Pozyskiwanie Google Grants

Google Grants pomaga organizacjom non-profit, oferując im reklamy AdWords o wartości 10 tysięcy USD. Z takich bezpłatnych reklam mogą skorzystać organizacje non-profit, które spełniają pewne, określone przez Google, kryteria. W SEOSEM24 pomagamy firmom w pozyskiwaniu Google Grants.

Pozyskiwanie Google Grants jest dla działalności non-profit bardzo ważne, ponieważ każda z takich organizacji potrzebuje regularnego wsparcia finansowego. Pojawianie się strony w wynikach wyszukiwarki Google sprawia, że coraz więcej osób dowiaduje się o działalności organizacji i może ją wesprzeć finansowo. Pozyskiwanie Google Grants przekłada się wobec tego na zwiększenie darowizn, zwiększenie liczby wolontariuszy i lepsze funkcjonowanie organizacji.

Wsparcie Google Grants dla organizacji non-profit

Z programu skorzystać mogą:

  • organizacje Pożytku Publicznego zarejestrowane w KRS, prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości;
  • fundacje i stowarzyszenia, które nie mają statusu Organizacji Pożytku Publicznego, ale są zarejestrowane w KRS.

Bez dwóch zdań Google Grants to ogromna szansa dla przeróżnych fundacji i stowarzyszeń. Dzięki wsparciu ze strony Google organizacje te mogą reklamować swoją działalność w wyszukiwarce nie wydając przy tym pieniędzy.

Jak działa pozyskiwanie Google Grants?

W SEOSEM24 zajmiemy się niezbędnymi formalnościami i skonfigurujemy kampanię Google Ads. Jeśli Twoja organizacja spełnia kryteria, określone przez Google, otrzymasz 10 000 USD miesięcznie, które będziesz mógł wykorzystać na reklamy Google Ads. To aż 40 tysięcy złotych miesięcznie!

Od teraz, każdy, kto będzie szukał w Google organizacji non-profit, takiej jak Twoja, zobaczy Twój komunikat. Warto skorzystać z możliwości, jakie daje pozyskiwanie Google Grants – pozwala to organizacjom non-profit skutecznie wypromować swoją działalność i zachęcić darczyńców do wsparcia finansowego.

Pozyskiwanie Google Grants i konfiguracja kampanii wydają Ci się trudne i skomplikowane? Skontaktuj się z nami! W SEOSEM24 zajmiemy się tym za Ciebie.

Zobacz inne kampanie reklamowe, które realizujemy: https://seosem24.pl/uslugi/kampanie-reklamowe/