Oprogramowanie sklepu internetowego – Sky-Shop

Wielu przedsiębiorców z pewnością zastanawiało się nad prowadzeniem działalności w formie dropshippingu. Oczywiście jednym z największych obaw jest problem ze znalezieniem odpowiedniego oprogramowania pomocnego przy zarządzaniu sklepem internetowym. W tym celu z pewnością świetnie sprawdzi się Sky-Shop, który posiada wiele funkcji niezbędnych, aby zaspokoić potrzeby klientów. 

Czym właściwie jest CStore?

Sky-Shop to jedno nielicznych w pełni autorskie oprogramowanie przeznaczone dla sklepów internetowych. Większość oprogramowań oparta jest na wielu darmowych rozwiązaniach. W tym przypadku jest jednak inaczej, ponieważ ten rodzaj oprogramowania jest stworzony od podstaw. Po raz pierwszy zostało ono wprowadzone do obrotu w 2009 roku. Posiada różne usprawnienia techniczne oraz wiele dodatkowych funkcji. Sky-shop od strony HTML zostało oparte na szablonach pochodzących  Smarty Lite, które są popularne wśród wielu web developerów. Ten rodzaj oprogramowania świetnie sprawdzi się do prowadzenia sprzedaży na Allegro, dropshippingu oraz prowadzenia internetowego sklepu. 

Leżący na biurku laptop z telefonem po lewej stronie

Funkcje oraz zalety oprogramowania

To w pełni autorskie oprogramowanie internetowych sklepów posiada kilka bardzo praktycznych funkcji, a są to między innymi: 

Wymienione powyżej praktyczne funkcje oprogramowania Sky-Shop sprawią, że obsługa sklepu internetowego będzie dużo szybsza oraz prostsza. O więcej szczegółów koniecznie zapytaj specjalistów z SEOSEM24, którzy z pewnością udzielą niezbędnych informacji.  Sprawdź również pozostałe rodzaje oprogramowania, które znajduje się w naszej ofercie: https://seosem24.pl/uslugi/sklep-internetowy/