrubowane. Nie oznacza to, że są gorsze. Ale że według przyjętych standardów tego rankingu się po prostu nie zmieściły. Oczywiście można by zrobić ten ranking tak, by inne agencje SEO wypadły lepiej. W związku z tym uznajemy, że to za mało by pisać o sobie najlepsza agencja SEO w Polsce. Zdecydowanie za mało. Jednak informacje, które podamy niżej sprawią, że z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że SEOSEM24 – Pozycjonowanie stron www, Tworzenie stron www, Agencja reklamowa to najlepsza agencja SEO w Polsce.

Reviews Audit – narzędzie do oceny profilu GMF

Czym jest Reviews Audit? To darmowe narzędzie analityczne, dzięki któremu możemy sprawdzić stan naszej wizytówki GMF pod kątem pozycjonowania i widoczności. Analiza także bardzo dokładnie lustruje ilość i wiarygodność opinii pozostawianych przez klientów. Narzędzie sprawdza, jak wielu klientów pozostawiło obok oceny komentarz i jak jest treściwy. Ocenia agencje pod kątem responsywności – to znaczy czasu i faktu odpisania na komentarze klientów. Możemy się dowiedzieć, jakim realnym zainteresowaniem cieszył się profil GMF agencji – jak wiele opinii dopłynęło w ostatnim kwartale i jakiej są wiarygodności. Narzędzie oddziela opinie, co do których ma wątpliwości, przez co wyniki podawane przez GMF i RA mogą się różnić. Te i wiele innych zmiennych składa się na Final Results. Warte podkreślenia – Reviews Audit nie ocenia jakości usług firmy, lecz jedynie widoczność oraz stosunek do wizytówki GMF poszczególnych agencji. A to składa się na ogólny wizerunek przedsiębiorstwa, co ma przełożenie na zainteresowanie klientów. Reviews Audit to narzędzie darmowe, łatwe w użyciu i pozwalające sprawdzić, nad czym powinniśmy jeszcze popracować, prowadząc własny profil GMF. Analizę każdy może przeprowadzić samodzielnie – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę RA nazwę profilu GMF danej firmy (najczęściej to po prostu także jej nazwa), dodać wizytówkę do analizy, chwilę odczekać i mamy dostęp do pełnego raportu. Reviews Audit pokazuje najbardziej aktualne dane – a te są zmienne z racji płynności, jaka zachodzi w tej branży. Niniejsze badanie pokazuje pewne tendencje na rynku oraz w postrzeganiu agencji SEO w Polsce przez klientów. Jedną ze stałych jest pozycja lidera – SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW Kraków, Tworzenie stron WWW Kraków, Agencja Reklamowa Kraków. Jest to nasz krakowski oddział. Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy kilka oddziałów, w których możecie nas odwiedzić. Jednak jak już wspomnieliśmy naszym zdaniem to za mało, by mówić o sobie najlepsza agencja SEO w Polsce. Zobaczcie co jeszcze nas wyróżnia.

Najlepsza agencja SEO w Polsce to SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa 

Firm zajmujących się pozycjonowaniem SEO są w Polsce tysiące. Jeśli wpiszemy w wyszukiwarkę bazy CEiDG kod PKD 73.11. Z – związany z działalnością agencji reklamowych (najczęściej wykorzystywany kod działalności przez agencje SEO) – otrzymamy w chwili obecnej 143295 pozycje. To bardzo dużo. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Ilość agencji SEO

Wiele z tych firm dopiero zaczyna lub działa niemal wyłącznie na rynku lokalnym. Część pozycjonuje się jako wiodący dostarczyciel usług informatycznych lub marketingowych dla szkół, instytucji kultury czy samorządów. Znana jest też praktyka wśród przedsiębiorców wielu branż mnożenia kodów PKD we wniosku o przy zakładaniu działalności gospodarczej. 

To jednak pokazuje, że branża SEO się rozwija. Skoro powstają (i to tysiącami) nowe podmioty tym się zajmujące, to znaczy, że ich właściciele dopatrują się takiego zapotrzebowania na rynku. Nie są to rachuby chybione. 

Business Insider donosi, że na rozwój branży SEO w Polsce wpływ ma rosnący udział e-commerce w codziennych zakupach Polaków. Ten trend dodatkowo umocnił się z powodu pandemii, gdy w naturalny sposób spora część aktywności przeniosła się do internetu. Wedle serwisu, obecnie w sieci kupuje aż 73% polskich konsumentów. Kupują wszystko i często, a to z kolei generuje zapotrzebowanie na SEO wśród sklepów internetowych, których w polskiej sieci jest obecnie około 40 000. To dużo, czyli konkurencja też jest spora. Zwłaszcza, że wiele ze sklepów ma ambicje działać globalnie. To powoduje, że branża usług SEO będzie zyskiwała na znaczeniu. 

