Kampanie video

Kampanie video pozwalają prezentować użytkownikom Internetu reklamy video na różne sposoby: niezależnie, w strumieniowej transmisji lub w sieci reklamowej Google. W SEOSEM24 przygotowujemy profesjonalne kampanie video, zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Czy warto w nie zainwestować?

Otwierasz nowy salon komputerowy w Szczecinie? Kampania video pozwoli Ci szybko dotrzeć do osób, które odwiedzają strony, związane z komputerami (np. blogi IT, sklepy komputerowe lub fora branżowe). Kampanie video świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych reklamodawców. O czym należy pamiętać decydując się na taką formę promocji?

Bardzo ważnym elementem kampanii video są emocje – filmy powinny opowiadać angażujące historie, a odbiorca powinien móc utożsamiać się z jej bohaterem. Takie kampanie video spychają na margines nudne opowieści o produkcie czy historii marki.

Kampanie video

Jak działają kampanie video?

Kampanie video są niezbędnym elementem współczesnego content marketingu. Dlaczego? Bo są niezwykle skuteczne w osiąganiu celów, angażujące i wyraźnie zwiększają zasięgi kampanii. Właśnie dlatego kampanie video stały się do wielu wiodących marek podstawowym narzędziem do budowania zasięgów.

Dostępne formaty reklam wideo to:

• reklamy In-Stream możliwe do pominięcia (można je pominąć po 5 sekundach),
• reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia (trwają maksymalnie 15 sekund i nie można ich pominąć),
• reklamy video Discovery (wyświetlają się tylko w serwisie YouTube),
• reklamy Out-Stream (wyświetlają się w witrynach partnerów, dostępne są jednak wyłącznie na urządzeniach mobilnych i tabletach)
• bumpery reklamowe (to krótkie reklamy video z zapadającym w pamięć przekazem, trwają maksymalnie 6 sekund i nie można ich pominąć).

W SEOSEM24 zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem kampanii video, dostosowanych do potrzeb i celów Klienta. Podobnie, jak w przypadku innych kampanii reklamowych, stale monitorujemy efektywność kampanii video i dostarczamy Klientowi pełen raport na temat jej skuteczności.

Zobacz nasze pozostałe kampanie reklamowe: https://seosem24.pl/uslugi/kampanie-reklamowe/