Szkolenie Google Ads

Google to zdecydowanie najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce. To oznacza, że – jeśli chcesz zdobywać nowych klientów – musisz się w niej reklamować. Zapisz się na szkolenie Google Ads, naucz się tworzyć efektywne kampanie i przegoń konkurencję. W SEOSEM24 zorganizujemy profesjonalne szkolenie Google Ads dla Ciebie lub Twoich pracowników.

Google Ads to nie tylko wyszukiwarka internetowa. To również rozbudowana sieć reklamowa, w skład której wchodzą Google Display Natwork, Youtube czy Gmail. W SEOSEM24 nauczymy Cię korzystać z systemu Google Ads, abyś mógł samodzielnie tworzyć kampanie reklamowe. Nasze szkolenia Google Ads prowadzone są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

SZKOLENIA GOOGLE ADS_2

Cel szkolenia Google Ads

W SEOSEM24 prowadzimy pełne kursy Google Ads (AdWords), podczas których poruszamy najważniejsze zagadnienia, związane z prowadzeniem działań reklamowych w Google.

Szkolenie Google Ads ma na celu zapoznanie wszystkich uczestników z działaniem systemu od podstaw, z jego zaletami i możliwościami. Zapoznamy uczestników szkolenia z obsługą Google Ads, zasadami tworzenia kampanii oraz sposobami ich optymalizacji. Nauczymy uczestników m.in. jak założyć konto, jak tworzyć kampanie reklamowe, jak tworzyć grupy reklam, jak dobierać słowa kluczowe, jak przebiegają płatności, jak wdrożyć kampanię remarketingową i jak zoptymalizować kampanię, by szybciej osiągnąć swój cel.

Szkolenie Google Ads odbędzie się w formie warsztatów, co oznacza, że podczas kursu samodzielnie stworzysz swoją pierwszą kampanię wraz ze słowami kluczowymi.

Jako uczestnik szkolenia poznasz możliwości reklamowe serwisu Youtube, dowiesz się na czym polegają reklamy Discovery oraz jakie korzyści się z nimi wiążą. Ale to nie wszystko! W trakcie szkolenia nauczysz się pisać skuteczne teksty reklamowe, które zwiększą konwersję Twoich reklam. Dowiesz się też, jak wyszukiwać odpowiednie słowa kluczowe, które podniosą efektywność kampanii.

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i polecą wartościowe narzędzia, pomocne w trakcie budowania kampanii. Wystarczy, że napiszesz do nas i wyrazisz chęć wzięcia udziału w szkoleniu Google Ads. Zapraszamy!

Zobacz nasze pozostałe szkolenia: https://seosem24.pl/uslugi/szkolenia-consulting/