Sztuką nie jest jednak założyć działalność gospodarczą z popularnej branży. Sztuką jest firmę utrzymać i zaproponować coś klientom, co pozwoli w branży zaistnieć i wybić się spośród ponad 140 000 „maluchów”. 

Dokonaliśmy tego dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Dziękujemy Wam. 

Agencja SEOSEM24 jest młoda i prężna oraz przynosi dochody 

Potentatów branżowych, siłą rzeczy, nie może być bardzo wielu. Ten sam Business Insider donosi, że specjalistycznych agencji SEO jest w Polsce kilkadziesiąt. 

Niektóre z nich liczą sobie nawet kilkanaście lat doświadczenia. To przeważnie duże agencje, które kompleksowo zajmują się obsługą swoich klientów w sieci. Pozycjonowanie stron WWW jak i ich tworzenie. Copywriting, tworzenie materiałów reklamowych, skuteczna promocja działalności klienta, dobór i optymalizacja grafik, link building itd. Duża firma musi działać na wielu frontach by przyciągać poważnych – i co tu dużo mówić – lukratywnych klientów. Część z liderów rynku taką pozycję osiągnęła dopiero po kilkunastu latach. 

Tym bardziej podziw budzi fakt, że osiągnęliśmy to istniejąc zaledwie 4 lata pod tym brandem a ponad 6 łącznie jeśli liczyć wszystkie projekty naszego szefa. Dziś jesteśmy liderem rankingów – czy to jako najlepsza agencja SEO w Polsce wedle opinii klientów, czy też jako uznana przez branżowe serwisy firma usługowa. A nade wszystko – agencja, która ma kompleksową i szeroką ofertę i wykonuje usługi dla dużych rynkowych graczy z różnych branż. 

Fenomenem jest też to, że firma odnotowuje stały wzrost dochodów rzędu 40% w ujęciu rocznym (rok po roku). Tak było w latach 2017 – 2022 i nic nie wskazuje na to, aby 2023 agencja zamknęła rok z innym wynikiem. 

Branża SEO co prawda rozwija się, ale pandemia oraz kryzys gospodarczy wywołany czynnikami ekonomicznymi i politycznymi, spowodował lekkie spowolnienie, jeśli chodzi o zamówienia usług SEO. Część firm upadło lub wymaga gruntownego przebranżowienia. Lokalne firmy SEO, nawet z kilkuletnim stażem, nie osiągają takich wyników – nie tyczy się to jednak SEOSEM24. W czym tkwi nasz sekret? W dobrym zarządzaniu? W szerokiej ofercie? W doświadczonym zespole? A może we wszystkim naraz? 

Przykład naszej firmy SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa jest rzeczywiście zastanawiający. Firma istniejąca nawet kilkukrotnie krócej niż niejedna utwierdzona, ale też i nieco zasiedziała, na polskim rynku konkurencja. Dynamiczna, jeśli chodzi o zdobywanie klientów oraz zwiększanie dochodu. Nie będzie odkryciem Ameryki stwierdzenie, że tylko najlepsi potrafią sprostać wyzwaniom rynku (wcale nie łatwego), utrzymać pozycję i zwiększać swoje obroty, zwłaszcza w obliczu strukturalnej stagnacji. 

Te wyniki, które realnie prezentuje nasza agencja oraz to, że wygrywamy liczne rankingi, która agencja SEO jest najlepszą agencja SEO w Polsce, zdaje się układać w logiczną całość. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce to zagłębie młodych talentów i umiejętne zarządzanie

SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa na swojej stronie prezentujemy szeroki pakiet usług – a jako najszybciej rozwijająca się agencja SEO w Polsce deklarujemy, że do końca 2023 roku usług dojdzie jeszcze ponad 100. 

Te związane są oczywiście stricte z SEO i pozycjonowaniem, ale także – jak nazwa samej agencji wskazuje – związane z tworzeniem stron WWW, ich kompleksowej obsługi technicznej oraz prowadzenia skutecznej strategii marketingowej marki swoich klientów. 

Z tym także wiąże się odpowiedź na potrzeby rynku e-commerce w Polsce, który coraz chętniej chce działać na arenie globalnej. Stąd na stronie SEOSEM24  Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa znajdziemy także usługi pozycjonowania zagranicznego – w innych rejonach geograficznych oraz tworzenia treści w innych językach. Tych popularnych, globalnych, jak i tych całkiem egzotycznych.

Jako najlepsza agencja SEO w Polsce nie narzekamy na finanse – referencje, które prezentowane są w naszym serwisie wskazują na firmę rzetelną finansowo. Agencja nie ma zastojów finansowych, co zresztą koresponduje z deklarowanym wzrostem dochodów 40% – 50% w ujęciu rocznym. 

Warto też wspomnieć, że najlepsza agencja SEO w Polsce nie może mieć zatorów płatniczych. Świadczą o tym poniższe certyfikaty.

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Certyfikat rzetelna firma

Tak dobra pozycja na rynku stwarza także możliwości by zrobić coś dobrego poza główną działalnością. 

Dodatkowo jako najlepsza agencja SEO w Polsce, jaką jest SEOSEM24 daje możliwości pozycjonowania nie tylko w Polsce. Pozycjonujemy w ponad 100 krajach na świecie.

SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa – najlepsza agencja SEO wedle powyższego zestawienia oraz rankingów Rating Captain czy serwisu Reklama.pl zajmuje się także działalnością charytatywną. 

Gdy rozpoczęła się wojna na Ukrainie, która w sposób druzgocący dotknęła gospodarkę naszych wschodnich sąsiadów, w krakowskiej agencji znaleźli się ludzie, którzy rozumieją potrzeby osób przedsiębiorczych acz pozbawionych szans. Gdy jeszcze ZHR I ZHP nie zebrało się na Krakowskim dworcu PKP donosiliśmy butelkowną wodę do pociągów. Następnie dzięki współpracy z fundacją charytatywną utworzyliśmy magazyn darów, które darczyńcy mogli zostawiać dla Ukrainców. W późniejszym czasie zaopatrywaliśmy ZHR I ZHP czy to w mikrofalówki, leki czy nawet żywność. Wolontariusze z naszej firmy zajmowali się transportem rzeczy z ul. Lubicz na dworzec. Jak to naprawdę wyglądało można zobaczyć w naszym poście: https://www.facebook.com/SEOSEM24/posts/pfbid0pNxeVN7rbQ1iWPyRwLDeWj4DarmB7YLzzMEYc2ubHCqmc6ZHjy6PE2vnGmaLru87l znajdują się tam dziesiątki zdjęć z przebiegu tej działalności. Dodatkowo wspieramy dom dziecka w Podgórzu czy zwierzęta z schronisk. Czujemy odpowiedzialność społeczną. 

Najlepsza agencja SEO w Polsce wspiera rozwój młodych 

Stawia jednak nie tylko na rybę, ale także i daje wędkę. W firmie swoje początki miało wielu zdolnych ludzi, jeśli chodzi o naukę SEO, marketingu, tworzenia stron www, tworzenia grafik czy przygotowywania unikalnych treści na strony. 

Organizujemy staże, które dają „wędkę” młodym i zdolnym osobom w ramach programu Erasmus+ jak i dla wielu szkół, które nawiązały z nami współpracę. Docenił to nawet Instytut Pracy i Kariery przyznając agencji statuetkę Inspirator Kariery 2022.

Program Erasmus+ jest znanym i uznawanym w całej Europie programem, który daje studentom możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia. Uczestniczenie w takim programie jest nie tylko okazją do rozwijania kompetencji zawodowych, ale również do poznawania innych kultur, nawiązywania międzynarodowych kontaktów i rozwoju osobistego. Współpraca z wieloma szkołami pokazuje również, że nasze działania są potrzebne.

Otrzymanie statuetki “Inspirator Kariery 2022” od Instytutu Pracy i Kariery jest wyjątkowym wyróżnieniem, które świadczy o tym, że nasza praca jest doceniana i ma realny wpływ na życie wielu osób. Taki prestiżowy tytuł z pewnością wzmacnia naszą pozycję jako najlepszej agencji SEO w Polece do odbywania staży z programu Erasmus+.

Poniżej kilka zdjęć z przyznania statuetki Inspirator Kariery 2022:

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Inspirator kariery nagroda

Najlepsza agencja SEO w Polsce - Inspirator kariery nagroda 2

Sukces SEOSEM24 pokazuje, że warto zadbać o wizytówkę GMF

Część z branżowych rankingów, które przyznały pierwsze miejsce naszej agencji w rankingach, swoje kryteria doboru laureatów obierały w oparciu o jakość profilu Google Moja Firma, ilość, jakość i wiarygodność ocen pozostawianych przez klientów. Podobnie jest z powyższym badaniem. 

Dlaczego dobrze prowadzony profil GMF jest tak istotny, jeśli chodzi o pozycjonowanie agencji SEO oraz dlaczego wymiernym czynnikiem jest właśnie feedback, jaki otrzymuje firma w ramach profilu GMF? 

Profil na Google Moja Firma (GMF) to w zasadzie dzisiaj konieczność. To możliwość umieszczenia swojej firmy na mapach Google, dodatnie wizytówki pozycjonowanej regionalnie oraz umieszczenia najważniejszych informacji o swojej działalności. Takich jak:

 • profil działalności, 
 • oferta, 
 • cennik, 
 • godziny otwarcia, 
 • dane kontaktowe,
 • i tego typu podobne informacje, które są istotne z punktu widzenia potencjalnego klienta. 

Dzięki temu klienci mogą łatwo dowiedzieć się o konkretnej firmie, zapoznać się z możliwościami, jakie im daje, a także odpowiednio zareagować. To znaczy: 

 • zostawić opinię na temat usług, 
 • sugestie na temat tego, co można jeszcze poprawić lub pochwalić to, co jest – zdaniem klienta – wykonane mistrzowsko. 

Taki feedback jest bezcenny jeśli chodzi o przedsiębiorcę. 

Zyskuje on wtedy kilka pieczeni na jednym ogniu, otóż:

 • GMF to forma darmowej, skutecznej i w zasadzie globalnej reklamy, 
 • właściciel profilu ma informacje z pierwszej ręki, jeśli chodzi o jego grupę docelową – czyli klientów, 
 • GMF to forma łatwej, darmowej i szybkiej komunikacji z klientami, fanami czy zwolennikami danego przedsięwzięcia, 
 • to możliwość odpowiadania na komentarze, wyjaśniania wątpliwości i tym samym zapobiegania kryzysom wizerunkowym czy też nieporozumieniom związanym np. z błędną realizacją zamówienia,
 • to forma pokazania klientom, że liczymy się z ich zdaniem i budowania pozycji na rynku na fundamentach tak trwałych jak zaufanie i szacunek. 

Założenie profilu GMF jest darmowe i łatwe. Jego odpowiednie i skuteczne prowadzenie – w dłuższym terminie – nie jest już takie łatwe. Wymaga zaangażowania, pomysłowości, regularności i staranności. Zadbanie o to daje wymierne efekty, ale zajmuje czas, który lepiej zaoszczędzić i oddać prowadzenie profilu GMF dobrej agencji SEO. 

Rankingi twierdzą, że pod tym kątem najlepsza agencja SEO w Polsce to SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa. 

Co więcej – odpowiednie, regularne i staranne prowadzenie własnego profilu firmowego na GMF to także wyższa pozycja w Google. 

Nie bez powodu laureaci tego zestawienia znaleźli się w pierwszej dziesiątce wyników. Zastosowali swoje umiejętności i narzędzia SEO w praktyce, co zwraca uwagę potencjalnych klientów. A to przekłada się na wzrost dochodów. 

Najlepsza agencja SEO musi mieć przynajmniej w TOP10 frazę najlepsza agencja SEO w Polsce. A SEOSEM24 zawsze ma wysokie wyniki tej frazy!

Właśnie z tych powodów nie boimy się mówić o SEOSEM24: najlepsza agencja SEO w Polsce.

Podsumowanie – co decyduje o sukcesie? Co sprawia, jaka jest najlepsza agencja SEO w Polsce?

Powyższe zestawienie mówi nam nie tylko, jaka jest najlepsza agencja SEO w Polsce – przypomnijmy to SEOSEM24 Pozycjonowanie stron WWW, Tworzenie stron WWW, Agencja Reklamowa, ale także pokazuje, co o tym decyduje. Kilka rzeczy wiemy na pewno:

 • Dobrą agencję SEO poznać po tym, że sama potrafi zadbać o własne pozycjonowanie. Tyczy się to także wizytówki GMF. W ten sposób agencja w realnych warunkach pokazuje, że potrafi robić to, co oferuje swoim klientom. Dla nich to z kolei swego rodzaju „sprawdzam”, na które nie trzeba długo czekać. Wystarczy wpisać frazę w Mapy Google,
 • profil GMF oraz wizytówka na Mapach Google to dziś w zasadzie konieczność, jeśli chce się zaistnieć w sieci. Nie tylko w przypadku agencji SEO, ale także każdej innej firmy czy inicjatywy,
 • koniecznością jest nie tylko samo założenie wizytówki GMF, ale także odpowiednie jej prowadzenie. Szczegółowe (i prawdziwe!) dane, wypełnienie jej atrakcyjną treścią wideo lub zdjęciami oraz – co ważniejsze – interakcja z klientami. Odpisywanie na komentarze, analiza odbioru i dostosowanie się do oczekiwań,
 • trudno nie zgodzić się, że w oczach klientów najbardziej imponują agencje, które jednocześnie mogą pochwalić się wysoką średnią i dużą liczbą opinii. To wzbudza zaufanie oraz skłania do skorzystania z usług właśnie takiej firmy,
 • o takich efektach decyduje zadowolenie klientów, a ono nie bierze się z niczego innego jak rezultatów pracy agencji. A te biorą się z ciężkiej, codziennej i sumiennej pracy. Klienci głosują portfelem i wybierają rozsądnie.

Wszystkie te czynniki składają się na sukces w tym, jak i w innych zestawieniach tego typu. Mierzalne i obiektywne statystyki tylko to potwierdzają. Z tego powodu dziękujemy naszym klientom, pracownikom, partnerom biznesowym jak i każdemu kto nas wspierał przez te lata. Ten rozwój to nie tylko nasz sukces ale i Wasz. Bez Was dziś nie zasługiwalibyśmy na tutuł najlepszej agencji SEO w Polsce. Jeszcze raz dziękujemy. www.seosem24.pl

Najczęściej zadawane pytania odnośnie tekstu: Najlepsza agencja SEO w Polsce

 1. Czym jest Reviews Audit?
  Reviews Audit to darmowe narzędzie analityczne, które umożliwia sprawdzenie stanu wizytówki GMF pod względem pozycjonowania i widoczności, ilości oraz wiarygodności opinii klientów, responsywności agencji i wielu innych zmiennych.
 2. Czy Reviews Audit jest płatne?
  Nie, Reviews Audit jest narzędziem darmowym.
 3. Co oznacza skrót GMF w kontekście tego narzędzia?
  Google moja firma.
 4. Jakie informacje dostarcza Reviews Audit na temat opinii klientów?
  Narzędzie analizuje ilość i wiarygodność opinii, sprawdza, ile klientów pozostawiło obok oceny komentarz, jak są treściwe te komentarze i ocenia responsywność agencji w kontekście odpisywania na komentarze.
 5. Co decyduje o rosnącym zapotrzebowaniu na SEO w Polsce?
  Rosnący udział e-commerce w codziennych zakupach Polaków oraz przeniesienie wielu aktywności do internetu z powodu pandemii wpłynęły na zwiększone zapotrzebowanie na usługi SEO.
 6. Ile obecnie działających firm w Polsce zajmuje się pozycjonowaniem SEO?
  Według bazy CEiDG kod PKD 73.11. Z, jest to około 143295 pozycji.
 7. Jak długo istnieje agencja SEOSEM24 pod obecną nazwą?
  SEOSEM24 działa pod obecnym brandem od 4 lat, lecz łącznie z projektami jej szefa to ponad 6 lat.
 8. O ile procent wzrosły dochody SEOSEM24 rok po roku w latach 2017-2022?
  Dochody SEOSEM24 wzrosły o 40% rok po roku w tym okresie.
 9. Czy kryzys gospodarczy wpłynął negatywnie na branżę SEO w Polsce?
  Tak kryzys gospodarczy spowodował lekkie spowolnienie w zakresie zamówień usług SEO.
 10. Dlaczego firma SEOSEM24 wyróżnia się na tle konkurencji?
  Agencja SEOSEM24 jest dynamiczna, skutecznie zdobywa klientów, zwiększa swoje dochody mimo trudnego rynku i wygrywa liczne rankingi jako najlepsza agencja SEO w Polsce.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Kowalski

Najlepsza agencja SEO w Polsce. Ciekawie się tytuujecie. Ale najpierw myślałem, że to blef. Ale nie znam agencji która by się tak oficjalnie mocno udzielała jak Wy. Zwłaszcza to zamknięcie głównego oddziału na kilka dni by nieść pomoc Ukraińcą mnie zdumiewało. Brawa dla moim zdaniem najlepszej agencji SEO w Polsce.

Krzyś Bomba Dawać na PS do znajomych

Posiadanie najelszej agencji SEO w Polsce to duże zobowiązanie społeczne. Więc zapytam się jakie działania charytatywne prowadzicie. Kogo wspieracie i z jakiego powodu takie a nie inne wsparcie.

Mariuszek Z bydzi :)

Ranking agencji SEO w Polsce wygrywacie 🙂 Wbijacie się po wielokroć na najważniejsze frazy w tym kraju do TOP 3. Pomagacie ludziom to ewidentnie świadczy o tym że najlepsza agencja SEO w Polsce to SEOSEM24 no i moja wizytówka na Bydgoszcz grubo działa.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x